Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska mladinska liga 22/23
  Zapisnik: 15. krog 02.04.23
   TEKMA: Združena Savinjska - ND Dravinja 5 : 1 (2 : 1)
   Kraj: Vransko - Stadion Videm Vransko    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Pirečnik Rok Jože
   1. pomočnik: Turanović Armin
   2. pomočnik: Kolman Mark
   Delegat:
   POSTAVI
   Združena Savinjska
Priimek in ime
  1  Zagoričnik Svit (V)
  6  Vrbovšek Dominik
  8  Mojzeš Pascal
  10  Novak Jure (K)
  11  Praprotnik Lovro
  14  Božič Luka
  17  Turecki Gal
  19  GOLTNIK LOVRO
  21  Korenak Andraž
  25  Maslić Slavko
  69  Poljanšek Aleš
   ND Dravinja
Priimek in ime
  1  Pilih Maj (V)
  5  Moravec Benjamin
  6  Kotar Tim
  7  Brglez Benjamin
  9  Hribernik Luka (K)
  10  Herman Enej
  11  Ciglarič Žiga
  15  Filipič Kristjan
  16  Mikša Tim
  17  Janžič Lan
  19  Jager Tilen
  Rezervni igralci
  4  Škapin Jaka
  9  Popović Alen
  18  Drofenik Žiga
  27  Štahl Lovro
  31  Divjak Vid
  Rezervni igralci
  8  Jelenko Žiga
  12  Mavher Kristjan
  13  Moravec Žiga
   TRENER
   Združena Savinjska
   Bakarić Saša
   ND Dravinja
   Matavž Uroš
   STRELCI
   Združena Savinjska
   1 : 0 11 - Praprotnik Lovro (10')
   2 : 1 11 - Praprotnik Lovro (44')
   3 : 1 6 - Vrbovšek Dominik (49')
   4 : 1 6 - Vrbovšek Dominik (50')
   5 : 1 14 - Božič Luka (53')
   ND Dravinja
   1 : 1   7 - Brglez Benjamin (12') 
   OPOMINJANI
   Združena Savinjska
   ND Dravinja
    17 - Janžič Lan (26')
    16 - Mikša Tim (30')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Združena Savinjska
   ND Dravinja
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Združena Savinjska
  Minuta  Igralec
  68'     27 - Štahl Lovro
       21 - Korenak Andraž
  76'     9 - Popović Alen
       19 - GOLTNIK LOVRO
  76'     18 - Drofenik Žiga
       11 - Praprotnik Lovro
  87'     4 - Škapin Jaka
       25 - Maslić Slavko
  87'     31 - Divjak Vid
       1 - Zagoričnik Svit
   ND Dravinja
  Minuta  Igralec
  71'     8 - Jelenko Žiga
       15 - Filipič Kristjan
  80'     13 - Moravec Žiga
       11 - Ciglarič Žiga
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan