Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska mladinska liga 22/23
  Zapisnik: 17. krog 23.04.23
   TEKMA: Združena Savinjska - A2S Celje 2 : 2 (0 : 1)
   Kraj: Vransko - Stadion Videm Vransko    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Pirečnik Rok Jože
   1. pomočnik: Kolman Mark
   2. pomočnik: Močnik Dejan
   Delegat:
   POSTAVI
   Združena Savinjska
Priimek in ime
  1  Zagoričnik Svit (V)
  6  Vrbovšek Dominik
  8  Mojzeš Pascal
  10  Novak Jure (K)
  11  Praprotnik Lovro
  14  Božič Luka
  17  Turecki Gal
  19  GOLTNIK LOVRO
  21  Korenak Andraž
  25  Maslić Slavko
  69  Poljanšek Aleš
   A2S Celje
Priimek in ime
  1  Zorko Tiijan (V)
  2  Dorić Anej
  4  Križnik Tai (K)
  5  Stojinović Mark
  6  Leban Denis
  7  Marcen Adam
  10  Mladenović Luka
  11  Bulajić Leon
  14  Igwe Ikenna Divine
  15  Vezovišek Tit
  21  Suhovršnik Dejan
  Rezervni igralci
  4  Škapin Jaka
  9  Popović Alen
  26  Lerner Artem
  27  Štahl Lovro
  31  Divjak Vid (V)
  Rezervni igralci
   TRENER
   Združena Savinjska
   Bakarić Saša
   A2S Celje
   Nadal Alen
   STRELCI
   Združena Savinjska
   1 : 2 11 - Praprotnik Lovro (71')
   2 : 2 19 - GOLTNIK LOVRO (79')
   A2S Celje
   0 : 1   15 - Vezovišek Tit (45') 
   0 : 2   4 - Križnik Tai (62') 
   OPOMINJANI
   Združena Savinjska
   A2S Celje
    10 - Mladenović Luka (88')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Združena Savinjska
   A2S Celje
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Združena Savinjska
  Minuta  Igralec
  58'     9 - Popović Alen
       25 - Maslić Slavko
  72'     27 - Štahl Lovro
       14 - Božič Luka
  86'     4 - Škapin Jaka
       21 - Korenak Andraž
   A2S Celje
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan