Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska mladinska liga 22/23
  Zapisnik: 17. krog 09.05.23
   TEKMA: Šmartno 1928 - ND Dravinja 0 : 1 (0 : 1)
   Kraj: Šmartno ob Paki - Stadion Šmartno ob Paki    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Zavasnik Aljaž
   1. pomočnik: Šašivarević Ermin
   2. pomočnik: Bytyqi Arlind
   Delegat:
   POSTAVI
   Šmartno 1928
Priimek in ime
  1  Zidar Aljoša (V)
  2  Hoxhaj Elmedin
  3  Trumić Ajas (K)
  5  Hankić Isak
  7  Potočnik Anej
  8  Hrustić Amer
  9  Kumer Gal
  14  Horvat Gašper
  15  Lović Denis
  16  Milutinović Leon
  20  Piskar Gal
   ND Dravinja
Priimek in ime
  1  Pilih Maj (V)
  2  Mikša Tim
  4  Filipič Kristjan
  5  Moravec Benjamin
  7  Bezjak Nejc
  9  Hribernik Luka (K)
  10  Herman Enej
  11  Ciglarič Žiga
  14  Hren Niko
  17  Janžič Lan
  18  Hren Žiga
  Rezervni igralci
  4  Meh Jan
  6  Basle Matic
  12  Horvat Vid
  17  Krznar Miha
  19  Šmit Bine
  Rezervni igralci
  3  Moravec Žiga
  6  Šelih Marko
  8  Tome Ciril
  12  Mavher Kristjan
  15  Šipka Tian
  19  Jager Tilen
   TRENER
   Šmartno 1928
   Hudarin Matic
   ND Dravinja
   Matavž Uroš
   STRELCI
   Šmartno 1928
   ND Dravinja
   0 : 1   17 - Janžič Lan (24') 
   OPOMINJANI
   Šmartno 1928
    5 - Hankić Isak (11')
    16 - Milutinović Leon (23')
    3 - Trumić Ajas (94')
   ND Dravinja
    7 - Bezjak Nejc (70')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Šmartno 1928
   ND Dravinja
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
  75'     4 - Meh Jan
       15 - Lović Denis
  75'     17 - Krznar Miha
       8 - Hrustić Amer
  77'     12 - Horvat Vid
       14 - Horvat Gašper
  88'     19 - Šmit Bine
       20 - Piskar Gal
  88'     6 - Basle Matic
       9 - Kumer Gal
   ND Dravinja
  Minuta  Igralec
  50'     19 - Jager Tilen
       4 - Filipič Kristjan
  77'     15 - Šipka Tian
       19 - Jager Tilen
  88'     6 - Šelih Marko
       14 - Hren Niko
  93'     3 - Moravec Žiga
       11 - Ciglarič Žiga
  95'     8 - Tome Ciril
       7 - Bezjak Nejc
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan