Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska mladinska liga 22/23
  Zapisnik: 14. krog 26.03.23
   TEKMA: ND Mozirje - NK Ljubno - ND Dravinja 0 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Mozirje - Športni park Mozirje    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Pirečnik Rok Jože
   1. pomočnik: Carevič Milan
   2. pomočnik: Bytyqi Arlind
   Delegat:
   POSTAVI
   ND Mozirje - NK Ljubno
Priimek in ime
  1  Kolenc Aljaž (V)
  3  Nadlučnik Staš
  4  Kokovnik Rene
  5  Podvratnik Janez
  6  Jeraj Kimi
  8  Klemenšek blaž
  9  Pikl Anžej
  10  Bele Nejc (K)
  11  Podvratnik Urban
  14  Zamernik Rok
  15  Atelšek Tim
   ND Dravinja
Priimek in ime
  1  Pilih Maj (V)
  5  Moravec Benjamin
  6  Kotar Tim
  7  Bezjak Nejc
  8  Herman Enej
  9  Hribernik Luka
  10  Janžič Lan (K)
  11  Ciglarič Žiga
  17  Filipič Kristjan
  19  Jager Tilen
  20  Brglez Benjamin
  Rezervni igralci
  13  Kerznar Miha (V)
  17  Bastelj Andraž
  22  Klačko Lik Filip
  Rezervni igralci
  3  Moravec Žiga
  4  Celcer Lan
  14  Hren Niko
  16  Žnidarič Gal
   TRENER
   ND Mozirje - NK Ljubno
   Brinjovc Marko
   ND Dravinja
   Matavž Uroš
   STRELCI
   ND Mozirje - NK Ljubno
   ND Dravinja
   OPOMINJANI
   ND Mozirje - NK Ljubno
    10 - Bele Nejc (53')
    17 - Bastelj Andraž (67')
   ND Dravinja
    11 - Ciglarič Žiga (33')
    7 - Bezjak Nejc (67')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   ND Mozirje - NK Ljubno
   ND Dravinja
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   ND Mozirje - NK Ljubno
  Minuta  Igralec
  46'     17 - Bastelj Andraž
       8 - Klemenšek blaž
  65'     22 - Klačko Lik Filip
       14 - Zamernik Rok
   ND Dravinja
  Minuta  Igralec
  72'     14 - Hren Niko
       7 - Bezjak Nejc
  90'     4 - Celcer Lan
       17 - Filipič Kristjan
  91'     3 - Moravec Žiga
       11 - Ciglarič Žiga
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan