Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SNL - Sever 16/17
  Zapisnik: 7. krog 12.10.16
   TEKMA: AjDAS Lenart - NK Šampion 3 : 3 (1 : 1)
   Kraj: Lenart - Polena    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Nemet Slavko
   1. pomočnik: Vrabel Tanja
   2. pomočnik: Kranjc Tomaž
   Delegat: Antolič Vlado
   POSTAVI
   AjDAS Lenart
Priimek in ime
  1  Holcman Boštjan (V)
  2  Turk Anton
  4  Šnofl Davorin
  5  Repa Matevž
  6  Krempl Niko
  7  Burian Miha (K)
  9  Šunko Gorazd
  14  Hager Dejan
  17  Drašak Blaž
  20  Ploj Tomi
  21  Marko Mitja
   NK Šampion
Priimek in ime
  2  Pirtovšek Rok
  3  Adamič Blaž
  6  Korošec Miha (K)
  7  Radić Aleksandar
  8  Pukl Bruno
  10  Ferlež Tim
  13  Nitaj Liridon
  17  Hudopisk Luka
  18  Karabegovič Mak
  33  Vunderl Lan (V)
  41  Torra Arjan
  Rezervni igralci
  8  Čuček Miha
  12  Vajs Rene (V)
  13  Ploj Mitja
  Rezervni igralci
  11  Muhič Aleksej
  16  Pfeifer Urh
  19  Cikaqi Herolind
   TRENER
   AjDAS Lenart
   NK Šampion
   Arčan Bojan
   STRELCI
   AjDAS Lenart
   1 : 0 5 - Repa Matevž (13')
   3 : 3 4 - Šnofl Davorin (93')
   NK Šampion
   1 : 1   6 - Korošec Miha (30') 
   1 : 2   19 - Cikaqi Herolind (60') 
   1 : 3   41 - Torra Arjan (69') 
   2 : 3   2 - Pirtovšek Rok (72')  AG
   OPOMINJANI
   AjDAS Lenart
    20 - Ploj Tomi (81')
    9 - Šunko Gorazd (82')
   NK Šampion
    17 - Hudopisk Luka (73')
    41 - Torra Arjan (84')
   IZKLJUČENI
   AjDAS Lenart
   NK Šampion
   MENJAVE
   AjDAS Lenart
  Minuta  Igralec
  54'     8 - Čuček Miha
       17 - Drašak Blaž
  70'     13 - Ploj Mitja
       21 - Marko Mitja
   NK Šampion
  Minuta  Igralec
  46'     19 - Cikaqi Herolind
       13 - Nitaj Liridon
  74'     11 - Muhič Aleksej
       7 - Radić Aleksandar
  85'     16 - Pfeifer Urh
       3 - Adamič Blaž
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan