Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska mladinska liga 22/23
  Zapisnik: 12. krog 05.03.23
   TEKMA: NK Rogaška - ND Mozirje - NK Ljubno 1 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Rogaška Slatina - ŠC Rogaška Slatina - pomožno igrišče UT    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Romih Marko
   1. pomočnik: Jarc Filip
   2. pomočnik: Knez Aljaž
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Rogaška
Priimek in ime
  3  Močnik Jure
  5  Krivec Enej
  8  Drobne Maj (K)
  9  Tkavc Michell
  10  Hernavs Miha
  11  Urlep Blaž
  14  Kecur Niko
  15  Prevolšek Jaka
  16  Eberhart Mike Louis
  20  Humski Gal
  22  Lorber Žan (V)
   ND Mozirje - NK Ljubno
Priimek in ime
  1  Kolenc Aljaž (V)
  3  Nadlučnik Staš
  4  Kokovnik Rene
  5  Podvratnik Janez
  8  Klemenšek blaž
  9  Pikl Anžej
  10  Bele Nejc (K)
  11  Podvratnik Urban
  12  Atelšek Tim
  14  Zamernik Rok
  22  Klačko Lik Filip
  Rezervni igralci
  1  Krašovic Gašper (V)
  2  Šturbej Luka
  6  Lipnik Niko
  7  Šakić Antonio
  13  Mikez Tjaš
  17  Križan Miha
  18  Cvek Tin
  Rezervni igralci
  17  Bastelj Andraž
  21  Sem Luka
   TRENER
   NK Rogaška
   Kačičnik Aleš
   ND Mozirje - NK Ljubno
   Brinjovc Marko
   STRELCI
   NK Rogaška
   1 : 0 7 - Šakić Antonio (83')
   ND Mozirje - NK Ljubno
   OPOMINJANI
   NK Rogaška
    8 - Drobne Maj (30')
    16 - Eberhart Mike Louis (63')
    13 - Mikez Tjaš (85')
    7 - Šakić Antonio (86')
   ND Mozirje - NK Ljubno
    14 - Zamernik Rok (39')
    22 - Klačko Lik Filip (52')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Rogaška
   ND Mozirje - NK Ljubno
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Rogaška
  Minuta  Igralec
  55'     17 - Križan Miha
       3 - Močnik Jure
  63'     6 - Lipnik Niko
       14 - Kecur Niko
  63'     7 - Šakić Antonio
       16 - Eberhart Mike Louis
  63'     13 - Mikez Tjaš
       9 - Tkavc Michell
  70'     18 - Cvek Tin
       10 - Hernavs Miha
  79'     2 - Šturbej Luka
       8 - Drobne Maj
   ND Mozirje - NK Ljubno
  Minuta  Igralec
  60'     17 - Bastelj Andraž
       22 - Klačko Lik Filip
  77'     21 - Sem Luka
       8 - Klemenšek blaž
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
19. krog 06.04.24
Brežice 1919 Terme Čatež : Premium Dobrovce 2 : 1
Hajdina : Rače 1 : 1
IBLO Podvinci : Avto Rajh Ljutomer 2 : 1
Krško : Korotan Prevalje 3 : 3
Zavrč : Drava Ptuj 0 : 4
Šmartno 1928 : Šampion 0 : 2
Koroška Dravograd : ZASE Videm 0 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan