Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
  .: Delegiranje
   DELEGIRANJE SODNIKOV IN DELEGATOV
Osveženo 15.04.24 ob 07:57
Sodnik
Delegat
Klub
Liga
Datum
Medobčinska članska liga 17. krog  
20.04.24 ob 17.00 Žalec   Športni center Žalec NK Žalec : NK Šmarje pri Jelšah
GS:        
20.04.24 ob 17.00 Zreče   Igrišče Zreče Zreče : NK Laško
GS:        
20.04.24 ob 17.00 Mozirje   Športni park Mozirje ND Mozirje : Mons Claudius
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Medobčinska članska liga 18. krog  
27.04.24 ob 17.00 Rogatec   Športni park Rogatec Mons Claudius : Zreče
GS:        
04.05.24 ob 17.00 Laško   Stadion Huda jama Laško NK Laško : NK Žalec
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Medobčinska mladinska liga 15. krog  
21.04.24 ob 17.00 Mozirje   Športni park Mozirje ND Mozirje - NK Ljubno : Dravinja
GS:        
25.04.24 ob 17.00 Šmartno ob Paki   Stadion Šmartno ob Paki Šmartno 1928 : NK Rogaška
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Medobčinska mladinska liga 16. krog  
28.04.24 ob 17.00 Rogaška Slatina   ŠC Rogaška Slatina - pomožno igrišče UT NK Rogaška : Dravinja
GS:        
28.04.24 ob 17.00 Mozirje   Športni park Mozirje ND Mozirje - NK Ljubno : Šmartno 1928
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Medobčinska kadetska liga 16. krog  
17.04.24 ob 19.00 Brežice   Stadion Brežice - pomožno igrišče UT Brežice 1919 Pizzeria Italia : NK Rogaška
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Medobčinska kadetska liga 17. krog  
13.04.24 ob 16.30 Zreče   PRELOŽENO Zreče : NK Vojnik
GS:Slatinek Primož        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Medobčinska kadetska liga 18. krog  
20.04.24 ob 17.00 Vojnik   Igrišče Vojnik NK Vojnik : NK Šentjur
GS:        
20.04.24 ob 17.00 Šmartno ob Paki   Igrišče Log - Šmartno ob Paki Šmartno 1928 : ND Mozirje - NK Ljubno
GS:        
20.04.24 ob 17.00 Laško   Stadion Huda jama Laško NK Laško : NK Rogaška
GS:        
20.04.24 ob 17.00 Slovenske Konjice   ŠRC Dobrava – igrišče z UT Dravinja : Brežice 1919 Pizzeria Italia
GS:        
20.04.24 ob 17.00 Šoštanj   Stadion pod Vilo Široko, Šoštanj NK Šoštanj : Združena Savinjska
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Medobčinska kadetska liga 19. krog  
27.04.24 ob 17.00 Brežice   Stadion Brežice - pomožno igrišče UT Brežice 1919 Pizzeria Italia : NK Laško
GS:        
27.04.24 ob 17.00 Rogaška Slatina   ŠC Rogaška Slatina - pomožno igrišče UT NK Rogaška : Združena Savinjska
GS:        
27.04.24 ob 17.00 Šoštanj   Stadion pod Vilo Široko, Šoštanj NK Šoštanj : Šmartno 1928
GS:        
27.04.24 ob 17.00 Mozirje   Športni park Mozirje ND Mozirje - NK Ljubno : NK Vojnik
GS:        
27.04.24 ob 17.00 Šentjur   Športni park Šentjur NK Šentjur : Zreče
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Medobčinska kadetska liga 20. krog  
04.05.24 ob 14.00 Laško   Stadion Huda jama Laško NK Laško : Dravinja
GS:        
04.05.24 ob 17.00 Zreče   Igrišče Zreče Zreče : ND Mozirje - NK Ljubno
GS:        
04.05.24 ob 17.00 Šmartno ob Paki   Igrišče Log - Šmartno ob Paki Šmartno 1928 : NK Rogaška
GS:        
04.05.24 ob 17.00 Vransko   Stadion Videm Vransko Združena Savinjska : Brežice 1919 Pizzeria Italia
GS:        
04.05.24 ob 17.00 Šoštanj   Stadion pod Vilo Široko, Šoštanj NK Šoštanj : NK Vojnik
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
1. Liga starejši dečki 15. krog  
16.04.24 ob 17.00 Šoštanj   Stadion pod Vilo Široko, Šoštanj NK Šoštanj : NK Šampion EMO FRITE
GS:        
17.04.24 ob 19.00 Slovenske Konjice   ŠRC Dobrava – igrišče z UT Dravinja : NK Krško Posavje A
GS:        
19.04.24 ob 17.00 Mozirje   Športni park Mozirje ND Mozirje : NK Rogaška
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
1. Liga starejši dečki 16. krog  
26.04.24 ob 17.00 Celje   Igrišče pri IV.OŠ Celje NK Šampion EMO FRITE : NK Rogaška
GS:        
26.04.24 ob 17.00 Mozirje   Športni park Mozirje ND Mozirje : Združena Savinjska A
GS:        
26.04.24 ob 17.00 Šoštanj   Stadion pod Vilo Široko, Šoštanj NK Šoštanj : Brežice 1919
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
2. Liga starejši dečki – skupina A 16. krog  
18.04.24 ob 17.00 Zreče   Igrišče Zreče Zreče : Nk Ljubno ob Savinji
GS:        
19.04.24 ob 17.00 Štore   Športni park Lipa v Štorah Kovinar Štore : NK Šentjur
GS:        
19.04.24 ob 17.00 Šmartno ob Paki   Stadion Šmartno ob Paki Šmartno 1928 : NK Žalec
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
2. Liga starejši dečki – skupina A 17. krog  
26.04.24 ob 17.00 Žalec   Športni center Žalec NK Žalec : Zreče
GS:        
26.04.24 ob 17.00 Ljubno   Igrišče Foršt Ljubno Nk Ljubno ob Savinji : Kovinar Štore
GS:        
26.04.24 ob 17.00 Šentjur   Športni park Šentjur NK Šentjur : Združena Savinjska B
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
1. Liga mlajši dečki 7. krog  
16.04.24 ob 18.00 Žalec   Športni center Žalec NK Žalec : NK Krško Posavje A
GS:Šeško Nik        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
1. Liga mlajši dečki 9. krog  
17.03.24 ob 10.00 Šoštanj   PRELOŽENO NK Šoštanj A : NK Rogaška A
GS:Pirečnik Rok Jože        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
1. Liga mlajši dečki 13. krog  
21.04.24 ob 10.00 Žalec   Športni center Žalec NK Žalec : Brežice 1919
GS:        
21.04.24 ob 10.00 Velenje   PRELOŽENO Rudar Velenje A : NK Šampion A ETIM
GS:        
24.04.24 ob 18.00 Celje   Stadion Olimp Celje NK Celje A : NK Šoštanj A
GS:        
24.04.24 ob 18.00 Krško   Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT NK Krško Posavje A : NK Rogaška A
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
1. Liga mlajši dečki 14. krog  
28.04.24 ob 10.00 Rogaška Slatina   ŠC Rogaška Slatina - pomožno igrišče UT NK Rogaška A : Rudar Velenje A
GS:        
28.04.24 ob 10.00 Celje   Igrišče pri IV.OŠ Celje NK Šampion A ETIM : NK Žalec
GS:        
28.04.24 ob 10.00 Brežice   Stadion Brežice - pomožno igrišče UT Brežice 1919 : NK Celje A
GS:        
28.04.24 ob 10.00 Šoštanj   Stadion pod Vilo Široko, Šoštanj NK Šoštanj A : Dravinja A
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
2. Liga mlajši dečki - Skupina A 13. krog  
17.04.24 ob 18.00 Šoštanj   Stadion pod Vilo Široko, Šoštanj NK Šoštanj B : Šmartno 1928
GS:        
21.04.24 ob 10.00   Igrišče Prebold ŠD Partizan Prebold : NK Vransko
GS:        
21.04.24 ob 10.00 Celje   Igrišče pri IV.OŠ Celje NK Šampion B Pocinkovalnica : ND Polzela A
GS:        
21.04.24 ob 10.00 Mozirje   Športni park Mozirje ND Mozirje : Rudar Velenje B
GS:        
21.04.24 ob 10.00 Ljubno   Igrišče Foršt Ljubno Nk Ljubno ob Savinji : NK Celje B
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
2. Liga mlajši dečki - Skupina A 14. krog  
28.04.24 ob 10.00 Vransko   Stadion Videm Vransko NK Vransko : NK Šoštanj B
GS:        
28.04.24 ob 10.00 Šmartno ob Paki   Stadion Šmartno ob Paki Šmartno 1928 : Nk Ljubno ob Savinji
GS:        
28.04.24 ob 10.00 Celje   Stadion Olimp Celje NK Celje B : ND Mozirje
GS:        
28.04.24 ob 10.00 Velenje   Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT Rudar Velenje B : NK Šampion B Pocinkovalnica
GS:        
28.04.24 ob 10.00 Polzela   Igrišče Polzela ND Polzela A : ŠD Partizan Prebold
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
2. Liga mlajši dečki - Skupina B 10. krog  
17.04.24 ob 16.00 Rogaška Slatina   ŠC Rogaška Slatina - pomožno igrišče UT NK Rogaška B : NK Vojnik
GS:Plevčak Dejan        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
2. Liga mlajši dečki - Skupina B 12. krog  
24.04.24 ob 17.00 Štore   Športni park Lipa v Štorah Kovinar Štore : Zreče
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
2. Liga mlajši dečki - Skupina B 13. krog  
21.04.24 ob 10.00 Rogaška Slatina   ŠC Rogaška Slatina - pomožno igrišče UT NK Rogaška B : NK Šentjur
GS:        
21.04.24 ob 10.00 Šmarje pri Jelšah   Športni park Šmarje pri Jelšah NK Šmarje A : Kovinar Štore
GS:        
21.04.24 ob 10.00 Zreče   Igrišče Zreče Zreče : Mons Claudius
GS:        
21.04.24 ob 10.00 Vojnik   Igrišče Vojnik NK Vojnik : Rudar Velenje C
GS:        
21.04.24 ob 10.00 Polzela   Igrišče Polzela ND Polzela B : Dravinja B
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
2. Liga mlajši dečki - Skupina B 14. krog  
28.04.24 ob 10.00 Šentjur   Športni park Šentjur NK Šentjur : ND Polzela B
GS:        
28.04.24 ob 10.00 Slovenske Konjice   ŠRC Dobrava – igrišče z UT Dravinja B : NK Vojnik
GS:        
28.04.24 ob 10.00 Rogatec   Športni park Rogatec - igrišče z UT Mons Claudius : NK Šmarje A
GS:        
28.04.24 ob 10.00 Štore   Športni park Lipa v Štorah Kovinar Štore : NK Rogaška B
GS:        
28.04.24 ob 12.00 Velenje   Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT Rudar Velenje C : Zreče
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
2. Liga mlajši dečki - Skupina C 13. krog  
21.04.24 ob 10.00 Podčetrtek   Atletski stadion Podčetrtek NK Imeno : NK KOZJE gradbeništvo SAPO
GS:        
21.04.24 ob 10.00 Krško   Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT NK Krško Posavje C : NK Šmarje B
GS:        
21.04.24 ob 10.00 Laško   Stadion Huda jama Laško NK Laško : NK Radeče A
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
2. Liga mlajši dečki - Skupina C 14. krog  
28.04.24 ob 09.00 Radeče   Stadion Radeče NK Radeče A : NK Krško Posavje C
GS:        
28.04.24 ob 10.00 Kozje   Športni park Kozje NK KOZJE gradbeništvo SAPO : NK Hrastnik
GS:        
28.04.24 ob 10.00 Podčetrtek   Atletski stadion Podčetrtek NK Imeno : NK Šmarje B
GS:        
28.04.24 ob 11.00 Radeče   Stadion Radeče NK Radeče B : NK Krško Posavje B
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši cicibani U11 – skupina A 11. krog  
16.04.24 ob 17.00 Žalec   Športni center Žalec NK Žalec : NK Krško Posavje A
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši cicibani U11 – skupina A 12. krog  
20.04.24 ob 10.00 Krško   Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT NK Krško Posavje A : NK Šampion MAKRO MIKRO
GS:        
20.04.24 ob 10.00 Slovenske Konjice   ŠRC Dobrava – igrišče z UT Dravinja : Rudar Velenje A
GS:        
20.04.24 ob 10.00 Celje   Stadion Olimp Celje NK Celje A : NK Žalec
GS:        
20.04.24 ob 10.00 Mozirje   Športni park Mozirje ND Mozirje A : Šmartno 1928
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši cicibani U11 – skupina A 13. krog  
27.04.24 ob 10.00 Celje   Stadion Olimp Celje NK Celje A : NK Krško Posavje A
GS:        
27.04.24 ob 10.00 Velenje   Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT Rudar Velenje A : Šmartno 1928
GS:        
27.04.24 ob 10.00 Mozirje   Športni park Mozirje ND Mozirje A : NK Šampion MAKRO MIKRO
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši cicibani U11 – skupina B 12. krog  
20.04.24 ob 10.00 Šentjur   Športni park Šentjur NK Šentjur : NK Celje B
GS:        
20.04.24 ob 10.00 Brežice   Stadion Brežice - pomožno igrišče UT Brežice 1919 : NK Rogaška
GS:        
20.04.24 ob 10.00 Velenje   Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT Rudar Velenje B : NK Šmarje
GS:        
20.04.24 ob 10.00 Celje   Igrišče pri IV.OŠ Celje NK Šampion B TAČKA : Mons Claudius
GS:        
20.04.24 ob 12.00 Mozirje   Športni park Mozirje ND Mozirje B : NK Krško Posavje B
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši cicibani U11 – skupina B 13. krog  
27.04.24 ob 10.00 Celje   Igrišče pri IV.OŠ Celje NK Šampion B TAČKA : NK Šentjur
GS:        
27.04.24 ob 10.00 Krško   Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT NK Krško Posavje B : Rudar Velenje B
GS:        
27.04.24 ob 10.00 Šmarje pri Jelšah   Športni park Šmarje pri Jelšah NK Šmarje : Brežice 1919
GS:        
27.04.24 ob 10.00 Rogaška Slatina   ŠC Rogaška Slatina - pomožno igrišče UT NK Rogaška : NK Celje B
GS:        
27.04.24 ob 12.00 Mozirje   Športni park Mozirje ND Mozirje B : Mons Claudius
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši cicibani U11 – skupina C 9. krog  
16.04.24 ob 17.00 Ljubno   Igrišče Foršt Ljubno Nk Ljubno ob Savinji : NK Vojnik
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši cicibani U11 – skupina C 10. krog  
20.04.24 ob 10.00 Vojnik   Igrišče Vojnik NK Vojnik : NK Vransko
GS:        
20.04.24 ob 10.00   Igrišče Prebold ŠD Partizan Prebold : ND Polzela B
GS:        
20.04.24 ob 10.00 Polzela   Igrišče Polzela ND Polzela A : Nk Ljubno ob Savinji
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši cicibani U11 – skupina C 11. krog  
27.04.24 ob 10.00 Polzela   Igrišče Polzela ND Polzela A : NK Vojnik
GS:        
27.04.24 ob 10.00   Igrišče Prebold ŠD Partizan Prebold : Nk Ljubno ob Savinji
GS:        
27.04.24 ob 10.00 Vransko   Stadion Videm Vransko NK Vransko : ND Polzela B
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši cicibani U11 – skupina D 10. krog  
20.04.24 ob 10.00 Podčetrtek   Atletski stadion Podčetrtek NK Imeno : NK Radeče
GS:        
20.04.24 ob 10.00 Laško   Stadion Huda jama Laško NK Laško : NK Hrastnik
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
Starejši cicibani U11 – skupina D 11. krog  
27.04.24 ob 10.00 Podčetrtek   Atletski stadion Podčetrtek NK Imeno : NK Hrastnik
GS:        
27.04.24 ob 10.00 Štore   Športni park Lipa v Štorah Kovinar Štore : NK Radeče
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
2. Liga starejši dečki – skupina B 17. krog  
19.04.24 ob 17.00 Podčetrtek   Atletski stadion Podčetrtek NK Imeno : NK Laško
GS:        
19.04.24 ob 17.00 Krško   Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT NK Krško Posavje B : NK Šmarje
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan