Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska mladinska liga 22/23
  Zapisnik: 19. krog 07.05.23
   TEKMA: Šmartno 1928 - Združena Savinjska 0 : 4 (0 : 0)
   Kraj: Šmartno ob Paki - Stadion Šmartno ob Paki    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Arih Tomaž
   1. pomočnik: Vasle Žan Luka
   2. pomočnik: Slatinek Primož
   Delegat:
   POSTAVI
   Šmartno 1928
Priimek in ime
  1  Zidar Aljoša (V)
  2  Hoxhaj Elmedin (K)
  5  Hankić Isak
  8  Potočnik Anej
  9  Horvat Gašper
  10  Hrustić Amer
  11  Stožir Blaž
  15  Lović Denis
  16  Milutinović Leon
  17  Krznar Miha
  20  Horvat Vid
   Združena Savinjska
Priimek in ime
  1  Zagoričnik Svit (V)
  6  Vrbovšek Dominik
  8  Mojzeš Pascal
  10  Novak Jure (K)
  11  Praprotnik Lovro
  14  Božič Luka
  17  Turecki Gal
  19  GOLTNIK LOVRO
  21  Korenak Andraž
  25  Maslić Slavko
  69  Poljanšek Aleš
  Rezervni igralci
  6  Basle Matic
  7  Šmit Bine
  14  Alić Ermin
  Rezervni igralci
  4  Škapin Jaka
  9  Popović Alen
  26  Lerner Artem
  31  Divjak Vid
   TRENER
   Šmartno 1928
   Hudarin Matic
   Združena Savinjska
   Bakarić Saša
   STRELCI
   Šmartno 1928
   Združena Savinjska
   0 : 1   14 - Božič Luka (57') 
   0 : 2   25 - Maslić Slavko (64') 
   0 : 3   6 - Vrbovšek Dominik (71') 
   0 : 4   11 - Praprotnik Lovro (74') 
   OPOMINJANI
   Šmartno 1928
    9 - Horvat Gašper (54')
    8 - Potočnik Anej (55')
   Združena Savinjska
    21 - Korenak Andraž (18')
    10 - Novak Jure (70')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Šmartno 1928
   Združena Savinjska
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
  64'     14 - Alić Ermin
       11 - Stožir Blaž
  70'     6 - Basle Matic
       20 - Horvat Vid
  70'     7 - Šmit Bine
       17 - Krznar Miha
   Združena Savinjska
  Minuta  Igralec
  79'     9 - Popović Alen
       6 - Vrbovšek Dominik
  81'     4 - Škapin Jaka
       8 - Mojzeš Pascal
  86'     26 - Lerner Artem
       19 - GOLTNIK LOVRO
  86'     31 - Divjak Vid
       1 - Zagoričnik Svit
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan