Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska mladinska liga 22/23
  Zapisnik: 10. krog 02.11.22
   TEKMA: *NK Šmarje pri Jelšah - NK Rogaška 1 : 7 (0 : 3)
   Kraj: Šmarje pri Jelšah - Športni park Šmarje pri Jelšah    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Kragelj Žan
   1. pomočnik: Vozlič David
   2. pomočnik: Mastnak Patrik
   Delegat:
   POSTAVI
   *NK Šmarje pri Jelšah
Priimek in ime
  1  Seidl Žan (V)
  5  Bračun Nik (K)
  8  Orožen Završek Miha
  9  Ratej Vid
  11  Šakić Antonio
  14  Kolar Žiga
  16  Kovačič Jan
  20  Ledinek Marcel
  21  Vreže Aleks
   NK Rogaška
Priimek in ime
  1  Kliček Anej (V)
  2  Šturbej Luka
  3  Močnik Jure
  5  Krivec Enej
  6  Lipnik Niko
  7  Tkavc Michell
  8  Drobne Maj (K)
  11  Urlep Blaž
  14  Kecur Niko
  15  Prevolšek Jaka
  20  Humski Gal
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
  9  Kačičnik Miha
  10  Plahuta Žiga
  13  Kunštek Jaša
  17  Križan Miha
  18  Pongračić Filip
  22  Lorber Žan
  23  Cesarec Vid
   TRENER
   *NK Šmarje pri Jelšah
   Šket Jaka
   NK Rogaška
   Kačičnik Aleš
   STRELCI
   *NK Šmarje pri Jelšah
   1 : 5 11 - Šakić Antonio (76')
   NK Rogaška
   0 : 1   8 - Drobne Maj (21') 
   0 : 2   8 - Drobne Maj (40') 
   0 : 3   8 - Drobne Maj (41') 
   0 : 4   20 - Humski Gal (46') 
   0 : 5   11 - Urlep Blaž (51') 
   1 : 6   10 - Plahuta Žiga (82') 
   1 : 7   10 - Plahuta Žiga (84') 
   OPOMINJANI
   *NK Šmarje pri Jelšah
   NK Rogaška
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   *NK Šmarje pri Jelšah
   NK Rogaška
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   *NK Šmarje pri Jelšah
  Minuta  Igralec
   NK Rogaška
  Minuta  Igralec
  46'     9 - Kačičnik Miha
       14 - Kecur Niko
  59'     18 - Pongračić Filip
       5 - Krivec Enej
  59'     17 - Križan Miha
       20 - Humski Gal
  72'     13 - Kunštek Jaša
       7 - Tkavc Michell
  72'     10 - Plahuta Žiga
       6 - Lipnik Niko
  72'     23 - Cesarec Vid
       11 - Urlep Blaž
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
21. krog 20.04.24
Krško : ZASE Videm 6 : 2
Brežice 1919 Terme Čatež : Korotan Prevalje 4 : 1
Premium Dobrovce : Avto Rajh Ljutomer 3 : 1
Hajdina : Drava Ptuj 3 : 2
Koroška Dravograd : Zavrč 0 : 2
IBLO Podvinci : Šampion 7 : 0
Šmartno 1928 : Rače 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan