Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SNL - Sever 16/17
  Zapisnik: 20. krog 22.04.17
   TEKMA: NK Rogaška - NK Šmartno 1928 7 : 0 (3 : 0)
   Kraj: Rogaška Slatina - Športni center    Gledalcev: 150
   Glavni sodnik Lacković Marko
   1. pomočnik: Vrabič Matic
   2. pomočnik: Fluher Gregor
   Delegat: Močnik Vlado
   POSTAVI
   NK Rogaška
Priimek in ime Rojen
  3  Mraz Denis 08.07.90
  4  Bek Denis 18.11.96
  5  Čuček Goran 01.05.91
  7  Stiplošek Tadej 11.08.91
  8  Hustić Emil 15.09.94
  11  Neskič Alen 17.09.91
  14  Grošič Aleš (K) 22.06.92
  16  Antonić Siniša 01.07.93
  17  Šlogar Marko 08.02.95
  18  Majer Matic 12.02.97
  23  Razum Ivan (V) 26.06.95
   NK Šmartno 1928
Priimek in ime Rojen
  1  Vašl Patrik (V) 29.03.95
  2  Roškar Andraž 09.06.96
  3  Stojakovič Mario 15.08.88
  5  Žnidar David 19.06.86
  7  Smodiš Žiga 25.02.97
  8  Zabukovnik Gal 19.11.98
  11  Lenošek Matevž (K) 17.02.91
  16  Pavič Kac Jan 05.12.99
  17  Trap David 20.09.96
  18  Hrastnik David 23.09.96
  20  Obrez Gregor 10.01.97
  Rezervni igralci
  1  Trunk Robert (V) 05.05.99
  10  Majer Lovro 11.01.01
  13  Žerak Marko 28.12.96
  15  Todorović Dejan 13.07.99
  20  Janžek David 11.07.98
  21  Biruš Matija 05.05.98
  22  Sisinger Sandro 24.01.97
  Rezervni igralci
  6  Koren Nik 26.09.97
  9  Lukač Jan 09.07.98
  12  Verdev Žan (V) 08.02.00
  13  Gačnik Andrej 05.12.95
  15  Golnar Eros 05.06.00
   TRENER
   NK Rogaška
   Neskić Ibrahim
   NK Šmartno 1928
   Stevanović Dobrivoje
   STRELCI
   NK Rogaška
   1 : 0 11 - Neskič Alen (7')
   2 : 0 11 - Neskič Alen (16')
   3 : 0 18 - Majer Matic (33')
   4 : 0 11 - Neskič Alen (48')
   5 : 0 11 - Neskič Alen (60')
   6 : 0 21 - Biruš Matija (68')
   7 : 0 14 - Grošič Aleš (75')
   NK Šmartno 1928
   OPOMINJANI
   NK Rogaška
   NK Šmartno 1928
    3 - Stojakovič Mario (4')
    8 - Zabukovnik Gal (46')
   IZKLJUČENI
   NK Rogaška
   NK Šmartno 1928
   MENJAVE
   NK Rogaška
  Minuta  Igralec
  53'     21 - Biruš Matija
       17 - Šlogar Marko
  64'     10 - Majer Lovro
       4 - Bek Denis
  75'     15 - Todorović Dejan
       3 - Mraz Denis
   NK Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
  50'     9 - Lukač Jan
       7 - Smodiš Žiga
  62'     13 - Gačnik Andrej
       17 - Trap David
  71'     12 - Verdev Žan
       1 - Vašl Patrik
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
10. krog 21.10.17
AjDAS Lenart : Korotan Prevalje 1 : 3
Dravograd Avto Grubelnik : Pohorje 4 : 0
Tehnotim Pesnica : Videm 3 : 2
Šampion : Zreče 4 : 3
Šmarje pri Jelšah : Mons Claudius 5 : 0
Dravinja : Fosilum Šentjur 1 : 1
S.Rojko Dobrovce : Kety EMMI Bistrica 0 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan