Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SNL - Sever 16/17
  Zapisnik: 14. krog 19.11.16
   TEKMA: NK Šmarje pri Jelšah - NK Dravograd 0 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Šmarje pri Jelšah - Športni park Šmarje pri Jelšah    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Čontala Matej
   1. pomočnik: Anželj Borut
   2. pomočnik: Horvat Robert ml.
   Delegat: Jeneš Boris
   POSTAVI
   NK Šmarje pri Jelšah
Priimek in ime
  2  Zagajšek Jure
  4  Debelak Andrej
  5  Gaberšek Dejan
  8  Jančič Urban
  9  Korošec Matic
  10  Firšt David (K)
  11  Gradecki Gregor
  15  Deučman Nejc
  16  Mikše Uroš
  17  Zupanc Terglav Žan
  22  Pepelnak Marko (V)
   NK Dravograd
Priimek in ime
  1  Vidovšek Aljaž (V)
  3  Petek Edi
  4  Hudin Andrej
  5  Nabernik Tevž
  7  Gluhovič Aljoša (K)
  8  Rogina Davor
  9  Pinčić Lucijano Patrik
  11  Rogić Nenad
  14  Kramljak Mitja
  17  Kitek Nace
  18  Štruc Matevž
  Rezervni igralci
  14  Šoštarić Radovan
  18  Gajšek Anže
  19  Čakš Gregor
  20  Veber Aleks
  Rezervni igralci
  2  Smrtnik Tomaž
  6  Krajnc David
  13  Gostenčnik Stanislav
   TRENER
   NK Šmarje pri Jelšah
   Kobilšek Urh
   NK Dravograd
   STRELCI
   NK Šmarje pri Jelšah
   NK Dravograd
   OPOMINJANI
   NK Šmarje pri Jelšah
    5 - Gaberšek Dejan (47')
   NK Dravograd
   IZKLJUČENI
   NK Šmarje pri Jelšah
    2 - Zagajšek Jure (66')
   NK Dravograd
   MENJAVE
   NK Šmarje pri Jelšah
  Minuta  Igralec
  63'     19 - Čakš Gregor
       5 - Gaberšek Dejan
  82'     20 - Veber Aleks
       9 - Korošec Matic
   NK Dravograd
  Minuta  Igralec
  70'     2 - Smrtnik Tomaž
       9 - Pinčić Lucijano Patrik
  78'     6 - Krajnc David
       14 - Kramljak Mitja
  88'     13 - Gostenčnik Stanislav
       11 - Rogić Nenad
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan