Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska mladinska liga 22/23
  Zapisnik: 5. krog 25.09.22
   TEKMA: Šmartno 1928 - Združena Savinjska 2 : 2 (1 : 1)
   Kraj: Šmartno ob Paki - Stadion Šmartno ob Paki    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Borovnik Miha
   1. pomočnik: Marković Kristijan
   2. pomočnik: Vasle Žan Luka
   Delegat:
   POSTAVI
   Šmartno 1928
Priimek in ime
  1  Zidar Aljoša (V)
  2  Bajramaj Visar
  3  Trumić Ajas
  5  Hrustić Amer
  6  Siočić Aid Denaj (K)
  8  Zapušek Jure
  9  Buljubašić Safet
  10  Škrobar Matej
  11  Piskar Gal
  14  Doberšek Tit
  15  Lović Denis
   Združena Savinjska
Priimek in ime
  1  Zagoričnik Svit (V)
  6  Vrbovšek Dominik
  8  Mojzeš Pascal
  10  Novak Jure
  11  Praprotnik Lovro
  14  Božič Luka
  17  Turecki Gal (K)
  19  Štahl Lovro
  20  Mak Gašper
  21  Korenak Andraž
  69  Poljanšek Aleš
  Rezervni igralci
  4  Basle Matic
  7  Ibrahimović Dino
  Rezervni igralci
  4  Škapin Jaka
  7  Aleš Kristjan
  9  Popović Alen
   TRENER
   Šmartno 1928
   Prašnikar Luka
   Združena Savinjska
   Bakarić Saša
   STRELCI
   Šmartno 1928
   1 : 1 6 - Siočić Aid Denaj (42')
   2 : 1 9 - Buljubašić Safet (54')
   Združena Savinjska
   0 : 1   69 - Poljanšek Aleš (25') 
   2 : 2   69 - Poljanšek Aleš (59') 
   OPOMINJANI
   Šmartno 1928
    8 - Zapušek Jure (24')
    5 - Hrustić Amer (38')
    2 - Bajramaj Visar (64')
   Združena Savinjska
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Šmartno 1928
    3 - Trumić Ajas (58')
   Združena Savinjska
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
  80'     7 - Ibrahimović Dino
       11 - Piskar Gal
   Združena Savinjska
  Minuta  Igralec
  46'     9 - Popović Alen
       11 - Praprotnik Lovro
  72'     7 - Aleš Kristjan
       19 - Štahl Lovro
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
14. krog 12.11.22
Premium Dobrovce : Zavrč 2 : 1
Bosch Bračič Videm : Rače 2 : 1
Šampion : Koroška Dravograd 8 : 0
Šmartno 1928 : Dravinja 1 : 3
Posavje Krško : Drava Ptuj 3 : 2
Podvinci : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 0
Cirkulane : Avto Rajh Ljutomer 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan