Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska mladinska liga 22/23
  Zapisnik: 13. krog 26.03.23
   TEKMA: NK Rogaška - Združena Savinjska 2 : 3 (0 : 2)
   Kraj: Rogaška Slatina - ŠC Rogaška Slatina - pomožno igrišče UT    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Kocijan Blaž
   1. pomočnik: Vozlič David
   2. pomočnik: Narat Filip
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Rogaška
Priimek in ime
  4  Hernavs Miha
  5  Krivec Enej
  6  Lipnik Niko
  10  Pongračić Filip
  11  Urlep Blaž (K)
  15  Prevolšek Jaka
  16  Cvek Tin
  17  Križan Miha
  18  Eberhart Mike Louis
  20  Humski Gal
  22  Lorber Žan (V)
   Združena Savinjska
Priimek in ime
  1  Zagoričnik Svit (V)
  6  Vrbovšek Dominik
  8  Mojzeš Pascal
  10  Novak Jure (K)
  11  Praprotnik Lovro
  14  Božič Luka
  17  Turecki Gal
  19  GOLTNIK LOVRO
  21  Korenak Andraž
  25  Maslić Slavko
  69  Poljanšek Aleš
  Rezervni igralci
  1  Gajšek Tristan (V)
  2  Šturbej Luka
  3  Majer Nejc
  13  Tomašinjak Denni
  19  Majcenovič Nino
  21  Cesarec Vid
  23  Kunštek Jaša
  Rezervni igralci
  4  Škapin Jaka
  9  Popović Alen
  26  Lerner Artem
  27  Štahl Lovro
  31  Divjak Vid
   TRENER
   NK Rogaška
   Kačičnik Aleš
   Združena Savinjska
   Bakarić Saša
   STRELCI
   NK Rogaška
   1 : 3 20 - Humski Gal (75')
   2 : 3 17 - Križan Miha (77')
   Združena Savinjska
   0 : 1   11 - Praprotnik Lovro (32') 
   0 : 2   25 - Maslić Slavko (35')  11m
   0 : 3   11 - Praprotnik Lovro (50') 
   OPOMINJANI
   NK Rogaška
    10 - Pongračić Filip (53')
    5 - Krivec Enej (91')
    17 - Križan Miha (94')
   Združena Savinjska
    69 - Poljanšek Aleš (60')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Rogaška
   Združena Savinjska
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Rogaška
  Minuta  Igralec
  40'     19 - Majcenovič Nino
       4 - Hernavs Miha
  57'     13 - Tomašinjak Denni
       16 - Cvek Tin
  71'     23 - Kunštek Jaša
       18 - Eberhart Mike Louis
  74'     2 - Šturbej Luka
       15 - Prevolšek Jaka
   Združena Savinjska
  Minuta  Igralec
  88'     9 - Popović Alen
       25 - Maslić Slavko
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan