Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  Medobčinska mladinska liga  
/ Rezultati / Lista strelcev / Fair play lestvica / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
   LISTA STRELCEV 21. krog
IGRALEC KLUB ŠZ 11m AG
Praprotnik Lovro Združena Savinjska 23 1 0
Šelih Hugo A2S Celje 20 0 0
Drobne Maj NK Rogaška 13 1 0
Maslić Slavko Združena Savinjska 13 3 0
Dorić Anej A2S Celje 11 1 0
Bele Nejc ND Mozirje - NK Ljubno 11 1 1
Hren Niko ND Dravinja 10 0 0
Šakić Antonio NK Rogaška 8 0 0
GOLTNIK LOVRO Združena Savinjska 8 0 1
Siočić Aid Denaj Šmartno 1928 8 0 1
Vrbovšek Dominik Združena Savinjska 7 0 0
Halimi Hamit *NK Posavje Krško 7 0 0
Božič Luka Združena Savinjska 7 1 0
Herman Enej ND Dravinja 7 1 0
Poljanšek Aleš Združena Savinjska 6 0 0
Buljubašić Safet Šmartno 1928 6 0 0
Mikša Tim ND Dravinja 6 0 0
Pikl Anžej ND Mozirje - NK Ljubno 6 0 0
Humski Gal NK Rogaška 5 0 0
Bezjak Nejc ND Dravinja 5 0 0
Mladenović Luka A2S Celje 5 0 0
Piskar Gal Šmartno 1928 5 0 0
Ciglarič Žiga ND Dravinja 5 0 0
Brglez Benjamin ND Dravinja 5 0 0
Hernavs Miha NK Rogaška 4 0 0
Jeraj Kimi ND Mozirje - NK Ljubno 4 0 0
Vezovišek Tit A2S Celje 4 0 0
Božič Jure *NK Posavje Krško 4 0 0
Kurtović Kenan A2S Celje 4 0 0
Križnik Tai A2S Celje 4 1 0
Vukelić Dušan A2S Celje 3 0 0
Lipnik Niko NK Rogaška 3 0 0
Čučnik Robert *NK Posavje Krško 3 0 0
Urlep Blaž NK Rogaška 3 0 0
Mojzeš Pascal Združena Savinjska 3 0 0
Jensterle Jaka A2S Celje 3 0 0
Šipka Tian ND Dravinja 3 0 0
Vengust Tim Šmartno 1928 3 0 0
Janžič Lan ND Dravinja 3 0 0
Alić Ermin Šmartno 1928 3 1 0
Popović Alen Združena Savinjska 3 1 0
Zapušek Jure Šmartno 1928 3 2 0
Podvratnik Urban ND Mozirje - NK Ljubno 2 0 0
Veselaj Alban A2S Celje 2 0 0
Močnik Jure NK Rogaška 2 0 0
Cerovšek Nik *NK Posavje Krško 2 0 0
Jusufović Imran ND Mozirje - NK Ljubno 2 0 0
Kerčmar Luka A2S Celje 2 0 0
Mazreku Denis A2S Celje 2 0 0
Kotar Tim ND Dravinja 2 0 0
Trumić Ajas Šmartno 1928 2 0 0
Jager Tilen ND Dravinja 2 0 0
Plahuta Žiga NK Rogaška 2 0 0
Ibrahimović Dino Šmartno 1928 2 0 0
Majer Nejc NK Rogaška 2 0 0
Perković Luka A2S Celje 2 0 0
Škrobar Matej Šmartno 1928 2 0 0
Kovačič Jan *NK Šmarje pri Jelšah 2 0 0
Pek Luka A2S Celje 1 0 0
Pongračić Filip NK Rogaška 1 0 0
Lipec Kristijan *NK Posavje Krško 1 0 0
Tkavc Michell NK Rogaška 1 0 0
Suhovršnik Dejan A2S Celje 1 0 0
Ažman Izar ND Mozirje - NK Ljubno 1 0 0
Zamernik Rok ND Mozirje - NK Ljubno 1 0 0
Aleš Kristjan Združena Savinjska 1 0 0
Kumer Gal Šmartno 1928 1 0 0
Križan Miha NK Rogaška 1 0 0
Sem Luka ND Mozirje - NK Ljubno 1 0 0
Kunštek Jaša NK Rogaška 1 0 0
Tomašinjak Denni NK Rogaška 1 0 0
Štitić Lusiano A2S Celje 1 0 0
Radić Blaž *NK Posavje Krško 1 0 0
Tršinar Martin *NK Posavje Krško 1 0 0
Hribernik Luka ND Dravinja 1 0 0
Doberšek Tit Šmartno 1928 1 0 0
Jagodič Enej *NK Posavje Krško 1 0 0
Lović Denis Šmartno 1928 1 0 0
Vodopivec Aljaž A2S Celje 1 0 0
Strmšek Miha ND Dravinja 1 0 0
Pirc Aljaž A2S Celje 1 0 0
Tajnšek Svit A2S Celje 1 0 0
Turecki Gal Združena Savinjska 0 0 1
ŠZ - Število zadetkov 11m - gol iz 11m AG - avtogol
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan