Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska mladinska liga 22/23
  Zapisnik: 19. krog 07.05.23
   TEKMA: ND Mozirje - NK Ljubno - NK Rogaška 2 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Mozirje - Športni park Mozirje    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Narat Filip
   1. pomočnik: Vasle Žan Luka
   2. pomočnik: Šeško Nik
   Delegat:
   POSTAVI
   ND Mozirje - NK Ljubno
Priimek in ime
  1  Kolenc Aljaž (V)
  4  Kokovnik Rene
  5  Zavolovšek Aleks
  6  Klemenšek blaž
  8  Rozoničnik Filip
  9  Pikl Anžej (K)
  11  Podvratnik Urban
  15  Atelšek Tim
  19  Klačko Lik Filip
  20  Podvratnik Janez
  21  Sem Luka
   NK Rogaška
Priimek in ime
  1  Gajšek Tristan (V)
  2  Šturbej Luka
  4  Majer Nejc (K)
  5  Močnik Jure
  6  Lipnik Niko
  10  Hernavs Miha
  11  Šakić Antonio
  13  Prevolšek Jaka
  14  Cvek Tin
  19  Ledinek Marcel
  20  Humski Gal
  Rezervni igralci
  7  Jusufović Imran
  10  Ažman Izar
  14  Zamernik Rok
  17  Bastelj Andraž
  51  Kerznar Miha (V)
  Rezervni igralci
  8  Pongračić Filip
  12  Lorber Žan (V)
  15  Kačičnik Miha
  16  Majcenovič Nino
  23  Kunštek Jaša
   TRENER
   ND Mozirje - NK Ljubno
   Brinjovc Marko
   NK Rogaška
   Kačičnik Aleš
   STRELCI
   ND Mozirje - NK Ljubno
   1 : 0 10 - Ažman Izar (56')
   2 : 0 9 - Pikl Anžej (78')
   NK Rogaška
   OPOMINJANI
   ND Mozirje - NK Ljubno
   NK Rogaška
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   ND Mozirje - NK Ljubno
   NK Rogaška
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   ND Mozirje - NK Ljubno
  Minuta  Igralec
  50'     10 - Ažman Izar
       21 - Sem Luka
  63'     17 - Bastelj Andraž
       5 - Zavolovšek Aleks
  68'     7 - Jusufović Imran
       6 - Klemenšek blaž
  72'     14 - Zamernik Rok
       19 - Klačko Lik Filip
   NK Rogaška
  Minuta  Igralec
  55'     8 - Pongračić Filip
       14 - Cvek Tin
  60'     23 - Kunštek Jaša
       5 - Močnik Jure
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan