Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SNL - Sever 16/17
  Zapisnik: 9. krog 16.10.16
   TEKMA: NK Šampion - Dravinja 0 : 2 (0 : 1)
   Kraj: Celje - Olimp - umetna trava    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Tkalčič Bojan
   1. pomočnik: Prednik Jani
   2. pomočnik: Zohorović Emil
   Delegat: Močnik Vlado
   POSTAVI
   NK Šampion
Priimek in ime
  2  Pirtovšek Rok
  4  Hudopisk Luka
  5  Pipan David
  6  Korošec Miha (K)
  7  Radić Aleksandar
  8  Pukl Bruno
  9  Karabegovič Mak
  10  Ferlež Tim
  11  Adamič Blaž
  14  Torra Arjan
  33  Vunderl Lan (V)
   Dravinja
Priimek in ime
  1  Šajtegel Nino (V)
  2  Ratkovič Macuh Luka
  6  Jernejšek Jan
  7  Ramšak Žan
  8  Kotnik Gregor (K)
  10  Damše Mario
  14  Zbičajnik Blaž
  15  Rožmarič Blaž
  17  Kotnik Tomo
  18  Napotnik Žan
  20  Kolar Andraž
  Rezervni igralci
  12  Blažević Omar (V)
  13  Nitaj Liridon
  16  Pfeifer Urh
  17  Muhič Aleksej
  Rezervni igralci
  9  Zbičajnik Aljaž
  11  Furman Matej
  16  Marinšek Žan
   TRENER
   NK Šampion
   Arčan Bojan
   Dravinja
   Ratkovič Boštjan
   STRELCI
   NK Šampion
   Dravinja
   0 : 1   15 - Rožmarič Blaž (8') 
   0 : 2   16 - Marinšek Žan (89') 
   OPOMINJANI
   NK Šampion
    9 - Karabegovič Mak (17')
    6 - Korošec Miha (37')
    14 - Torra Arjan (37')
   Dravinja
    10 - Damše Mario (45')
    9 - Zbičajnik Aljaž (85')
   IZKLJUČENI
   NK Šampion
    14 - Torra Arjan (38')
   Dravinja
   MENJAVE
   NK Šampion
  Minuta  Igralec
  68'     16 - Pfeifer Urh
       7 - Radić Aleksandar
  78'     17 - Muhič Aleksej
       4 - Hudopisk Luka
  88'     13 - Nitaj Liridon
       11 - Adamič Blaž
   Dravinja
  Minuta  Igralec
  68'     9 - Zbičajnik Aljaž
       10 - Damše Mario
  73'     16 - Marinšek Žan
       7 - Ramšak Žan
  90'     11 - Furman Matej
       17 - Kotnik Tomo
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
25. krog 19.05.18
Mons Claudius : S.Rojko Dobrovce 1 : 1
NK AjDAS Lenart : Šampion 1 : 3
Zreče : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 1
NK Pohorje : Tehnotim Pesnica 4 : 2
Videm : Dravinja 2 : 1
Korotan Prevalje : AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0
Kety Emmi Bistrica : Fosilum Šentjur 3 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan