Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska mladinska liga 22/23
  Zapisnik: 18. krog 23.04.23
   TEKMA: ND Dravinja - NK Rogaška 2 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Slovenske Konjice - ŠRC Dobrava – igrišče z UT    Gledalcev: 35
   Glavni sodnik Jarc Filip
   1. pomočnik: Šeško Nik
   2. pomočnik: Mastnak Patrik
   Delegat:
   POSTAVI
   ND Dravinja
Priimek in ime
  1  Pilih Maj (V)
  5  Moravec Benjamin
  6  Mikša Tim
  7  Bezjak Nejc
  8  Hren Žiga
  9  Hribernik Luka (K)
  10  Herman Enej
  11  Ciglarič Žiga
  14  Hren Niko
  17  Janžič Lan
  20  Filipič Kristjan
   NK Rogaška
Priimek in ime
  4  Majer Nejc (K)
  5  Pongračić Filip
  6  Lipnik Niko
  8  Tomašinjak Denni
  10  Hernavs Miha
  11  Šakić Antonio
  13  Mikez Tjaš
  14  Kecur Niko
  17  Križan Miha
  20  Humski Gal
  22  Lorber Žan (V)
  Rezervni igralci
  2  Iljaš Gregor
  3  Moravec Žiga
  12  Mavher Kristjan
  13  Šelih Marko
  15  Šipka Tian
  16  Žnidarič Gal
  18  Jelenko Maj
  Rezervni igralci
  1  Gajšek Tristan (V)
  2  Šturbej Luka
  3  Majcenovič Nino
  18  Cvek Tin
  19  Kačičnik Miha
  21  Ledinek Marcel
  23  Kunštek Jaša
   TRENER
   ND Dravinja
   Matavž Uroš
   NK Rogaška
   Kačičnik Aleš
   STRELCI
   ND Dravinja
   1 : 0 10 - Herman Enej (41')
   2 : 0 17 - Janžič Lan (75')
   NK Rogaška
   OPOMINJANI
   ND Dravinja
    7 - Bezjak Nejc (45')
    9 - Hribernik Luka (62')
   NK Rogaška
    14 - Kecur Niko (14')
    13 - Mikez Tjaš (28')
    4 - Majer Nejc (56')
    17 - Križan Miha (90')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
    Kačičnik Aleš (63')
   IZKLJUČENI
   ND Dravinja
   NK Rogaška
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   ND Dravinja
  Minuta  Igralec
  75'     15 - Šipka Tian
       11 - Ciglarič Žiga
  87'     3 - Moravec Žiga
       20 - Filipič Kristjan
  91'     16 - Žnidarič Gal
       7 - Bezjak Nejc
  92'     13 - Šelih Marko
       14 - Hren Niko
  92'     18 - Jelenko Maj
       8 - Hren Žiga
   NK Rogaška
  Minuta  Igralec
  52'     18 - Cvek Tin
       11 - Šakić Antonio
  55'     23 - Kunštek Jaša
       14 - Kecur Niko
  73'     2 - Šturbej Luka
       6 - Lipnik Niko
  75'     3 - Majcenovič Nino
       10 - Hernavs Miha
  75'     21 - Ledinek Marcel
       8 - Tomašinjak Denni
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan