Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  Medobčinska mladinska liga  
/ Rezultati / Lista strelcev / Fair play lestvica / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
 LESTVICA
KLUB ŠT Z N P GR
1. Združena Savinjska 5 4 1 0 20:5 13
2. NK Rogaška 5 4 0 1 18:5 12
3. A2S Celje 4 3 0 1 11:8 9
4. ND Dravinja 5 2 1 2 19:8 7
5. ND Mozirje - NK Ljubno 5 2 0 3 9:19 6
6. Šmartno 1928 4 0 2 2 6:8 2
7. NK Posavje Krško 3 0 0 3 5:17 0
8. NK Šmarje pri Jelšah 3 0 0 3 0:18 0
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - Število tekem   - Število točk
   REZULTATI
5. krog 25.09.22
Šmartno 1928:Združena Savinjska 2 : 2 (1 : 1) zapisnik
NK Šmarje pri Jelšah :ND Dravinja 0 : 6 (0 : 1) zapisnik
NK Rogaška:ND Mozirje - NK Ljubno 5 : 0 (2 : 0) zapisnik
4. krog 18.09.22
ND Mozirje - NK Ljubno:Šmartno 1928 2 : 1 (1 : 1) zapisnik
ND Dravinja:NK Rogaška 1 : 2 (1 : 1) zapisnik
Združena Savinjska:NK Posavje Krško 4 : 1 (0 : 0) zapisnik
A2S Celje:NK Šmarje pri Jelšah 4 : 0 (2 : 0) zapisnik
3. krog 11.09.22
Združena Savinjska:A2S Celje 5 : 0 (3 : 0) zapisnik
NK Rogaška:NK Šmarje pri Jelšah 8 : 0 (4 : 0) zapisnik
ND Mozirje - NK Ljubno:NK Posavje Krško 4 : 3 (1 : 3) zapisnik
Šmartno 1928:ND Dravinja 2 : 2 (0 : 2) zapisnik
2. krog 04.09.22
ND Mozirje - NK Ljubno:Združena Savinjska 1 : 6 (1 : 1) zapisnik
ND Dravinja:NK Posavje Krško 9 : 1 (4 : 1) zapisnik
NK Rogaška:A2S Celje 1 : 3 (0 : 2) zapisnik
1. krog 28.08.22
Šmartno 1928:NK Rogaška 1 : 2 (0 : 1) zapisnik
Združena Savinjska:ND Dravinja 3 : 1 (2 : 0) zapisnik
ND Mozirje - NK Ljubno:A2S Celje 2 : 4 (1 : 2) zapisnik
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
7. krog 24.09.22
Brežice 1919 Terme Čatež : Bosch Bračič Videm 3 : 0
Cirkulane : Posavje Krško 1 : 4
Rače : Šampion 2 : 2
Podvinci : Dravinja 2 : 0
Premium Dobrovce : Šmartno 1928 4 : 1
Zavrč : Drava Ptuj 1 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Koroška Dravograd 5 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan