Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska mladinska liga 22/23
  Zapisnik: 15. krog 02.04.23
   TEKMA: ND Mozirje - NK Ljubno - A2S Celje 2 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Mozirje - Športni park Mozirje    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Grošič Kenan
   1. pomočnik: Vasle Žan Luka
   2. pomočnik: Bytyqi Arlind
   Delegat:
   POSTAVI
   ND Mozirje - NK Ljubno
Priimek in ime
  3  Nadlučnik Staš
  4  Nerat Nace
  9  Pikl Anžej
  10  Bele Nejc (K)
  11  Podvratnik Urban
  14  Zamernik Rok
  15  Atelšek Tim
  17  Bastelj Andraž
  20  Jeraj Kimi
  22  Klačko Lik Filip
  51  Kerznar Miha (V)
   A2S Celje
Priimek in ime
  1  Janković Luka (V)
  4  Križnik Tai (K)
  7  Dorić Anej
  9  Šelih Hugo
  10  Mladenović Luka
  11  Vodopivec Aljaž
  14  Kerčmar Luka
  17  Štitić Lusiano
  18  Vezovišek Tit
  20  Arlič Nik
  21  Petrak Janin
  Rezervni igralci
  6  Zavolovšek Aleks
  7  Jusufović Imran
  8  Klemenšek blaž
  21  Sem Luka
  Rezervni igralci
  8  Miklavc Jakob
   TRENER
   ND Mozirje - NK Ljubno
   Brinjovc Marko
   A2S Celje
   Nadal Alen
   STRELCI
   ND Mozirje - NK Ljubno
   1 : 0 20 - Jeraj Kimi (45')
   2 : 0 10 - Bele Nejc (80')
   A2S Celje
   OPOMINJANI
   ND Mozirje - NK Ljubno
    15 - Atelšek Tim (78')
    6 - Zavolovšek Aleks (85')
   A2S Celje
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   ND Mozirje - NK Ljubno
   A2S Celje
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   ND Mozirje - NK Ljubno
  Minuta  Igralec
  46'     21 - Sem Luka
       14 - Zamernik Rok
  46'     7 - Jusufović Imran
       17 - Bastelj Andraž
  70'     8 - Klemenšek blaž
       22 - Klačko Lik Filip
  75'     6 - Zavolovšek Aleks
       20 - Jeraj Kimi
   A2S Celje
  Minuta  Igralec
  33'     8 - Miklavc Jakob
       10 - Mladenović Luka
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan