Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska mladinska liga 22/23
  Zapisnik: 21. krog 30.05.23
   TEKMA: Šmartno 1928 - A2S Celje 0 : 6 (0 : 2)
   Kraj: Šmartno ob Paki - Stadion Šmartno ob Paki    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Halilović Denis
   1. pomočnik: Kolman Mark
   2. pomočnik: Kragelj Žan
   Delegat:
   POSTAVI
   Šmartno 1928
Priimek in ime
  1  Zidar Aljoša (V)
  2  Hrustić Amer (K)
  3  Trumić Ajas
  5  Hankić Isak
  7  Potočnik Anej
  8  Zapušek Jure
  9  Horvat Gašper
  10  Buljubašić Safet
  11  Doberšek Tit
  14  Milutinović Leon
  19  Vengust Tim
   A2S Celje
Priimek in ime
  1  Zorko Tiijan (V)
  3  Cvijetić Marko
  6  Vukelić Dušan
  7  Kurtović Kenan
  8  Jensterle Jaka
  9  Šelih Hugo
  10  Mladenović Luka
  11  Dassena Ček Timothy
  13  Dorić Anej
  19  Žužek Žan Luka (K)
  21  Vrečko Jakob
  Rezervni igralci
  6  Basle Matic
  16  Horvat Vid
  17  Šmit Bine
  18  Alić Ermin
  20  Meh Jan
  Rezervni igralci
  4  Mujaković Alin
  5  Sanorija Radovanović Stefan Alexander
  12  Golič Tilen
  15  Sotošek Nik
  16  Pirc Aljaž
  17  Štitić Lusiano
  18  Vezovišek Tit
   TRENER
   Šmartno 1928
   Hudarin Matic
   A2S Celje
   Nadal Alen
   STRELCI
   Šmartno 1928
   A2S Celje
   0 : 1   7 - Kurtović Kenan (26') 
   0 : 2   13 - Dorić Anej (39') 
   0 : 3   16 - Pirc Aljaž (52') 
   0 : 4   9 - Šelih Hugo (54') 
   0 : 5   6 - Vukelić Dušan (67') 
   0 : 6   6 - Vukelić Dušan (88') 
   OPOMINJANI
   Šmartno 1928
    8 - Zapušek Jure (41')
    3 - Trumić Ajas (77')
   A2S Celje
    7 - Kurtović Kenan (44')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Šmartno 1928
   A2S Celje
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
  59'     20 - Meh Jan
       11 - Doberšek Tit
  61'     16 - Horvat Vid
       7 - Potočnik Anej
  65'     6 - Basle Matic
       10 - Buljubašić Safet
  65'     17 - Šmit Bine
       8 - Zapušek Jure
  72'     18 - Alić Ermin
       19 - Vengust Tim
   A2S Celje
  Minuta  Igralec
  46'     12 - Golič Tilen
       1 - Zorko Tiijan
  51'     16 - Pirc Aljaž
       21 - Vrečko Jakob
  53'     4 - Mujaković Alin
       7 - Kurtović Kenan
  53'     15 - Sotošek Nik
       8 - Jensterle Jaka
  56'     18 - Vezovišek Tit
       10 - Mladenović Luka
  59'     17 - Štitić Lusiano
       19 - Žužek Žan Luka
  61'     5 - Sanorija Radovanović Stefan Alexander
       11 - Dassena Ček Timothy
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan