Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
18.02.2024
Zimsko tekmovanje U11 - 2023/2024 - rezultati

ZIMSKO TEKMOVANJE U11 (Finalni turnir) – rezultati

 REZULTATI TURNIRJA: 

Ekipa

 

Ekipa

Par

Rezultat

NK Celje

:

Mons Claudius

F1

4:0

ND Mozirje A

:

Kovinar Štore

F2

0:2

NK Rogaška A

:

NK Ljubno ob Savinji - modri

F3

2:3

ŠD Partizan Prebold

:

NK Hrastnik

F4

0:1

 

 

 

 

 

Mons Claudius

:

ND Mozirje A

F5

0:3

NK Rogaška A

:

ŠD Partizan Prebold

F6

2:1

NK Celje

:

Kovinar Štore

F7

1:2

NK Ljubno ob Savinji

:

NK Hrastnik

F8

1:3

 

:

 

 

 

Mons Claudius

:

ŠD Partizan Prebold

7m

4:5

ND Mozirje A

:

NK Rogaška A

5m

1:0

 

 

 

 

 

NK Celje

:

NK Ljubno ob Savinji

3m

6:0

Kovinar Štore

:

NK Hrastnik

1m

4:3

 

 

 

 

 

 LESTVICA:

Mesto

Ekipa

1

Kovinar Štore

2

NK Hrastnik

3

NK Celje

4

NK Ljubno ob Savinji

5

ND Mozirje A

6

NK Rogaška A

7

ŠD Partizan Prebold

8

Mons Claudius

                                               


06.02.2024
Zimsko tekmovanje U11 - 2023/2024 - časovnica za finalni turnir

04.02.2024
Zimsko tekmovanje U11 - 2023/2024 - rezultati

ZIMSKO TEKMOVANJE U11 (Skupina C – drugi turnir) - rezultati

 REZULTATI TURNIRJA:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

Kovinar Štore

:

NK Celje

0:5

NK Celje

:

NK Hrastnik

3:1

NK Hrastnik

:

Kovinar Štore

1:1

NK Šampion Makromikro

:

NK Hrastnik

0:3

NK Šampion Tačka

:

NK Šampion Makromikro

-

NK Celje

:

NK Šampion Makromikro

3:0

Kovinar Štore

:

NK Šampion Tačka

3:0

NK Šampion Makromikro

:

Kovinar Štore

0:3

NK Šampion Tačka

:

NK Celje

0:3

NK Hrastnik

:

NK Šampion Tačka

3:0

 LESTVICA PO DVEH TURNIRJIH:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Celje

27

26

3

+23

2

Kovinar Štore

19

15

5

+10

3

NK Hrastnik

16

16

7

+9

4

NK Šampion Makromikro

3

4

13

-9

5

NK Šampion Tačka

0

0

16

-16

                                                                                             

 


27.01.2024
Zimsko tekmovanje U11 - 2023/2024 - rezultati

ZIMSKO TEKMOVANJE U11 (Skupina A – drugi turnir)

  RAZPORED TURNIRJA:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

ND Mozirje A

:

ŠD Partizan Prebold

1:0

NK Ljubno ob Savinji - zeleni

:

NK Vransko

0:1

NK Ljubno ob Savinji - modri

:

NK Ljubno ob Savinji - zeleni

0:1

ND Mozirje A

:

ND Mozirje B

5:0

ŠD Partizan Prebold

:

NK Ljubno ob Savinji - zeleni

0:1

NK Vransko

:

NK Ljubno ob Savinji - modri

0:1

ND Mozirje B

:

ŠD Partizan Prebold

1:1

NK Ljubno ob Savinji - modri

:

ND Mozirje A

0:2

NK Ljubno ob Savinji - zeleni

:

NK Vransko

1:2

ND Mozirje B

:

NK Ljubno ob Savinji - modri

1:3

ŠD Partizan Prebold

:

NK Vransko

2:0

ND Mozirje A

:

NK Ljubno ob Savinji - zeleni

1:1

NK Ljubno ob Savinji - modri

:

ŠD Partizan Prebold

1:0

NK Ljubno ob Savinji - zeleni

:

ND Mozirje B

0:1

NK Vransko

:

ND Mozirje A

0:1

LESTVICA PO DVEH ODIGRANIH TURNIRJIH:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

ND Mozirje A

24

15

2

+13

2

NK Ljubno ob Savinji - modri

17

12

7

+5

3

ŠD Partizan Prebold

14

10

6

+4

4

NK Vransko

13

10

7

+3

5

NK Ljubno ob Savinji - zeleni

10

5

18

-13

6

ND Mozirje B

6

5

17

-12

                                                                                             

 


17.01.2024
Zimsko tekmovanje U11 - 2023/2024 - časovnica za 4.2.2024

15.01.2024
Zimsko tekmovanje U11 - 2023/2024 - rezultati

ZIMSKO TEKMOVANJE U11 (Skupina B – drugi turnir) - rezultati

 REZULTATI TURNIRJA:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

NK Rogaška B

:

NK Imeno

0:1

Mons Claudius A

:

NK Brežice 1919

1:0

NK Rogaška A

:

NK Rogaška B

7:0

NK Imeno

:

Mons Claudius A

0:1

NK Brežice 1919

:

NK Rogaška B

1:0

Mons Claudius A

:

NK Rogaška A

0:0

NK Brežice 1919

:

NK Imeno

0:1

NK Rogaška B

:

Mons Claudius A

1:0

NK Rogaška A

:

NK Brežice 1919

3:0

NK Imeno

:

NK Rogaška A

0:2

  LESTVICA PO DVEH TURNIRJIH:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Rogaška A

18

19

2

+17

2

Mons Claudius A

17

8

2

+6

3

NK Imeno

11

6

7

-1

4

NK Brežice 1919

7

3

10

-7

5

NK Rogaška B

3

2

17

-15

                                                                                            


11.01.2024
Zimsko tekmovanje U11 - 2023/2024 - časovnica za 27.1.2024

07.01.2024
Zimsko tekmovanje U11 - 2023/2024 - rezultati

ZIMSKO TEKMOVANJE U11 (Skupina A – prvi turnir) - rezultati

REZULTATI TURNIRJA:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

ND Mozirje A

:

ŠD Partizan Prebold

0:0

ND Mozirje B

:

NK Vransko

0:3

NK Ljubno ob Savinji - modri

:

NK Ljubno ob Savinji - zeleni

4:0

ND Mozirje A

:

ND Mozirje B

1:1

ŠD Partizan Prebold

:

NK Ljubno ob Savinji - zeleni

4:0

NK Vransko

:

NK Ljubno ob Savinji - modri

0:0

ND Mozirje B

:

ŠD Partizan Prebold

0:1

NK Ljubno ob Savinji - modri

:

ND Mozirje A

0:1

NK Ljubno ob Savinji - zeleni

:

NK Vransko

0:4

ND Mozirje B

:

NK Ljubno ob Savinji - modri

1:1

ŠD Partizan Prebold

:

NK Vransko

1:0

ND Mozirje A

:

NK Ljubno ob Savinji - zeleni

2:0

NK Ljubno ob Savinji - modri

:

ŠD Partizan Prebold

2:1

NK Ljubno ob Savinji - zeleni

:

ND Mozirje B

1:0

NK Vransko

:

ND Mozirje A

0:1

 LESTVICA:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

ND Mozirje A

11

5

1

+4

2

ŠD Partizan Prebold

10

7

2

+5

3

NK Ljubno ob Savinji - modri

8

7

3

+4

4

NK Vransko

7

7

2

+5

5

NK Ljubno ob Savinji - zeleni

3

1

14

-13

6

ND Mozirje B

2

2

7

-5

                                                                                   


06.01.2024
Zimsko tekmovanje U11 - 2023/2024 - rezultati

ZIMSKO TEKMOVANJE U11 (Skupina C – prvi turnir) - rezultati

REZULTATI TURNIRJA:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

NK Šampion Makromikro

:

NK Hrastnik

1:2

Kovinar Štore

:

NK Celje

1:3

NK Šampion Tačka

:

NK Šampion Makromikro

0:2

NK Hrastnik

:

Kovinar Štore

1:2

NK Celje

:

NK Šampion Makromikro

2:1

Kovinar Štore

:

NK Šampion Tačka

1:0

NK Celje

:

NK Hrastnik

3:0

NK Šampion Makromikro

:

Kovinar Štore

0:1

NK Šampion Tačka

:

NK Celje

0:1

NK Hrastnik

:

NK Šampion Tačka

3:0

LESTVICA:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Celje

12

9

2

+7

2

Kovinar Štore

9

5

4

+1

3

NK Hrastnik

6

6

6

0

4

NK Šampion Makromikro

3

4

4

0

5

NK Šampion Tačka

0

0

7

-7


02.01.2024
Zimsko tekmovanje U11 - 2023/2024 - časovnica za 14.1.2024

19.12.2023
Zimsko tekmovanje U11 - 2023/2024 - časovnica za 7.1.2024

18.12.2023
Zimsko tekmovanje U11 - 2023/2024 - časovnica za 6.1.2024

10.12.2023
Zimsko tekmovanje U11 - 2023/2024 - rezultati

ZIMSKO TEKMOVANJE U11 (Skupina B – prvi turnir) - rezultati

REZULTATI TURNIRJA:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

NK Rogaška B

:

NK Imeno

0:3

Mons Claudius A

:

NK Brežice 1919

1:0

NK Rogaška A

:

NK Rogaška B

3:1

NK Imeno

:

Mons Claudius A

1:4

NK Brežice 1919

:

NK Rogaška B

1:0

Mons Claudius A

:

NK Rogaška A

0:0

NK Brežice 1919

:

NK Imeno

0:0

NK Rogaška B

:

Mons Claudius A

0:1

NK Rogaška A

:

NK Brežice 1919

4:1

NK Imeno

:

NK Rogaška A

0:0

LESTVICA:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

Mons Claudius A

10

6

1

+5

2

NK Rogaška A

8

7

2

+5

3

NK Imeno

5

4

4

+0

4

NK Brežice 1919

4

2

5

-3

5

NK Rogaška B

0

1

8

-7

                                                                                             

 

 


27.11.2023
Zimsko tekmovanje U11 - 2023/2024 - časovnica za 10.12.2023

18.02.2023
Zimsko tekmovanje U11 - 2022/2023 - finalni turnir -rezultati

ZIMSKO TEKMOVANJE U11 (Finalni turnir)

REZULTATI TURNIRJA:

Ekipa

 

Ekipa

Par

Rezultat

NK Šampion – zeleni

:

NK Rudar Velenje B

F1

1:0

NK Rogaška

:

NK Ljubno ob Savinji

F2

2:0

ND Mozirje A

:

NK Šampion - rjavi

F3

3:0

Mons Claudius

:

NK Rudar Velenje A

F4

4:5

 

 

 

 

 

NK Rudar Velenje B

:

NK Ljubno ob Savinji

F5

4:3

NK Šampion - rjavi

:

Mons Claudius

F6

4:5

NK Šampion – zeleni

:

NK Rogaška

F7

0:1

ND Mozirje A

:

NK Rudar Velenje A

F8

0:1

 

:

 

 

 

NK Ljubno ob Savinji

:

NK Šampion - rjavi

7m

1:2

NK Rudar Velenje B

:

Mons Claudius

5m

2:4

 

 

 

 

 

NK Šampion – zeleni

:

ND Mozirje A

3m

0:3

NK Rogaška

:

NK Rudar Velenje A

1m

1:0

  LESTVICA:

Mesto

Ekipa

1

NK Rogaška

2

NK Rudar Velenje A

3

ND Mozirje A

4

NK Šampion – zeleni

5

Mons Claudius

6

NK Rudar Velenje B

7

NK Šampion - rjavi

8

NK Ljubno ob Savinji

                                                           


16.01.2023
Zimsko tekmovanje U11 - 2022/2023 - finalni turnir - časovnica

15.01.2023
Zimsko tekmovanje U11 - 2022/2023 - rezultati

ZIMSKO TEKMOVANJE U11 (Skupina C – drugi turnir) - REZULTATI

REZULTATI TURNIRJA:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

NK Rudar Velenje B

:

NK Šampion  - rjavi

1:1

NK Hrastnik

:

NK Šampion - zeleni

1:2

NK Vransko B

:

ND Mozirje B

3:0

NK Rudar Velenje B

:

NK Hrastnik

2:1

NK Šampion  - rjavi

:

ND Mozirje B

3:0

NK Šampion - zeleni

:

NK Vransko B

3:0

NK Hrastnik

:

NK Šampion  - rjavi

0:4

NK Vransko B

:

NK Rudar Velenje B

4:2

ND Mozirje B

:

NK Šampion - zeleni

0:3

NK Hrastnik

:

NK Vransko B

2:0

NK Šampion  - rjavi

:

NK Šampion - zeleni

0:2

NK Rudar Velenje B

:

ND Mozirje B

3:0

NK Vransko B

:

NK Šampion  - rjavi

0:4

ND Mozirje B

:

NK Hrastnik

0:3

NK Šampion - zeleni

:

NK Rudar Velenje B

1:1

 LESTVICA PO OBEH ODIGRANIH TURNIRJIH:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Šampion - zeleni

28

18

2

+16

2

NK Šampion - rjavi

17

19

6

+13

3

NK Rudar Velenje B

15

13

10

+3

4

NK Hrastnik

13

13

12

+1

5

NK Vransko B

8

8

18

-10

6

ND Mozirje B

7

4

19

-15

                                                                                             

 


14.01.2023
Zimsko tekmovanje U11 - 2022/2023 - rezultati

ZIMSKO TEKMOVANJE U11 (Skupina B – drugi turnir) - REZULTATI

 REZULTATI TURNIRJA:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

NK Vransko A

:

ND Mozirje A

0:2

NK Rudar Velenje A

:

ŠD Partizan Prebold

3:0

NK Ljubno ob Savinji

:

NK Vransko A

5:0

ND Mozirje A

:

ŠD Partizan Prebold

2:0

NK Vransko A

:

NK Rudar Velenje A

0:3

ND Mozirje A

:

NK Ljubno ob Savinji

0:0

ŠD Partizan Prebold

:

NK Vransko A

3:1

NK Rudar Velenje A

:

ND Mozirje A

2:3

NK Ljubno ob Savinji

:

NK Rudar Velenje A

3:0

ŠD Partizan Prebold

:

NK Ljubno ob Savinji

0:1

LESTVICA PO OBEH ODIGRANIH TURNIRJIH:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

ND Mozirje A

18

15

3

+12

2

NK Ljubno ob Savinji

17

13

2

+11

3

NK Rudar Velenje A

16

16

7

+9

4

ŠD Partizan Prebold

6

5

17

-12

5

NK Vransko A

0

1

22

-21

                                                                                             

 

 

 

 


08.01.2023
Zimsko tekmovanje U11 - 2022/2023 - rezultati

ZIMSKO TEKMOVANJE U11 (Skupina A – drugi turnir) - REZULTATI

RAZPORED TURNIRJA:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

NK Imeno

:

NK Rogaška

0:1

Mons Claudius

:

Kovinar Štore

2:1

NK Šmarje pri Jelšah

:

NK Imeno

0:0

NK Rogaška

:

Mons Claudius

2:0

Kovinar Štore

:

NK Imeno

0:0

Mons Claudius

:

NK Šmarje pri Jelšah

2:0

Kovinar Štore

:

NK Rogaška

0:5

NK Imeno

:

Mons Claudius

1:4

NK Šmarje pri Jelšah

:

Kovinar Štore

1:1

NK Rogaška

:

NK Šmarje pri Jelšah

1:0

 LESTVICA PO OBEH ODIGRANIH TURNIRJIH:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Rogaška

24

17

0

+17

2

Mons Claudius

15

12

8

+4

3

NK Šmarje pri Jelšah

6

3

7

-4

4

NK Imeno

6

4

11

-7

5

Kovinar Štore

4

3

10

-7

                                                                                             

 

 


03.01.2023
Zimsko tekmovanje U11 - 2022/2023 - časovnica za 14.1.2023

03.01.2023
Zimsko tekmovanje U11 - 2022/2023 - časovnica za 15.1.2023

29.12.2022
Zimsko tekmovanje U11 - 2022/2023 - časovnica za 7.1.2023

17.12.2022
Zimsko tekmovanje U11 - 2022/2023 - rezultati

ZIMSKO TEKMOVANJE U11 (Skupina C – prvi turnir) - REZULTATI

REZULTATI TURNIRJA:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

NK Rudar Velenje B

:

NK Šampion  - rjavi

1:0

NK Hrastnik

:

NK Šampion - zeleni

0:1

NK Vransko B

:

ND Mozirje B

0:2

NK Rudar Velenje B

:

NK Hrastnik

2:0

NK Šampion  - rjavi

:

ND Mozirje B

1:1

NK Šampion - zeleni

:

NK Vransko B

2:0

NK Hrastnik

:

NK Šampion  - rjavi

2:1

NK Vransko B

:

NK Rudar Velenje B

1:1

ND Mozirje B

:

NK Šampion - zeleni

0:2

NK Hrastnik

:

NK Vransko B

0:0

NK Šampion  - rjavi

:

NK Šampion - zeleni

0:1

NK Rudar Velenje B

:

ND Mozirje B

0:1

NK Vransko B

:

NK Šampion  - rjavi

0:2

ND Mozirje B

:

NK Hrastnik

0:4

NK Šampion - zeleni

:

NK Rudar Velenje B

1:0

 LESTVICA:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Šampion - zeleni

15

7

0

+7

2

NK Hrastnik

7

6

4

+2

3

NK Rudar Velenje B

7

4

3

+1

4

ND Mozirje B

7

4

7

-3

5

NK Šampion  - rjavi

4

4

5

-1

6

NK Vransko B

2

1

7

-6

                                               


04.12.2022
Zimsko tekmovanje U11 - 2022/2023 - rezultati

ZIMSKO TEKMOVANJE U11 (Skupina A – prvi turnir) - REZULTATI

RAZULTATI TURNIRJA:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

NK Imeno

:

NK Rogaška

0:3

Mons Claudius

:

Kovinar Štore

2:0

NK Šmarje pri Jelšah

:

NK Imeno

1:0

NK Rogaška

:

Mons Claudius

2:0

Kovinar Štore

:

NK Imeno

1:1

Mons Claudius

:

NK Šmarje pri Jelšah

1:0

Kovinar Štore

:

NK Rogaška

0:2

NK Imeno

:

Mons Claudius

2:1

NK Šmarje pri Jelšah

:

Kovinar Štore

1:1

NK Rogaška

:

NK Šmarje pri Jelšah

1:0

LESTVICA:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Rogaška

12

8

0

+8

2

Mons Claudius

6

4

4

+0

3

NK Šmarje pri Jelšah

4

2

3

-1

4

NK Imeno

4

3

6

-4

5

Kovinar Štore

2

2

6

-4

                                                                                              


03.12.2022
Zimsko tekmovanje U11 - 2022/2023 - časovnica za 17.12.2022

29.11.2022
Zimsko tekmovanje U11 - 2022/2023 - časovnica za 4.12.2022

26.11.2022
Zimsko tekmovanje U11 - 2022/2023 - rezultati

ZIMSKO TEKMOVANJE U11 (Skupina B – prvi turnir) - REZULTATI

REZULTAT TURNIRJA:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

NK Vransko A

:

ND Mozirje A

0:2

NK Rudar Velenje A

:

ŠD Partizan Prebold

3:0

NK Ljubno ob Savinji

:

NK Vransko A

2:0

ND Mozirje A

:

ŠD Partizan Prebold

6:0

NK Vransko A

:

NK Rudar Velenje A

0:3

ND Mozirje A

:

NK Ljubno ob Savinji

0:0

ŠD Partizan Prebold

:

NK Vransko A

2:0

NK Rudar Velenje A

:

ND Mozirje A

0:0

NK Ljubno ob Savinji

:

NK Rudar Velenje A

1:2

ŠD Partizan Prebold

:

NK Ljubno ob Savinji

0:1

 

LESTVICA:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Rudar Velenje A

10

8

1

+7

2

ND Mozirje A

8

8

0

+8

3

NK Ljubno ob Savinji

7

4

2

+2

4

ŠD Partizan Prebold

3

2

10

-8

5

NK Vransko A

0

0

9

-9

                                                                                              


24.11.2022
Zimsko tekmovanje U11 - 2022/2023 - časovnica za 26.11.2022

20.11.2022
Zimsko tekmovanje U11 - 2022/2023 - časovnica za 4.12.2022

13.11.2022
Zimsko tekmovanje U11 - 2022/2023 - razpored tekmovanja

 

Skupina A
NK Šmarje pri Jelšah
NK Imeno
Mons Claudius
Kovinar Štore
NK Rogaška

 

Skupina B
NK Rudar Velenje A
ŠD Partizan Prebold
NK Vransko A
ND Mozirje A
NK Ljubno ob Savinji

 

Skupina C
NK Rudar Velenje B
NK Hrastnik
NK Vransko B
ND Mozirje B
NK Šampion - zeleni
NK Šampion - rjavi

09.02.2020
Zimsko tekmovanje U11 - 2019/2020 - finalni turnir - rezultati

ZIMSKO TEKMOVANJE U11 (Finalni turnir)

REZULTATI: 

Ekipa

 

Ekipa

Par

Rezultat

NK Šampion A

:

NK Celje U10 - rumeni

F1

2:0

NK Celje - modri

:

ND Polzela

F2

4:1

NK Brežice - oranžni

:

NK Brežice - modri

F3

3:4

NK Radeče B

:

Kovinar Štore

F4

2:3

 

 

 

 

 

NK Celje U10 – rumeni

:

ND Polzela

F5

1:0

NK Brežice  - oranžni

:

NK Radeče B

F6

0:1

NK Šampion A

:

NK Celje – modri

F7

5:4

NK Brežice – modri

:

Kovinar Štore

F8

3:4

 

:

 

 

 

ND Polzela

:

NK Brežice – oranžni

7m

2:0

NK Celje U10 – rumeni

:

NK Radeče B

5m

0:1

 

 

 

 

 

NK Celje – modri

:

NK Brežice – modri

3m

4:0

NK Šampion A

:

Kovinar Štore

1m

3:4

 

 

 

 

 

 LESTVICA:

Mesto

Ekipa

1

Kovinar Štore

2

NK Šampion A

3

NK Celje – modri

4

NK Brežice – modri

5

NK Radeče B

6

NK Celje U10 – rumeni

7

ND Polzela

8

NK Brežice - oranžni

                                   


21.01.2020
Zimsko tekmovanje U11 - 2019/2020 - časovnica finalnega turnirja

18.01.2020
Zimsko tekmovanje U11 - 2019/2020 - rezultati

ZIMSKO TEKMOVANJE U11 (Skupina A – drugi turnir)

REZULTATI TURNIRJA:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

NK Celje U10 - modri

:

ŽNK Savinja Picerija Oliva

3:0

NK Celje U10 - rumeni

:

DNŠ MU Šentjur

3:0

NK Imeno A

:

Kovinar Štore

2:2

NK Celje U10 - modri

:

NK Celje U10 - rumeni

0:1

ŽNK Savinja Picerija Oliva

:

Kovinar Štore

0:3

DNŠ MU Šentjur

:

NK Imeno A

0:3

NK Celje U10 - rumeni

:

ŽNK Savinja Picerija Oliva

3:0

NK Imeno A

:

NK Celje U10 - modri

0:0

Kovinar Štore

:

DNŠ MU Šentjur

3:0

NK Celje U10 - rumeni

:

NK Imeno A

0:1

ŽNK Savinja Picerija Oliva

:

DNŠ MU Šentjur

-

NK Celje U10 - modri

:

Kovinar Štore

1:7

NK Imeno A

:

ŽNK Savinja Picerija Oliva

3:0

Kovinar Štore

:

NK Celje U10 - rumeni

0:0

DNŠ MU Šentjur

:

NK Celje U10 - modri

0:3

LESTVICA PO OBEH TURNIRJIH:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Celje U10 – rumeni

21

16

2

+14

2

Kovinar Štore

21

27

6

+21

3

NK Celje U10 – modri

20

15

8

+7

4

NK Imeno A

17

16

6

+10

5

DNŠ MU Šentjur

3

4

24

-20

6

ŽNK Savinja Picerija Oliva

0

1

33

-32

                                                                                             


11.01.2020
Zimsko tekmovanje U11 - 2019/2020 - rezultati

ZIMSKO TEKMOVANJE U11 (Skupina E – drugi turnir)

 REZULTATI TURNIRJA:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

NK Radeče B

:

NK Šampion D

2:0

NK Brežice - modri

:

NK Vransko - rdeči

2:2

ND Mozirje B

:

NK Ljubno - modri

2:0

NK Radeče B

:

NK Brežice - modri

1:2

NK Šampion D

:

NK Ljubno - modri

1:0

NK Vransko - rdeči

:

ND Mozirje B

0:1

NK Brežice - modri

:

NK Šampion D

0:0

ND Mozirje B

:

NK Radeče B

0:2

NK Ljubno - modri

:

NK Vransko - rdeči

0:2

NK Brežice - modri

:

ND Mozirje B

3:0

NK Šampion D

:

NK Vransko - rdeči

2:0

NK Radeče B

:

NK Ljubno - modri

1:0

ND Mozirje B

:

NK Šampion D

0:1

NK Ljubno - modri

:

NK Brežice - modri

0:1

NK Vransko - rdeči

:

NK Radeče B

0:1


LESTVICA PO OBEH TURNIRJIH:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Radeče B

23

16

2

+14

2

NK Brežice – modri

18

10

3

+7

3

NK Šampion D

18

7

4

+3

4

NK Vransko – rdeči

11

10

9

+1

5

ND Mozirje B

10

8

12

-4

6

NK Ljubno - modri

1

2

13

-11


29.12.2019
Zimsko tekmovanje U11 - 2019/2020 - časovnica za 11.01.2020

29.12.2019
Zimsko tekmovanje U11 - 2019/2020 - časovnica za 18.01.2020

22.12.2019
Zimsko tekmovanje U11 - 2019/2020 - rezultati

ZIMSKO TEKMOVANJE U11 (Skupina B – drugi turnir)

REZULTATI TURNIRJA:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

NK Celje - modri

:

NK Šmarje pri Jelšah

4:0

NK Celje - rumeni

:

NK Mons Claudius

1:0

NK Imeno B

:

NK Rogaška

1:1

NK Celje - modri

:

NK Celje - rumeni

2:1

NK Šmarje pri Jelšah

:

NK Rogaška

1:1

NK Mons Claudius

:

NK Imeno B

0:1

NK Celje - rumeni

:

NK Šmarje pri Jelšah

0:1

NK Imeno B

:

NK Celje - modri

0:4

NK Rogaška

:

NK Mons Claudius

0:0

NK Celje - rumeni

:

NK Imeno B

0:0

NK Šmarje pri Jelšah

:

NK Mons Claudius

1:2

NK Celje - modri

:

NK Rogaška

1:1

NK Imeno B

:

NK Šmarje pri Jelšah

0:0

NK Rogaška

:

NK Celje - rumeni

1:0

NK Mons Claudius

:

NK Celje - modri

0:0

LESTVICA PO OBEH TURNIRJIH:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Celje – modri

26

29

2

+27

2

NK Rogaška

15

8

4

+4

3

NK Celje – rumeni

12

6

5

+1

4

NK Mons Claudius

12

6

9

-3

5

NK Šmarje pri Jelšah

7

3

13

-10

6

NK Imeno B

7

2

21

-19

                                                                                             


21.12.2019
Zimsko tekmovanje U11 - 2019/2020 - rezultati

ZIMSKO TEKMOVANJE U11 (Skupina C – drugi turnir)

REZULTATI TURNIRJA:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

NK Hrastnik

:

Šmartno 1928

2:1

NK Šampion A

:

NK Laško

2:0

NK Vransko - črni

:

ND Polzela

1:1

NK Hrastnik

:

NK Šampion A

1:4

Šmartno 1928

:

ND Polzela

2:0

NK Laško

:

NK Vransko - črni

1:1

NK Šampion A

:

Šmartno 1928

2:1

NK Vransko - črni

:

NK Hrastnik

0:2

ND Polzela

:

NK Laško

2:0

NK Šampion A

:

NK Vransko - črni

1:0

Šmartno 1928

:

NK Laško

1:0

NK Hrastnik

:

ND Polzela

0:1

NK Vransko - črni

:

Šmartno 1928

0:3

ND Polzela

:

NK Šampion A

0:3

NK Laško

:

NK Hrastnik

1:1

LESTVICA PO OBEH TURNIRJIH:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Šampion A

30

26

2

+24

2

ND Polzela

17

8

9

-1

3

Šmartno 1928

14

10

7

+3

4

NK Hrastnik

13

7

11

-4

5

NK Laško

4

2

11

-9

6

NK Vransko - črni

4

2

15

-13


15.12.2019
Zimsko tekmovanje U11 - 2019/2020 - rezultati

ZIMSKO TEKMOVANJE U11 (Skupina D – drugi turnir)

 

REZULTATI TURNIRJA:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

NK Radeče A

:

NK Šampion C

1:0

NK Šampion B

:

NK Ljubno - beli

0:1

NK Brežice - oranžni

:

ND Mozirje A

2:1

NK Radeče A

:

NK Šampion B

1:1

NK Šampion C

:

ND Mozirje A

0:0

NK Ljubno - beli

:

NK Brežice - oranžni

0:0

NK Šampion B

:

NK Šampion C

0:2

NK Brežice - oranžni

:

NK Radeče A

3:1

ND Mozirje A

:

NK Ljubno - beli

0:2

NK Šampion B

:

NK Brežice - oranžni

0:0

NK Šampion C

:

NK Ljubno - beli

0:1

NK Radeče A

:

ND Mozirje A

1:0

NK Brežice - oranžni

:

NK Šampion C

1:1

ND Mozirje A

:

NK Šampion B

1:1

NK Ljubno - beli

:

NK Radeče A

0:1

 

LESTVICA PO OBEH TURNIRJIH:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Brežice – oranžni

24

13

3

+10

2

NK Radeče A

15

9

7

+2

3

NK Šampion B

12

8

8

+0

4

NK Ljubno – beli

10

4

16

-12

5

NK Šampion C

10

7

7

+0

6

ND Mozirje A

10

7

8

-1

                                                                       


12.12.2019
Zimsko tekmovanje U11 - 2019/2020 - časovnica za 21.12.2019

12.12.2019
Zimsko tekmovanje U11 - 2019/2020 - časovnica za 22.12.2019

08.12.2019
Zimsko tekmovanje U11 - 2019/2020 - rezultati

ZIMSKO TEKMOVANJE U11 (Skupina A – prvi turnir)

 REZULTATI TURNIRJA:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

NK Celje U10 - modri

:

ŽNK Savinja Picerija Oliva

3:0

NK Celje U10 - rumeni

:

DNŠ MU Šentjur

1:0

NK Imeno A

:

Kovinar Štore

0:2

NK Celje U10 - modri

:

NK Celje U10 - rumeni

0:0

ŽNK Savinja Picerija Oliva

:

Kovinar Štore

0:6

DNŠ MU Šentjur

:

NK Imeno A

0:3

NK Celje U10 - rumeni

:

ŽNK Savinja Picerija Oliva

5:0

NK Imeno A

:

NK Celje U10 - modri

0:1

Kovinar Štore

:

DNŠ MU Šentjur

3:1

NK Celje U10 - rumeni

:

NK Imeno A

1:0

ŽNK Savinja Picerija Oliva

:

DNŠ MU Šentjur

1:3

NK Celje U10 - modri

:

Kovinar Štore

1:1

NK Imeno A

:

ŽNK Savinja Picerija Oliva

4:0

Kovinar Štore

:

NK Celje U10 - rumeni

0:1

DNŠ MU Šentjur

:

NK Celje U10 - modri

0:4

LESTVICA:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Celje U10 – rumeni

13

8

0

+8

2

NK Celje U10 – modri

11

9

1

+8

3

Kovinar Štore A

10

12

3

+9

4

NK Imeno A

6

7

4

+3

5

DNŠ MU Šentjur

3

4

12

-8

6

ŽNK Savinja Picerija Oliva

0

1

21

-20

                                                                                             


05.12.2019
Zimsko tekmovanje U11 - 2019/2020 - rezultati

ZIMSKO TEKMOVANJE U11 (Skupina B – prvi turnir)

REZULTATI TURNIRJA:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

NK Celje - modri

:

NK Šmarje pri Jelšah

3:0

NK Celje - rumeni

:

NK Mons Claudius

1:0

NK Imeno B

:

NK Rogaška

0:2

NK Celje - modri

:

NK Celje - rumeni

1:0

NK Šmarje pri Jelšah

:

NK Rogaška

0:2

NK Mons Claudius

:

NK Imeno B

3:0

NK Celje - rumeni

:

NK Šmarje pri Jelšah

0:0

NK Imeno B

:

NK Celje - modri

0:8

NK Rogaška

:

NK Mons Claudius

0:0

NK Celje - rumeni

:

NK Imeno B

3:0

NK Šmarje pri Jelšah

:

NK Mons Claudius

0:1

NK Celje - modri

:

NK Rogaška

1:0

NK Imeno B

:

NK Šmarje pri Jelšah

0:0

NK Rogaška

:

NK Celje - rumeni

0:0

NK Mons Claudius

:

NK Celje - modri

0:5

LESTVICA:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Celje – modri

15

18

0

+18

2

NK Celje - rumeni

8

4

1

+3

3

NK Rogaška

8

4

1

+3

4

NK Mons Claudius

7

4

6

-2

5

NK Šmarje pri Jelšah

2

0

6

-6

6

NK Imeno B

1

0

16

-16

                                                                                             

 

 


05.12.2019
Zimsko tekmovanje U11 - 2019/2020 - rezultati

ZIMSKO TEKMOVANJE U11 (Skupina C – prvi turnir)

REZULTATI TURNIRJA:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

NK Hrastnik

:

Šmartno 1928

0:0

NK Šampion A

:

NK Laško

2:0

NK Vransko - črni

:

ND Polzela

0:2

NK Hrastnik

:

NK Šampion A

0:4

Šmartno 1928

:

ND Polzela

0:1

NK Laško

:

NK Vransko - črni

0:0

NK Šampion A

:

Šmartno 1928

2:0

NK Vransko - črni

:

NK Hrastnik

0:0

ND Polzela

:

NK Laško

1:0

NK Šampion A

:

NK Vransko - črni

3:0

Šmartno 1928

:

NK Laško

0:0

NK Hrastnik

:

ND Polzela

0:0

NK Vransko - črni

:

Šmartno 1928

0:2

ND Polzela

:

NK Šampion A

0:3

NK Laško

:

NK Hrastnik

0:1

LESTVICA:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Šampion A

15

14

0

+14

2

ND Polzela

10

4

3

+1

3

NK Hrastnik

6

1

4

-3

4

Šmartno 1928

5

2

3

-1

5

NK Laško

2

0

4

-4

6

NK Vransko - črni

2

0

7

-7


05.12.2019
Zimsko tekmovanje U11 - 2019/2020 - časovnica za 15.12.2019

27.11.2019
Zimsko tekmovanje U11 - 2019/2020 - časovnica za 07.12.2019

25.11.2019
Zimsko tekmovanje U11 - 2019/2020 - rezultati

ZIMSKO TEKMOVANJE U11 (Skupina E – prvi turnir)

REZULTATI TURNIRJA:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

NK Radeče B

:

NK Šampion D

1:0

NK Brežice - modri

:

NK Vransko - rdeči

0:0

ND Mozirje B

:

NK Ljubno - modri

3:0

NK Radeče B

:

NK Brežice - modri

0:0

NK Šampion D

:

NK Ljubno - modri

2:1

NK Vransko - rdeči

:

ND Mozirje B

2:2

NK Brežice - modri

:

NK Šampion D

0:0

ND Mozirje B

:

NK Radeče B

0:1

NK Ljubno - modri

:

NK Vransko - rdeči

1:4

NK Brežice - modri

:

ND Mozirje B

2:0

NK Šampion D

:

NK Vransko - rdeči

0:0

NK Radeče B

:

NK Ljubno - modri

7:0

ND Mozirje B

:

NK Šampion D

0:1

NK Ljubno - modri

:

NK Brežice - modri

0:0

NK Vransko - rdeči

:

NK Radeče B

0:0

LESTVICA:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Radeče B

11

9

0

+9

2

NK Šampion D

8

3

2

+1

3

NK Vransko – rdeči

7

6

3

+3

4

NK Brežice – modri

7

2

0

+2

5

ND Mozirje B

4

5

6

-1

6

NK Ljubno - modri

1

2

6

-4

                                                                       


24.11.2019
Zimsko tekmovanje U11 - 2019/2020 - rezultati

 ZIMSKO TEKMOVANJE U11 (Skupina D – prvi turnir)

REZULTATI TURNIRJA: 

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

NK Radeče A

:

NK Šampion C

1:1

NK Šampion B

:

NK Ljubno - beli

3:0

NK Brežice - oranžni

:

ND Mozirje A

1:0

NK Radeče A

:

NK Šampion B

0:1

NK Šampion C

:

ND Mozirje A

0:0

NK Ljubno - beli

:

NK Brežice - oranžni

0:3

NK Šampion B

:

NK Šampion C

1:0

NK Brežice - oranžni

:

NK Radeče A

1:0

ND Mozirje A

:

NK Ljubno - beli

3:0

NK Šampion B

:

NK Brežice - oranžni

0:1

NK Šampion C

:

NK Ljubno - beli

3:0

NK Radeče A

:

ND Mozirje A

0:0

NK Brežice - oranžni

:

NK Šampion C

1:0

ND Mozirje A

:

NK Šampion B

2:1

NK Ljubno - beli

:

NK Radeče A

0:3

 

LESTVICA:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Brežice – oranžni

15

7

0

+7

2

NK Šampion B

9

6

3

+3

3

ND Mozirje A

8

5

2

+3

4

NK Radeče A

5

4

3

+1

5

NK Šampion C

5

4

4

+0

6

NK Ljubno - beli

0

0

15

-15

                                                                                             

 

 


20.11.2019
Zimsko tekmovanje U11 - 2019/2020 - časovnici za 30.11. in 01.12.2019

Skupina C

Skupina B


13.11.2019
Zimsko tekmovanje U11 - 2019/2020 - časovnici za 23. in 24.11.2019

Skupina D

Skupina E


11.11.2019
Zimsko tekmovanje U11 - 2019/2020 - razpored tekmovanja

 

Skupina A
NK Celje U10 - modri
NK Celje U10 - rumeni
NK Imeno A
Kovinar Štore
DNŠ MU Šentjur
ŽNK Savinja Picerija Oliva
 
Skupina B
NK Celje - modri
NK Celje - rumeni
NK Imeno B
NK Rogaška
NK Mons Claudius
NK Šmarje pri Jelšah
 
Skupina C
NK Hrastnik
NK Šampion A
NK Vransko - črni
ND Polzela
NK Laško
Šmartno 1928
 
Skupina D
NK Radeče A
NK Šampion B
NK Brežice  - oranžni
ND Mozirje A
NK Ljubno - beli
 
Skupina E
NK Radeče B
NK Brežice  - modri
ND Mozirje B
NK Ljubno - modri
NK Vransko - rdeči

 

PREDTEKMOVANJE

 Skupina D (Radeče 23.11.2019 - popoldne)

 Skupina E (Radeče 24.11.2019 - popoldne)

 Skupina B (Rogatec 30.11.2019 - popoldne)

 Skupina C (Dol pri Hrastniku 01.12.2019 - popoldne)

 Skupina A (Rogatec 07.12.2019 - popoldne)

 Skupina D (Radeče 15.12.2019 - dopoldne)

 Skupina C (Dol pri Hrastniku 21.12.2019 - dopoldne)

 Skupina B (Rogatec 22.12.2019 - dopoldne)

 Skupina E (Dol pri Hrastniku 11.01.2020 - dopoldne)

 Skupina A (Dol pri Hrastniku 18.01.2020 - dopoldne)

 

 FINALNI TURNIR

08.02.2020 - popoldne (Dol pri Hrastniku)


26.01.2019
Zimsko tekmovanje U11 - 18/19 - rezultati finalnega turnirja

ZIMSKO TEKMOVANJE U11 (Finalni turnir)

 REZULTATI TURNIRJA:

Ekipa

 

Ekipa

Par

Rezultat

NK Celje – modri

:

Mons Claudius

F1

1:3

NK Radeče

:

NK Laško Thermana 1

F2

3:1

NK Šampion A

:

Kovinar Štore

F3

1:0

NK Rogaška B

:

NK Rogaška A

F4

5:0

NK Celje - modri

:

NK Laško Thermana 1

F5

4:5

Kovinar Štore

:

NK Rogaška A

F6

2:3

Mons Claudius

:

NK Radeče

F7

2:0

NK Šampion A

:

NK Rogaška B

F8

6:5

NK Celje – modri

:

Kovinar Štore

7m

1:0

NK Laško Thermana 1

:

NK Rogaška A

5m

1:0

NK Radeče

:

NK Rogaška B

3m

1:6

Mons Claudius

:

NK Šampion A

1m

5:6

LESTVICA:

Mesto

Ekipa

1

NK Šampion A

2

Mons Claudius

3

NK Rogaška B

4

NK Radeče

5

NK Laško Thermana 1

6

NK Rogaška A

7

NK Celje – modri

8

Kovinar Štore

                                                                                             

 

 


16.01.2019
Zimsko tekmovanje U11 - 2018/2019 - časovnica finalnega turnirja

12.01.2019
Zimsko tekmovanje U11 - 18/19 - rezultati

ZIMSKO TEKMOVANJE U11 (Skupina D – drugi turnir)

REZULTATI TURNIRJA:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

ND Polzela B

:

NK Šampion B

0:0

ND Mozirje

:

NK Ljubno ob Savinji - modri

0:3

NK Celje - modri

:

Kovinar Štore

3:0

ND Polzela B

:

ND Mozirje

3:0

NK Šampion B

:

Kovinar Štore

0:0

NK Ljubno ob Savinji - modri

:

NK Celje - modri

1:1

ND Mozirje

:

NK Šampion B

0:3

NK Celje - modri

:

ND Polzela B

2:0

Kovinar Štore

:

NK Ljubno ob Savinji - modri

0:0

ND Mozirje

:

NK Celje - modri

0:3

NK Šampion B

:

NK Ljubno ob Savinji - modri

1:2

ND Polzela B

:

Kovinar Štore

0:1

NK Celje - modri

:

NK Šampion B

1:0

Kovinar Štore

:

ND Mozirje

3:0

NK Ljubno ob Savinji - modri

:

ND Polzela B

3:0

LESTVICA PO OBEH TURNIRJIH:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Celje – modri

23

17

2

+15

2

Kovinar Štore

21

12

4

+8

3

NK Ljubno ob Savinji – modri

19

14

5

+9

4

NK Šampion B

14

10

7

+3

5

ND Polzela B

7

5

16

-11

6

ND Mozirje

0

0

24

-24


06.01.2019
Zimsko tekmovanje U11 - 18/19 - rezultati

ZIMSKO TEKMOVANJE U11 (Skupina C – drugi turnir)

REZULTATI TURNIRJA: 

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

NK Šampion A

:

NK Hrastnik

3:0

NK Brežice - oranžni

:

NK Laško Thermana 1

0:2

NK AS System Šmarje pri Jelšah

:

NK Vransko

3:1

NK Šampion A

:

NK Brežice - oranžni

1:1

NK Hrastnik

:

NK Vransko

0:3

NK Laško Thermana 1

:

NK AS System Šmarje pri Jelšah

0:1

NK Brežice - oranžni

:

NK Hrastnik

3:0

NK AS System Šmarje pri Jelšah

:

NK Šampion A

0:1

NK Vransko

:

NK Laško Thermana 1

0:2

NK Brežice - oranžni

:

NK AS System Šmarje pri Jelšah

0:0

NK Hrastnik

:

NK Laško Thermana 1

0:3

NK Šampion A

:

NK Vransko

2:0

NK AS System Šmarje pri Jelšah

:

NK Hrastnik

3:0

NK Vransko

:

NK Brežice - oranžni

0:4

NK Laško Thermana 1

:

NK Šampion A

0:1

LESTVICA PO OBEH TURNIRJIH:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Šampion A

26

23

2

+21

2

NK Laško Thermana 1

20

15

3

+12

3

NK Brežice – oranžni

18

15

5

+10

4

NK AS System Šmarje pri Jelšah

16

15

10

+5

5

NK Vransko

6

9

22

-13

6

NK Hrastnik

0

0

30

-30


06.01.2019
Zimsko tekmovanje U11 - 18/19 - rezultati

 ZIMSKO TEKMOVANJE U11 (Skupina B – drug turnir)

REZULTATI TURNIRJA:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

NK Laško Thermana 2

:

NK Radeče

1:2

NK Rogaška A

:

ND Polzela A

0:0

NK Ljubno ob Savinji - beli

:

NK Laško Thermana 2

0:3

NK Radeče

:

NK Rogaška A

0:4

ND Polzela A

:

NK Laško Thermana 2

2:0

NK Rogaška A

:

NK Ljubno ob Savinji - beli

7:0

ND Polzela A

:

NK Radeče

0:1

NK Laško Thermana 2

:

NK Rogaška A

1:1

NK Ljubno ob Savinji - beli

:

ND Polzela A

1:0

NK Radeče

:

NK Ljubno ob Savinji - beli

5:0

 LESTVICA PO OBEH TURNIRJIH:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Radeče

16

13

6

+7

2

NK Rogaška A

15

15

3

+12

3

ND Polzela A

15

8

1

+7

4

NK Laško Thermana 2

7

7

10

-3

5

NK Ljubno o Savinji - beli

3

1

24

-23

                                                                                             

 

 

 

 


05.01.2019
Zimsko tekmovanje U11 - 18/19 - rezultati

ZIMSKO TEKMOVANJE U11 (Skupina A – drugi turnir) 

REZULTATI TURNIRJA:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

NK Brežice 1919 - modri

:

Mons Claudius

0:1

NK Celje - rumeni

:

KNK Odred Kozje - NK Imeno

1:1

NK Rogaška B

:

NK Brežice 1919 - modri

1:1

Mons Claudius

:

NK Celje - rumeni

2:0

KNK Odred Kozje - NK Imeno

:

NK Brežice 1919 - modri

0:1

NK Celje - rumeni

:

NK Rogaška B

0:2

KNK Odred Kozje - NK Imeno

:

Mons Claudius

0:2

NK Brežice 1919 - modri

:

NK Celje - rumeni

0:0

NK Rogaška B

:

KNK Odred Kozje - NK Imeno

2:0

Mons Claudius

:

NK Rogaška B

0:5

LESTVICA PO OBEH TURNIRJIH:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Rogaška B

22

27

1

+36

2

Mons Claudius

18

17

8

+9

3

NK Celje – rumeni

8

7

14

-7

4

NK Brežice 1919 - modri

8

9

16

-7

5

KNK Odred Kozje – NK Imeno

1

1

18

-17

                                                           


03.01.2019
Zimsko tekmovanje U11 - 2018/2019 - časovnica za 12.01.2019

26.12.2018
Zimsko tekmovanje U11 - 2018/2019 - časovnice za 05.01. in 06.01.2019

Skupina A

Skupina B

Skupina C


02.12.2018
Zimsko tekmovanje U11 - 18/19 - rezultati

ZIMSKO TEKMOVANJE U11 (Skupina B – prvi turnir) 

REZULTATI TURNIRJA:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

NK Laško Thermana 2

:

NK Radeče

0:1

NK Rogaška A

:

ND Polzela A

0:0

NK Ljubno ob Savinji - beli

:

NK Laško Thermana 2

0:2

NK Radeče

:

NK Rogaška A

2:0

ND Polzela A

:

NK Laško Thermana 2

3:0

NK Rogaška A

:

NK Ljubno ob Savinji - beli

2:0

ND Polzela A

:

NK Radeče

0:0

NK Laško Thermana 2

:

NK Rogaška A

0:1

NK Ljubno ob Savinji - beli

:

ND Polzela A

0:2

NK Radeče

:

NK Ljubno ob Savinji - beli

3:0

LESTVICA:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Radeče

10

6

0

+6

2

ND Polzela A

8

5

0

+5

3

NK Rogaška A

7

3

2

+1

4

NK Laško Thermana 2

3

2

5

-3

5

NK Ljubno ob Savinji - beli

0

0

9

-9

                                                                                             

ZIMSKO TEKMOVANJE U11 (Skupina C – prvi turnir)

 REZULTATI TURNIRJA:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

NK Šampion A

:

NK Hrastnik

3:0

NK Brežice - oranžni

:

NK Laško Thermana 1

0:0

NK AS System Šmarje pri Jelšah

:

NK Vransko

3:1

NK Šampion A

:

NK Brežice - oranžni

1:0

NK Hrastnik

:

NK Vransko

0:3

NK Laško Thermana 1

:

NK AS System Šmarje pri Jelšah

1:0

NK Brežice - oranžni

:

NK Hrastnik

3:0

NK AS System Šmarje pri Jelšah

:

NK Šampion A

1:4

NK Vransko

:

NK Laško Thermana 1

1:4

NK Brežice - oranžni

:

NK AS System Šmarje pri Jelšah

2:1

NK Hrastnik

:

NK Laško Thermana 1

0:3

NK Šampion A

:

NK Vransko

2:0

NK AS System Šmarje pri Jelšah

:

NK Hrastnik

3:0

NK Vransko

:

NK Brežice - oranžni

0:2

NK Laško Thermana 1

:

NK Šampion A

0:0

LESTVICA:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Šampion A

13

10

1

+9

2

NK Laško Thermana 1

11

8

1

+7

3

NK Brežice – oranžni

10

7

2

+5

4

NK AS System Šmarje pri Jelšah

6

8

8

0

5

NK Vransko

3

5

11

-6

6

NK Hrastnik

0

0

15

-15

                                                                                             

                 


02.12.2018
Zimsko tekmovanje U11 - 18/19 - rezultati

ZIMSKO TEKMOVANJE U11 (Skupina A – prvi turnir)

 REZULTATI TURNIRJA: 

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

NK Brežice 1919 - modri

:

Mons Claudius

0:6

NK Celje - rumeni

:

KNK Odred Kozje - NK Imeno

3:0

NK Rogaška B

:

NK Brežice 1919 - modri

6:0

Mons Claudius

:

NK Celje - rumeni

3:1

KNK Odred Kozje - NK Imeno

:

NK Brežice 1919 - modri

0:3

NK Celje - rumeni

:

NK Rogaška B

0:6

KNK Odred Kozje - NK Imeno

:

Mons Claudius

0:3

NK Brežice 1919 - modri

:

NK Celje - rumeni

0:2

NK Rogaška B

:

KNK Odred Kozje - NK Imeno

3:0

Mons Claudius

:

NK Rogaška B

0:2

LESTVICA:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Rogaška B

12

17

0

+17

2

Mons Claudius

9

12

3

+9

3

NK Celje -  rumeni

6

6

9

-3

4

NK Brežice 1919 – modri

3

3

14

-11

5

KNK Odred Kozje – NK Imeno

0

0

12

-12

                                                                                              

 

ZIMSKO TEKMOVANJE U11 (Skupina D – prvi turnir)

REZULTATI TURNIRJA: 

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

ND Polzela B

:

NK Šampion B

0:3

ND Mozirje

:

NK Ljubno ob Savinji - modri

0:2

NK Celje - modri

:

Kovinar Štore

0:1

ND Polzela B

:

ND Mozirje

1:0

NK Šampion B

:

Kovinar Štore

0:1

NK Ljubno ob Savinji - modri

:

NK Celje - modri

0:0

ND Mozirje

:

NK Šampion B

0:2

NK Celje - modri

:

ND Polzela B

2:0

Kovinar Štore

:

NK Ljubno ob Savinji - modri

1:1

ND Mozirje

:

NK Celje - modri

0:2

NK Šampion B

:

NK Ljubno ob Savinji - modri

1:0

ND Polzela B

:

Kovinar Štore

0:3

NK Celje - modri

:

NK Šampion B

3:0

Kovinar Štore

:

ND Mozirje

2:0

NK Ljubno ob Savinji - modri

:

ND Polzela B

2:1

LESTVICA:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

Kovinar Štore

13

8

1

+7

2

NK Celje – modri

10

7

1

+6

3

NK Šampion B

9

6

4

+2

4

NK Ljubno ob Savinji – modri

8

5

3

+2

5

ND Polzela

3

2

10

-8

6

ND Mozirje

0

0

9

-9

                                                                                             

 


19.11.2018
Zimsko tekmovanje U11 - 2018/2019

Na zimsko tekmovanje U11 so se prijavile naslednje ekipe: NK Vransko, ND Mozirje, NK Hrastnik, NK Ljubno ob Savinji – modri, NK Ljbno ob Savinji – beli, NK Laško Thermana 1, NK Laško Thermana 2, ND Polzela A, ND Polzela B, NK AS System Šmarje pri Jelšah, NK Rogaška A,NK Rogaška B, Mons Claudius, NK Celje rumeni, NK Celje modri, NK Šampion A, NK Šampion B, NK Radeče, Kovinar Štore, NK Brežice 1919 – modri, NK Brežice 1919 – oranžni in NK Kozje – Imeno. 

Na podlagi žreba so ekipe razdeljene v 4 skupine:

Skupina A

Nk Rogaška B

NK Brežice - modri

NK Celje - rumeni

NK Kozje-Imeno

Mons Claudius

 

Skupina B

NK Ljubno ob Savinji - beli

NK Laško thermana 2

NK Rogaška A

ND Polzela A

NK Radeče

 

Skupina C

NK Šampion A

NK Brežice - oranžni

NK AS Sytem Šmarje pri Jelšah

Nk Vransko

Nk Laško Thermana 1

NK Hrastnik

 

Skupina D

ND Polzela B

ND Mozirje

NK Celje - modri

Kovinar Štore

NK Ljubno ob Savinji - modri

NK Šampion B

 

Predtekmovanje

Skupina B (01.12.2018 ob 10:00) – Hrastnik – dvorana Dolanka

Skupina C (01.12. 2018 ob 14:00) – Hrastnik – dvorana Dolanka

Skupina A (02.12..2018 ob 10:00) – Hrastnik – dvorana Dolanka

Skupina D (02.12.2018 ob 14:00) – Hrastnik – dvorana Dolanka

 Skupina A (05.01.2019 ob  14:00) – Hrastnik - dvorana Dolanka

Skupina C (06.01.2019 ob 10:00) – Hrastnik – dvorana Dolanka

Skupina B (06.01.2019 ob 14:00) – Hrastnik – dvorana Dolanka

Skupina D (12.01.2019 ob 10:00) – Športna dvorana Radeče

 

Finalni turnir

26.01.2019 ob 14:00 – Hrastnik - dvorana Dolanka

 


19.11.2018
Zimsko tekmovanje U11 - 2018/2019 - časovnici za 01.12.2018

Skupina B

Skupina C


19.11.2018
Zimsko tekmovanje U11 - 2018/2019 - časovnici za 02.12.2018

Skupina A

Skupina D


12.02.2018
Zimsko tekmovanje U11 - finalni turnir

ZIMSKO TEKMOVANJE U11 (Finalni turnir) 

REZULTATI:

Ekipa

 

Ekipa

Par

Rezultat

NK Laško Thermana 2

:

NK Celje B

F1

0:1

NK Šampion B

:

NK Celje A

F2

0:1

NK Rogaška A

:

NK Šampion A

F3

6:0

NK Rogaška B

:

NK Šentjur B

F4

2:1

 

 

 

 

 

NK Laško Thermana 2

:

NK Šampion B

F5

0:1

NK Šampion A

:

NK Šentjur B

F6

0:2

NK Celje B

:

NK Celje A

F7

1:0

NK Rogaška A

:

NK Rogaška A

F8

2:0

 

:

 

 

 

NK Laško Thermana 2

:

NK Šampion A

7m

1:0

NK Šampion B

:

NK Šentjur B

5m

4:3

 

 

 

 

 

NK Celje A

:

NK Rogaška B

3m

3:0

NK Celje B

:

NK Rogaška A

1m

0:2

  

LESTVICA:

Mesto

Ekipa

1

NK Rogaška A

2

NK Celje B

3

NK Celje A

4

NK Rogaška B

5

NK Šampion B

6

NK Šentjur B

7

NK Laško Thermana 2

8

NK Šampion A


30.01.2018
Zimsko tekmovanje U11 časovnica finalnega turnirja

28.01.2018
Zimsko tekmovanje U11 - finalni turnir

Na finalni turnir so se uvrstile:

-  prvouvrščene ekipe: NK Šampion B, NK Rogaška B, NK Rogaška A in NK Laško Thermana 2.

-  drugouvrščene ekipe: NK Celje B, NK Celje A, NK Šentjur B in NK Šampion A.

 Finalni turnir bo 11.2.2018 (popoldne). Žreb tekmovalnih parov finalnega turnirja bo predvidoma 29.1.2018.

 


15.01.2018
Zimsko tekmovanje U11 - rezultati

ZIMSKO TEKMOVANJE U11 (Skupina D – drugi turnir)

 REZULTATI:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

NK Hrastnik

:

NK Laško Thermana 2

0:1

NK Šmartno 1928

:

NK Ljubno ob Savinji-Modri

0:0

ND Mozirje B

:

NK Šampion A

0:1

NK Hrastnik

:

NK Šmartno 1928

0:0

NK Laško Thermana 2

:

NK Šampion A

0:0

NK Ljubno ob Savinji-Modri

:

ND Mozirje B

1:0

NK Šmartno 1928

:

NK Laško Thermana 2

0:1

ND Mozirje B

:

NK Hrastnik

0:3

NK Šampion A

:

NK Ljubno ob Savinji-Modri

0:0

NK Šmartno 1928

:

ND Mozirje B

3:0

NK Laško Thermana 2

:

NK Ljubno ob Savinji-Modri

1:0

NK Hrastnik

:

NK Šampion A

0:0

ND Mozirje B

:

NK Laško Thermana 2

0:2

NK Šampion A

:

NK Šmartno 1928

0:0

NK Ljubno ob Savinji-Modri

:

NK Hrastnik

1:1

LESTVICA:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Laško Thermana 2

21

8

1

+7

2

NK Šampion A

17

5

2

+3

3

NK Šmartno 1928

16

6

2

+4

4

NK Hrastnik

13

6

4

+2

5

NK Ljubno ob Savinji-Modri

12

3

3

+0

6

ND Mozirje B

0

1

17

-16

                       Na finalni turnir sta se uvrstili ekpi NK Laško Thermana 2 in NK Šampion A.


08.01.2018
Zimsko tekmovanje U11 - 17/18 - časovnica za turnir 27.01.2018

Skupina A

Skupina B


07.01.2018
Zimsko tekmovanje U11 - rezultati

ZIMSKO TEKMOVANJE U11 (Skupina C – drugi turnir)

 REZULTATI:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

NK Šentjur B

:

NK Rogaška A

0:2

Kovinar Štore

:

Mons Claudius

1:1

AS System Šmarje pri Jelšah

:

NK Žalec

2:0

NK Šentjur B

:

Kovinar Štore

0:0

NK Rogaška A

:

NK Žalec

3:0

Mons Claudius

:

AS System Šmarje pri Jelšah

0:1

Kovinar Štore

:

NK Rogaška A

0:7

AS System Šmarje pri Jelšah

:

NK Šentjur B

0:1

NK Žalec

:

Mons Claudius

1:0

Kovinar Štore

:

AS System Šmarje pri Jelšah

1:3

NK Rogaška A

:

Mons Claudius

4:0

NK Šentjur B

:

NK Žalec

0:0

AS System Šmarje pri Jelšah

:

NK Rogaška A

0:3

NK Žalec

:

Kovinar Štore

0:0

Mons Claudius

:

NK Šentjur B

3:0

LESTVICA PO OBEH TURNIRJIH:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Rogaška A

30

37

0

+37

2

NK Šentjur B

15

8

8

0

3

AS System Šmarje pri Jelšah

14

10

10

0

4

Kovinar Štore

9

6

22

-16

5

Mons Claudius

8

7

16

-9

6

NK Žalec

7

2

14

-12

                                                                                             

Na finalni turnir sta se uvrstili ekipi: NK Rogaška A in NK Šentjur B.


28.12.2017
Zimsko tekmovanje U11 - 17/18 - časovnica za turnir 14.01.2018

21.12.2017
Zimsko tekmovanje U11 - 17/18 - časovnica za turnir 07.01.2018

17.12.2017
Zimsko tekmovanje U11 - rezultati

ZIMSKO TEKMOVANJE U11 (Skupina A – prvi turnir)

REZULTATI:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

ND Mozirje A

:

NK Športikum Sevnica B

0:3

NK Ljubno ob Savinji-Beli

:

NK Šampion B

0:2

NK Celje B

:

NK Vransko

2:0

ND Mozirje A

:

NK Ljubno ob Savinji-Beli

0:3

NK Športikum Sevnica B

:

NK Vransko

0:1

NK Šampion B

:

NK Celje B

1:0

NK Ljubno ob Savinji-Beli

:

NK Športikum Sevnica B

2:1

NK Celje B

:

ND Mozirje A

3:0

NK Vransko

:

NK Šampion B

0:2

NK Ljubno ob Savinji-Beli

:

NK Celje B

0:2

NK Športikum Sevnica B

:

NK Šampion B

0:1

ND Mozirje A

:

NK Vransko

0:3

NK Celje B

:

NK Športikum Sevnica B

2:0

NK Vransko

:

NK Ljubno ob Savinji-Beli

0:0

NK Šampion B

:

ND Mozirje A

3:0

LESTVICA:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Šampion B

15

9

0

+9

2

NK Celje B

12

9

1

+8

3

NK Ljubno ob Savinji – Beli

7

5

5

+0

4

NK Vransko

7

4

4

+0

5

NK Športikum Sevnica B

3

4

6

-2

6

ND Mozirje A

0

0

15

-15

                                                                                              

ZIMSKO TEKMOVANJE U11 (Skupina B – prvi turnir)

 REZULTATI: 

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

ND Polzela

:

NK Šentjur A

2:1

NK Športikum Sevnica A

:

NK Celje A

0:5

NK Rogaška B

:

NK Laško Thermana 1

1:1

ND Polzela

:

NK Športikum Sevnica A

2:0

NK Šentjur A

:

NK Laško Thermana 1

2:0

NK Celje A

:

NK Rogaška B

3:0

NK Športikum Sevnica A

:

NK Šentjur A

0:2

NK Rogaška B

:

ND Polzela

1:0

NK Laško Thermana 1

:

NK Celje A

1:0

NK Športikum Sevnica A

:

NK Rogaška B

1:6

NK Šentjur A

:

NK Celje A

0:2

ND Polzela

:

NK Laško Thermana 1

0:0

NK Rogaška B

:

NK Šentjur A

2:0

NK Laško Thermana 1

:

NK Športikum Sevnica A

2:0

NK Celje A

:

ND Polzela

0:0

LESTVICA:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Celje A

10

10

1

+9

2

NK Rogaška B

10

10

5

+5

3

ND Polzela

8

4

2

+2

4

NK Laško Thermana 1

8

4

3

+1

5

NK Šentjur A

6

5

6

-1

6

NK Športikum Sevnica A

0

1

17

-16

                                                                                              


10.12.2017
Zimsko tekmovanje U11 - rezultati

ZIMSKO TEKMOVANJE U11 (Skupina C – prvi turnir)

 REZULTATI:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

NK Šentjur B

:

NK Rogaška A

0:2

Kovinar Štore

:

Mons Claudius

1:0

AS System Šmarje pri Jelšah

:

NK Žalec

0:0

NK Šentjur B

:

Kovinar Štore

2:0

NK Rogaška A

:

NK Žalec

3:0

Mons Claudius

:

AS System Šmarje pri Jelšah

2:1

Kovinar Štore

:

NK Rogaška A

0:7

AS System Šmarje pri Jelšah

:

NK Šentjur B

1:1

NK Žalec

:

Mons Claudius

1:1

Kovinar Štore

:

AS System Šmarje pri Jelšah

0:2

NK Rogaška A

:

Mons Claudius

4:0

NK Šentjur B

:

NK Žalec

2:0

AS System Šmarje pri Jelšah

:

NK Rogaška A

0:2

NK Žalec

:

Kovinar Štore

0:3

Mons Claudius

:

NK Šentjur B

0:2

LESTVICA:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Rogaška A

15

18

0

+18

2

NK Šentjur B

10

7

3

+4

3

Kovinar Štore

6

4

11

-7

4

AS System Šmarje pri Jelšah

5

4

5

-1

5

Mons Claudius

4

3

9

-6

6

NK Žalec

2

1

9

-8

                                                                                              


04.12.2017
Zimsko tekmovanje U11 - 17/18 - časovnica za turnir 16.12.2017

Skupina A

Skupina B


27.11.2017
Zimsko tekmovanje U11 - 17/18 - časovnica za turnir 10.12.2017

26.11.2017
Zimsko tekmovanje U11 - rezultati

ZIMSKO TEKMOVANJE U11 (Skupina D – prvi turnir)

 REZULTATI:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

NK Hrastnik

:

NK Laško Thermana 2

1:0

NK Šmartno 1928

:

NK Ljubno ob Savinji-Modri

1:0

ND Mozirje B

:

NK Šampion A

1:2

NK Hrastnik

:

NK Šmartno 1928

0:1

NK Laško Thermana 2

:

NK Šampion A

1:0

NK Ljubno ob Savinji-Modri

:

ND Mozirje B

1:0

NK Šmartno 1928

:

NK Laško Thermana 2

0:0

ND Mozirje B

:

NK Hrastnik

0:1

NK Šampion A

:

NK Ljubno ob Savinji-Modri

0:0

NK Šmartno 1928

:

ND Mozirje B

1:0

NK Laško Thermana 2

:

NK Ljubno ob Savinji-Modri

0:0

NK Hrastnik

:

NK Šampion A

0:1

ND Mozirje B

:

NK Laško Thermana 2

0:2

NK Šampion A

:

NK Šmartno 1928

1:0

NK Ljubno ob Savinji-Modri

:

NK Hrastnik

0:0

 LESTVICA:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Šampion A

10

4

2

+2

2

NK Šmartno 1928

10

3

1

+2

3

NK Laško Thermana 2

8

3

1

+2

4

NK Hrastnik

7

2

2

+0

5

NK Ljubno ob Savinji – modri

6

1

1

+0

6

ND Mozirje B

0

1

7

+6

                                                                                             

 

 


15.11.2017
Zimsko tekmovanje U11 - 17/18 - časovnica za turnir 26.11.2017

Skupina D - časovnica


10.11.2017
Zimsko tekmovanje U11 - 2017/2018

Na zimsko tekmovanje U11 so se prijavile naslednje ekipe: NK Športikum Sevnica, NK Celje A, NK Celje B, NK Šentjur A, NK Šentjur B, NK Rogaška A, NK Rogaška B, ND Polzela, NK Vransko, ND Mozirje A, ND Mozirje B, NK Hrastnik, Kovinar Štore, NK Šampion A, NK Šampion B, AS System Šmarje pri Jelšah, Mons Claudius, NK Ljubno ob Savinji-Modri, NK Ljubno ob Savinji-Beli, NK Žalec, NK Šmartno 1928, NK Laško Thermana 1, NK Laško Thermana 2.

Na podlagi žreba so ekipe razdeljene v 4 skupine:

 

Skupina A

ND Mozirje

NK Ljubno ob Savinji-Beli

NK Celje B

NK Vransko

NK Šampion B

NK Športikum Sevnica B

 

Skupina B

ND Polzela

NK Športikum Sevnica A

NK Rogaška B

NK Laško Thermana 1

NK Celje A

NK Šentjur A

 

Skupina C

NK Šentjur B

Kovinar Štore

AS System Šmarje pri Jelšah

NK Žalec

Mons Claudius

NK Rogaška A

 

Skupina D

NK Hrastnik

NK Šmartno 1928

ND Mozirje B

NK Šampion A

NK Ljubno ob Savinji - Modri

NK Laško Thermana 2

 

Predtekmovanje

Skupina D (26.11.2017 ob 10:00) – Hrastnik – dvorana Dolanka

Skupina C (10.12.2017 ob 10:00) – Športna dvorana Rogatec

Skupina A (16.12.2017 ob 10:00) – Športna dvorana Radeče

Skupina B (16.12.2017 ob 14:00) – Športna dvorana Radeče

Skupina C (07.01.2018 ob 10:00) – Športna dvorana Rogatec

Skupina D (14.01.2018 ob 13:30) – Hrastnik - dvorana Dolanka

Skupina A (27.01.2018 ob 14:00) – Športna dvorana Radeče

Skupina B (27.01.2018 ob 10:00) – Športna dvorana Radeče

 

Finalni turnir

(11.02.2018 ob 14:00 – Športna dvorana Dolanka)


05.02.2017
Zimsko tekmovanje U11 - 2016/2017 - finalni turnir - rezultati

ZIMSKO TEKMOVANJE U11 (Finalni turnir)

 REZULTATI:

Ekipa

 

Ekipa

Par

Rezultat

ND Mozirje B

:

NK Šentjur

F1

2:3

NK Celje B

:

NK Žalec A

F2

1:0

Rudar Velenje A

:

NK Vransko

F3

5:0

NK Celje A

:

NK Rogaška A

F4

6:4

 

 

 

 

 

ND Mozirje B

:

NK Žalec A

F5

3:4

NK Vransko

:

NK Rogaška A

F6

6:5

NK Šentjur

:

NK Celje B

F7

0:3

Rudar Velenje A

:

NK Celje A

F8

4:1

 

:

 

 

 

ND Mozirje B

:

NK Rogaška A

7m

4:5

NK Žalec A

:

NK Vransko

5m

4:2

 

 

 

 

 

NK Šentjur

:

NK Celje A

3m

0:3

NK Celje B

:

Rudar Velenje A

1m

3:4

 

 

 

 

 

Podelitev pokalov in medalj

 

 

 

 

 LESTVICA:

Mesto

Ekipa

1

Rudar Velenje A

2

NK Celje B

3

NK Celje A

4

NK Šentjur

5

NK Žalec A

6

NK Vransko

7

NK Rogaška A

8

ND Mozirje B

                                                                                             

 


16.01.2017
Zimsko tekmovanje U11 - 2016/2017 - finalni turnir

V prilogi objavljamo časovnico finalnega turnirja.


09.01.2017
Zimsko tekmovanje U11 - 2016/2017 - drugi turnir - rezultati

ZIMSKO TEKMOVANJE U11 (Skupina B – drugi turnir)

 REZULTATI:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

Kovinar Štore A

:

NK Šmartno 1928

0:1

NK Šentjur

:

NK Celje A

0:0

Rogaška B

:

NK Vojnik

2:1

Kovinar Štore A

:

NK Šentjur

0:1

NK Šmartno 1928

:

NK Vojnik

2:0

NK Celje A

:

Rogaška B

0:0

NK Šentjur

:

NK Šmartno 1928

0:1

Rogaška B

:

Kovinar Štore A

1:0

NK Vojnik

:

NK Celje A

0:1

NK Šentjur

:

Rogaška B

1:0

NK Šmartno 1928

:

NK Celje A

0:2

Kovinar Štore A

:

NK Vojnik

1:1

Rogaška B

:

NK Šmartno 1928

0:0

NK Vojnik

:

NK Šentjur

0:1

NK Celje A

:

Kovinar Štore A

8:1

SKUPNA LESTVICA:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Celje A

23

25

3

+22

2

NK Šentjur

18

7

6

+1

3

Rogaška B

18

8

3

+5

4

NK Šmartno 1928

15

7

7

0

5

NK Vojnik

5

5

14

-9

6

Kovinar Štore A

3

3

22

-19

                                                                                              

ZIMSKO TEKMOVANJE U11 (Skupina C – drugi turnir)

REZULTATI:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

Kovinar Štore B

:

NK Rogaška A

0:4

NK Šampion C

:

ND Mozirje A

1:2

Rudar Velenje B

:

NK Celje B

0:2

Kovinar Štore B

:

NK Šampion C

0:8

NK Rogaška A

:

NK Celje B

0:2

ND Mozirje A

:

Rudar Velenje B

0:3

NK Šampion C

:

NK Rogaška A

1:1

Rudar Velenje B

:

Kovinar Štore B

6:0

NK Celje B

:

ND Mozirje A

2:1

NK Šampion C

:

Rudar Velenje B

1:1

NK Rogaška A

:

ND Mozirje A

4:0

Kovinar Štore B

:

NK Celje B

0:3

Rudar Velenje B

:

NK Rogaška A

0:1

NK Celje B

:

NK Šampion C

4:0

ND Mozirje A

:

Kovinar Štore B

4:0

SKUPNA LESTVICA:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Celje B

28

22

1

+21

2

NK Rogaška A

20

17

7

+10

3

Rudar Velenje B

17

18

10

+8

4

NK Šampion C

11

15

15

0

5

ND Mozirje A

10

14

18

-4

6

Kovinar Štore B

0

3

38

-35

 

Na finalni turnir so se uvrstile ekipe: 

ND Mozirje B 

NK Vransko 

NK Celje A 

NK Šentjur 

NK Celje B 

NK Rogaška A 

Rudar Velenje A 

NK Žalec A

                                                                                            


30.12.2016
Zimsko tekmovanje U11 - 2016/2017 - drugi turnir

Časovnici za drugi turnir 08.01.2017

Skupina B - časovnica

Skupina C - časovnica


12.12.2016
Zimsko tekmovanje U11 - 2016/2017 - drugi turnir - rezultati

ZIMSKO TEKMOVANJE U11 (Skupina A – drugi turnir)

 REZULTATI: 

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

NK Šampion A

:

NK Laško Thermana

0:4

NK Žalec B

:

ND Mozirje B

0:2

NK Vransko

:

NK Hrastnik

2:1

NK Šampion A

:

NK Žalec B

0:2

NK Laško Thermana

:

NK Hrastnik

0:1

ND Mozirje B

:

NK Vransko

2:0

NK Žalec B

:

NK Laško Thermana

1:1

NK Vransko

:

NK Šampion A

1:0

NK Hrastnik

:

ND Mozirje B

0:0

NK Žalec B

:

NK Vransko

1:1

NK Laško Thermana

:

ND Mozirje B

0:1

NK Šampion A

:

NK Hrastnik

2:0

NK Vransko

:

NK Laško Thermana

1:1

NK Hrastnik

:

NK Žalec B

1:4

ND Mozirje B

:

NK Šampion A

3:1

SKUPNA LESTVICA:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

ND Mozirje B

25

19

4

+15

2

NK Vransko

21

14

7

+7

3

NK Hrastnik

13

8

12

-4

4

NK Žalec B

11

11

9

+2

5

NK Laško Thermana

9

7

12

-5

6

NK Šampion A

6

4

19

-15

 

ZIMSKO TEKMOVANJE U11 (Skupina D – drugi turnir) 

REZULTATI:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

NK Radeče

:

NK Šampion B

0:2

NK Športikum Sevnica

:

Rudar Velenje A

0:5

NK Celje C

:

NK Žalec A

0:3

NK Radeče

:

NK Športikum Sevnica

0:2

NK Šampion B

:

NK Žalec A

0:0

Rudar Velenje A

:

NK Celje C

3:0

NK Športikum Sevnica

:

NK Šampion B

0:1

NK Celje C

:

NK Radeče

4:0

NK Žalec A

:

Rudar Velenje A

1:1

NK Športikum Sevnica

:

NK Celje C

0:2

NK Šampion B

:

Rudar Velenje A

0:4

NK Radeče

:

NK Žalec A

0:3

NK Celje C

:

NK Šampion B

1:1

NK Žalec A

:

NK Športikum Sevnica

3:0

Rudar Velenje A

:

NK Radeče

4:0

SKUPNA LESTVICA:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

Rudar Velenje A

22

21

2

+19

2

NK Žalec A

19

14

3

+11

3

NK Šampion B

17

7

5

+2

4

NK Celje C

16

10

7

+3

5

NK Športikum Sevnica

4

2

18

-16

6

NK Radeče

2

0

19

-17


28.11.2016
Zimsko tekmovanje U11 - 2016/2017 - prvi turnir - rezultat

ZIMSKO TEKMOVANJE U11 (Skupina A – prvi turnir)

 REZULTATI:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

NK Šampion A

:

NK Laško Thermana

0:1

NK Žalec B

:

ND Mozirje B

0:1

NK Vransko

:

NK Hrastnik

2:0

NK Šampion A

:

NK Žalec B

1:0

NK Laško Thermana

:

NK Hrastnik

0:2

ND Mozirje B

:

NK Vransko

2:3

NK Žalec B

:

NK Laško Thermana

3:0

NK Vransko

:

NK Šampion A

3:0

NK Hrastnik

:

ND Mozirje B

0:2

NK Žalec B

:

NK Vransko

0:1

NK Laško Thermana

:

ND Mozirje B

0:3

NK Šampion A

:

NK Hrastnik

0:2

NK Vransko

:

NK Laško Thermana

0:0

NK Hrastnik

:

NK Žalec B

1:0

ND Mozirje B

:

NK Šampion A

3:0

LESTVICA:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Vransko

13

9

2

+7

2

ND Mozirje B

12

11

3

+8

3

NK Hrastnik

9

5

4

+1

4

NK Laško Thermana

4

1

8

-7

5

NK Šampion A

3

1

9

-8

6

NK Žalec B

3

3

4

-1 


ZIMSKO TEKMOVANJE U11 (Skupina C – prvi turnir)

REZULTATI:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

Kovinar Štore B

:

NK Rogaška A

1:2

NK Šampion C

:

ND Mozirje A

1:0

Rudar Velenje B

:

NK Celje B

0:1

Kovinar Štore B

:

NK Šampion C

0:2

NK Rogaška A

:

NK Celje B

0:2

ND Mozirje A

:

Rudar Velenje B

2:3

NK Šampion C

:

NK Rogaška A

0:1

Rudar Velenje B

:

Kovinar Štore B

3:2

NK Celje B

:

ND Mozirje A

0:0

NK Šampion C

:

Rudar Velenje B

1:2

NK Rogaška A

:

ND Mozirje A

4:1

Kovinar Štore B

:

NK Celje B

0:2

Rudar Velenje B

:

NK Rogaška A

0:0

NK Celje B

:

NK Šampion C

4:0

ND Mozirje A

:

Kovinar Štore B

4:0

LESTVICA:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Celje B

13

9

0

+9

2

NK Rogaška A

10

7

4

+3

3

Rudar Velenje B

10

8

6

+2

4

NK Šampion C

6

4

7

-3

5

ND Mozirje A

4

7

8

-1

6

Kovinar Štore B

0

3

13

-10

                                                                                              


28.11.2016
Zimsko tekmovanje U11 - 2016/2017 - drugi turnir

Časovnici za drugi turnir 11.12.2016

Skupina A - časovnica

Skupina D - časovnica


21.11.2016
Zimsko tekmovanje U11 - 2016/2017 - prvi turnir - rezultati

ZIMSKO TEKMOVANJE U11 (Skupina B – prvi turnir)

 REZULTATI:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

Kovinar Štore A

:

NK Šmartno 1928

1:1

NK Šentjur

:

NK Celje A

1:5

Rogaška B

:

NK Vojnik

2:0

Kovinar Štore A

:

NK Šentjur

0:0

NK Šmartno 1928

:

NK Vojnik

2:1

NK Celje A

:

Rogaška B

0:1

NK Šentjur

:

NK Šmartno 1928

2:0

Rogaška B

:

Kovinar Štore A

2:0

NK Vojnik

:

NK Celje A

0:3

NK Šentjur

:

Rogaška B

1:0

NK Šmartno 1928

:

NK Celje A

0:1

Kovinar Štore A

:

NK Vojnik

0:2

Rogaška B

:

NK Šmartno 1928

0:0

NK Vojnik

:

NK Šentjur

0:0

NK Celje A

:

Kovinar Štore A

5:0

LESTVICA:      

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Celje A

12

14

2

+12

2

Rogaška B

10

5

1

+4

3

NK Šentjur

8

4

5

-1

4

NK Šmartno 1928

5

3

5

-2

5

NK Vojnik

4

3

7

-4

6

Kovinar Štore A

2

1

10

-9

                                                                                              

ZIMSKO TEKMOVANJE U11 (Skupina D – prvi turnir)

REZULTATI:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

NK Radeče

:

NK Šampion B

0:2

NK Športikum Sevnica

:

Rudar Velenje A

0:2

NK Celje C

:

NK Žalec A

1:0

NK Radeče

:

NK Športikum Sevnica

0:0

NK Šampion B

:

NK Žalec A

0:0

Rudar Velenje A

:

NK Celje C

0:0

NK Športikum Sevnica

:

NK Šampion B

0:1

NK Celje C

:

NK Radeče

0:0

NK Žalec A

:

Rudar Velenje A

1:1

NK Športikum Sevnica

:

NK Celje C

0:2

NK Šampion B

:

Rudar Velenje A

0:0

NK Radeče

:

NK Žalec A

0:1

NK Celje C

:

NK Šampion B

0:0

NK Žalec A

:

NK Športikum Sevnica

2:0

Rudar Velenje A

:

NK Radeče

1:0

 LESTVICA:

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

Rudar Velenje A

9

4

1

+3

2

NK Celje C

9

3

0

+3

3

NK Šampion B

9

3

0

+3

4

NK Žalec A

8

4

2

+2

5

NK Radeče

2

0

4

-4

6

NK Športikum Sevnica

1

0

7

-7

                                                                                             

 

 


15.11.2016
Zimsko tekmovanje U11 - 2016/2017 - prvi turnir

Časovnici za prvi turnir 27.11.2016

Skupina A - časovnica

Skupina C - časovnica


08.11.2016
Zimsko tekmovanje U11 - 2016/2017 - prvi turnir

Časovnici za prvi turnir 20.11.2016

Skupina B - časovnica

Skupina D - časovnica


21.10.2016
Zimsko tekmovanje U11 - 2016/2017

Na zimsko tekmovanje U11 so se prijavile naslednje ekipe: NK Športikum Sevnica, NK Hrastnik, NK Žalec A, NK Žalec B, ND Mozirje A, ND Mozirje B, Rogaška A, Rogaška B, Kovinar Štore A, Kovinar Štore B, NK Celje A,NK Celje B, NK Celje C, NK Vransko, NK Laško Thermana, Rudar Velenje A, Rudar Velenje B, NK Šmartno 1928, NK Šampion A, NK Šampion B, NK Šentjur, NK Vojnik, NK Radeče in NK Šampion C.


 Na podlagi žreba so ekipe razdeljene v 4 skupine:

 Skupina A:        

NK Šampion A

NK Žalec B

NK Vransko

NK Hrastnik

ND Mozirje B

NK Laško Thermana

 Skupina B:          

Kovinar Štore A

NK Šentjur

Rogaška B

NK Vojnik

NK Celje A

NK Šmartno 1928

  Skupina C:          

Kovinar Štore B

NK Šampion C

Rudar Velenje B

NK Celje B

ND Mozirje A

NK Rogaška A

  Skupina D:           

NK Radeče

NK Športikum Sevnica

NK Celje C

NK Žalec A

Rudar Velenje A

NK Šampion B


PREDTEKMOVANJE

Skupina A  (27.11.2016 ob 14.00 uri) - Hrastnik - Športna dvorana

Skupina B  (20,11,2016 ob 14.00 uri) - Hrastnik - Športna dvorana - Dolanka

Skupina C  (27.11.2016 ob 10.00 uri) - Hrastnik - Športna dvorana

Skupina D  (20.11.2016 ob 10.00 uri) - Hrastnik - Športna dvorana - Dolanka

Skupina A  (11.12.2016 ob 10.00 uri) - Laško - Športna dvorana OŠ Debro

Skupina D  (11.12.2016 ob 14.00 uri) - Laško - Športna dvorana OŠ Debro

Skupina B  (08.01.2017 ob 10.00 uri) - Rogatec - Športna dvorana

Skupina C  (08.01.2017 ob 14.00 uri) - Rogatec - Športna dvorana

 

 FINALNI TURNIR

4.2.2017 - Celje - Balon


06.02.2016
Zimsko tekmovanje U11 - 2015/2016 - finalni turnir - rezultati

ZIMSKO TEKMOVANJE U11 (Finalni turnir)

REZULTATI:

Ekipa

 

Ekipa

Par

Rezultat

NK Šentjur B

:

NK Celje C

F1

0:3 (b.b)

NK Šmartno 1928

:

NK Rudar Velenje A

F2

0:1

NK Celje B

:

NK Rogaška

F3

3:0

NK Celje A

:

NK Rudar Velenje B

F4

2:0

 

 

 

 

 

-

:

NK Šmartno 1928

F5

0:3 (b.b)

NK Rogaška

:

NK Rudar Velenje B

F6

2:1

NK Celje C

:

NK Rudar Velenje A

F7

1:0

NK Celje B

:

NK Celje A

F8

3:2

 

:

 

 

 

-

:

NK Rudar Velenje B

7m

0:3 (b.b)

NK Šmartno 1928

:

NK Rogaška

5m

0:1

 

 

 

 

 

NK Rudar Velenje A

:

NK Celje A

3m

2:3

NK Celje C

:

NK Celje B

1m

0:3

  LESTVICA:

Mesto

Ekipa

1

NK Celje B

2

NK Celje C

3

NK Celje A

4

NK Rudar Velenje A

5

NK Rogaška

6

NK Šmartno 1928

7

NK Rudar Velenje B

8

NK Šentjur B


29.01.2016
Zimsko tekmovanje U11 - 2015/2016 - finalni turnir

Časovnica za finalni turnir 06.02.2016 - časovnica


25.01.2016
Zimsko tekmovanje U11 - 2015/2016 - skupina B drugi turnir - rezultati

 

 ZIMSKO TEKMOVANJE U11 (Skupina B – drugi turnir) 

REZULTATI:

Ekipa

 

Ekipa

Rezultat

NK Rudar Velenje B

:

NK Brežice 1919 B

5:0

NK Šentjur B

:

NK Hrastnik

2:0

NK Celje C

:

NK Rudar Velenje B

0:1

NK Brežice 1919 B

:

NK Šentjur B

0:1

NK Hrastnik

:

NK Rudar Velenje B

0:2

NK Šentjur B

:

NK Celje C

1:0

NK Hrastnik

:

NK Brežice 1919 B

1:1

NK Rudar Velenje B

:

NK Šentjur B

0:0

NK Celje C

:

NK Hrastnik

7:0

NK Brežice 1919 B

:

NK Celje C

1:3

 LESTVICA (po obeh odigranih turnirjih):

Mesto

Ekipa

Točke

Dani

Prejeti

+/-

1

NK Šentjur B

20

11

2

+9

2

NK Rudar Velenje B

19

14

2

+12

3

NK Celje C

10

14

8

+6

4

NK Brežice B

4

4

14

-10

5

NK Hrastnik

2

2

19

-17  

Na finalni turnir so se uvrstili: NK Celje B, NK Rudar Velenje A, NK Rogaška, NK Šentjur B, NK Rudar Velenje B, NK Celje C, NK Šmartno, NK Celje A. 


14.01.2016
Zimsko tekmovanje U11 - 2015/2016

Časovnica za turnir 24.01.2016

Skupina B - časovnica


10.01.2016
Zimsko tekmovanje U11 - 2015/2016 - skupina C drugi turnir - rezultati