Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SNL - Sever 16/17
  Zapisnik: 5. krog 17.09.16
   TEKMA: Mons Claudius - AjDAS Lenart 3 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Rogatec - Športni park Rogatec-glavno igrišče    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Lazić Aleksandar
   1. pomočnik: Todorović Nedeljko
   2. pomočnik: Kolenc Leon
   Delegat: Herič Aleš
   POSTAVI
   Mons Claudius
Priimek in ime
  4  Verbek Robert
  10  Presečki Davor
  11  Koffi Yao Simon
  13  Božak Tadej
  14  Mikolič Tomaž
  16  Ogrinc Matic (K)
  19  Bokšan Jaka
  20  Krivec Uroš
  22  Klasinc Marko (V)
  96  Zdovc Žiga
  99  Vtič Marko
   AjDAS Lenart
Priimek in ime
  1  Holcman Boštjan (V)
  4  Žnuderl Tomaž
  5  Repa Matevž
  7  Burian Miha
  8  Čuček Miha (K)
  9  Šunko Gorazd
  14  Hager Dejan
  17  Šnofl Davorin
  19  Drašak Blaž
  20  Ploj Tomi
  21  Marko Mitja
  Rezervni igralci
  5  Krivec Matic
  6  Peklič Žiga
  7  Polajžer Dejan
  9  Močnik Primož
  15  Vantur Žan
  18  Kitak David
  30  Polajžer Sandi (V)
  Rezervni igralci
  12  Vajs Rene (V)
  16  Turk Anton
   TRENER
   Mons Claudius
   Drobne Oskar
   AjDAS Lenart
   Vidačković Ivan
   STRELCI
   Mons Claudius
   1 : 0 96 - Zdovc Žiga (56')
   2 : 0 11 - Koffi Yao Simon (72')
   3 : 0 99 - Vtič Marko (74')
   AjDAS Lenart
   OPOMINJANI
   Mons Claudius
    99 - Vtič Marko (59')
    4 - Verbek Robert (67')
   AjDAS Lenart
   IZKLJUČENI
   Mons Claudius
   AjDAS Lenart
   MENJAVE
   Mons Claudius
  Minuta  Igralec
  77'     7 - Polajžer Dejan
       10 - Presečki Davor
  83'     6 - Peklič Žiga
       20 - Krivec Uroš
  85'     9 - Močnik Primož
       99 - Vtič Marko
   AjDAS Lenart
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan