Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska mladinska liga 22/23
  Zapisnik: 20. krog 14.05.23
   TEKMA: Združena Savinjska - NK Rogaška 2 : 0 (2 : 0)
   Kraj: Vransko - Stadion Videm Vransko    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Zavasnik Aljaž
   1. pomočnik: Turanović Armin
   2. pomočnik: Kolman Mark
   Delegat:
   POSTAVI
   Združena Savinjska
Priimek in ime
  4  Škapin Jaka
  6  Vrbovšek Dominik
  9  Popović Alen
  10  Novak Jure (K)
  11  Praprotnik Lovro
  14  Božič Luka
  17  Turecki Gal
  19  GOLTNIK LOVRO
  21  Korenak Andraž
  27  Štahl Lovro
  31  Divjak Vid (V)
   NK Rogaška
Priimek in ime
  1  Gajšek Tristan (V)
  2  Šturbej Luka
  4  Majer Nejc (K)
  5  Hernavs Miha
  6  Lipnik Niko
  10  Pongračić Filip
  11  Šakić Antonio
  14  Močnik Jure
  16  Cvek Tin
  19  Ledinek Marcel
  20  Humski Gal
  Rezervni igralci
  1  Zagoričnik Svit (V)
  7  Aleš Kristjan
  8  Mojzeš Pascal
  25  Maslić Slavko
  26  Lerner Artem
  69  Poljanšek Aleš
  90  Trkaj May Jerko (V)
  Rezervni igralci
  7  Kačičnik Miha
  13  Mikez Tjaš
  22  Lorber Žan (V)
   TRENER
   Združena Savinjska
   Bakarić Saša
   NK Rogaška
   Kačičnik Aleš
   STRELCI
   Združena Savinjska
   1 : 0 6 - Vrbovšek Dominik (42')
   2 : 0 11 - Praprotnik Lovro (44')
   NK Rogaška
   OPOMINJANI
   Združena Savinjska
   NK Rogaška
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Združena Savinjska
   NK Rogaška
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Združena Savinjska
  Minuta  Igralec
  48'     25 - Maslić Slavko
       11 - Praprotnik Lovro
  53'     26 - Lerner Artem
       27 - Štahl Lovro
   NK Rogaška
  Minuta  Igralec
  46'     13 - Mikez Tjaš
       10 - Pongračić Filip
  46'     7 - Kačičnik Miha
       16 - Cvek Tin
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan