Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska mladinska liga 22/23
  Zapisnik: 12. krog 14.03.23
   TEKMA: Združena Savinjska - Šmartno 1928 4 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Vransko - Stadion Videm Vransko    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Narat Filip
   1. pomočnik: Šeško Nik
   2. pomočnik: Pehar Jakob
   Delegat:
   POSTAVI
   Združena Savinjska
Priimek in ime
  1  Zagoričnik Svit (V)
  6  Vrbovšek Dominik
  8  Mojzeš Pascal
  9  Popović Alen
  10  Novak Jure (K)
  11  Praprotnik Lovro
  15  Božič Luka
  17  Turecki Gal
  19  GOLTNIK LOVRO
  21  Korenak Andraž
  69  Poljanšek Aleš
   Šmartno 1928
Priimek in ime
  1  Zidar Aljoša (V)
  2  Bajramaj Visar
  3  Trumić Ajas
  4  Hoxhaj Elmedin
  5  Hankić Isak
  6  Siočić Aid Denaj (K)
  7  Vengust Tim
  8  Piskar Gal
  9  Buljubašić Safet
  10  Ibrahimović Dino
  16  Milutinović Leon
  Rezervni igralci
  4  Škapin Jaka
  7  Aleš Kristjan
  18  Drofenik Žiga
  31  Divjak Vid (V)
  Rezervni igralci
  12  Basle Matic
  15  Alić Ermin
  17  Potočnik Anej
   TRENER
   Združena Savinjska
   Bakarić Saša
   Šmartno 1928
   Hudarin Matic
   STRELCI
   Združena Savinjska
   1 : 0 69 - Poljanšek Aleš (69')
   2 : 0 19 - GOLTNIK LOVRO (75')
   3 : 0 15 - Božič Luka (82')
   4 : 0 19 - GOLTNIK LOVRO (90')
   Šmartno 1928
   OPOMINJANI
   Združena Savinjska
   Šmartno 1928
    8 - Piskar Gal (10')
    2 - Bajramaj Visar (44')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Združena Savinjska
   Šmartno 1928
    6 - Siočić Aid Denaj (82')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Združena Savinjska
  Minuta  Igralec
  60'     4 - Škapin Jaka
       9 - Popović Alen
  85'     7 - Aleš Kristjan
       6 - Vrbovšek Dominik
   Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
  70'     17 - Potočnik Anej
       10 - Ibrahimović Dino
  75'     15 - Alić Ermin
       9 - Buljubašić Safet
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
19. krog 06.04.24
Brežice 1919 Terme Čatež : Premium Dobrovce 2 : 1
Hajdina : Rače 1 : 1
IBLO Podvinci : Avto Rajh Ljutomer 2 : 1
Krško : Korotan Prevalje 3 : 3
Zavrč : Drava Ptuj 0 : 4
Šmartno 1928 : Šampion 0 : 2
Koroška Dravograd : ZASE Videm 0 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan