Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SNL - Sever 16/17
  Zapisnik: 8. krog 08.10.16
   TEKMA: Dravinja - AjDAS Lenart 3 : 1 (1 : 1)
   Kraj: Slovenske Konjice - ŠRC Dobrava    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Podgoršek Marko
   1. pomočnik: Kalan Miha
   2. pomočnik: Habuš Žan
   Delegat: Herič Aleš
   POSTAVI
   Dravinja
Priimek in ime Rojen
  1  Skrbinšek Matic (V) 22.09.98
  2  Ratkovič Macuh Luka 30.10.95
  4  Denac Alen 07.08.97
  5  Kotnik Tomo 19.03.96
  7  Ramšak Žan 14.05.96
  8  Kotnik Gregor (K) 22.01.87
  10  Damše Mario 29.05.94
  14  Zbičajnik Blaž 24.07.95
  18  Napotnik Žan 24.01.96
  21  Kolar Andraž 17.01.97
  22  Podkrajšek Blaž 14.03.95
   AjDAS Lenart
Priimek in ime Rojen
  2  Hager Dejan 28.08.92
  3  Jurančič Primož 25.03.88
  4  Šnofl Davorin 17.01.80
  8  Čuček Miha (K) 25.09.85
  9  Šunko Gorazd 08.04.82
  12  Vajs Rene (V) 24.01.91
  13  Koder Tadej 01.07.88
  16  Marko Mitja 29.12.90
  18  Ploj Klemen 15.11.92
  20  Ploj Tomi 29.01.89
  21  Drašak Blaž 04.06.96
  Rezervni igralci
  6  Jernejšek Jan 17.05.96
  9  Zbičajnik Aljaž 31.10.97
  11  Kolar Anej 22.09.99
  12  Šajtegel Nino (V) 13.09.96
  13  Gosak Davorin 11.11.94
  15  Rožmarič Blaž 24.07.97
  19  Pesjak Žiga 12.02.99
  Rezervni igralci
  1  Holcman Boštjan (V) 15.02.89
  5  Repa Matevž 13.02.89
  6  Ploj Mitja 29.01.98
  14  Turk Anton 17.03.67
  15  Trstenjak Denis 29.09.90
   TRENER
   Dravinja
   Ratkovič Boštjan
   AjDAS Lenart
   Vidačković Ivan
   STRELCI
   Dravinja
   1 : 1 7 - Ramšak Žan (43')
   2 : 1 21 - Kolar Andraž (59')
   3 : 1 19 - Pesjak Žiga (94')
   AjDAS Lenart
   0 : 1   16 - Marko Mitja (22') 
   OPOMINJANI
   Dravinja
    8 - Kotnik Gregor (21')
    4 - Denac Alen (38')
    18 - Napotnik Žan (48')
    22 - Podkrajšek Blaž (57')
    7 - Ramšak Žan (67')
    12 - Šajtegel Nino (92')
   AjDAS Lenart
    9 - Šunko Gorazd (27')
    4 - Šnofl Davorin (32')
    8 - Čuček Miha (64')
    20 - Ploj Tomi (67')
   IZKLJUČENI
   Dravinja
   AjDAS Lenart
    13 - Koder Tadej (64')
   MENJAVE
   Dravinja
  Minuta  Igralec
  56'     13 - Gosak Davorin
       5 - Kotnik Tomo
  62'     9 - Zbičajnik Aljaž
       10 - Damše Mario
  78'     19 - Pesjak Žiga
       14 - Zbičajnik Blaž
   AjDAS Lenart
  Minuta  Igralec
  56'     5 - Repa Matevž
       16 - Marko Mitja
  73'     14 - Turk Anton
       9 - Šunko Gorazd
  73'     6 - Ploj Mitja
       2 - Hager Dejan
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
5. krog 16.09.17
Mons Claudius : Pohorje 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Šmarje pri Jelšah 1 : 2
Korotan Prevalje : ŠD Videm 2 : 3
Kety EMMI Bistrica : Zreče 2 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan