Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska mladinska liga 22/23
  Zapisnik: 5. krog 25.09.22
   TEKMA: NK Šmarje pri Jelšah - ND Dravinja 0 : 6 (0 : 1)
   Kraj: Šmarje pri Jelšah - Športni park Šmarje pri Jelšah    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Narat Filip
   1. pomočnik: Šašivarević Ermin
   2. pomočnik: Pehar Jakob
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Šmarje pri Jelšah
Priimek in ime
  1  Vreže Aleks (V)
  3  Canoski Nihat
  5  Bračun Nik (K)
  7  Ledinek Marcel
  8  Ratej Vid
  9  Dautovič Jasmin
  10  Mikez Tjaš
  11  Šakić Antonio
  14  Orožen Završek Miha
  17  Kovačič Jan
  18  Kolar Žiga
   ND Dravinja
Priimek in ime
  1  Pilih Maj (V)
  4  Mikša Tim
  5  Moravec Benjamin
  6  Kotar Tim
  7  Brglez Benjamin
  8  Herman Enej
  9  Hribernik Luka (K)
  11  Ciglarič Žiga
  14  Hren Niko
  19  Jager Tilen
  20  Hren Žiga
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
  2  Marguč Jan
  10  Janžič Lan
  13  Jezovšek Tim
   TRENER
   NK Šmarje pri Jelšah
   Šket Jaka
   ND Dravinja
   Matavž Uroš
   STRELCI
   NK Šmarje pri Jelšah
   ND Dravinja
   0 : 1   14 - Hren Niko (2') 
   0 : 2   14 - Hren Niko (56') 
   0 : 3   14 - Hren Niko (59') 
   0 : 4   8 - Herman Enej (64') 
   0 : 5   10 - Janžič Lan (85') 
   0 : 6   19 - Jager Tilen (88') 
   OPOMINJANI
   NK Šmarje pri Jelšah
    3 - Canoski Nihat (56')
    11 - Šakić Antonio (77')
   ND Dravinja
    8 - Herman Enej (62')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Šmarje pri Jelšah
   ND Dravinja
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Šmarje pri Jelšah
  Minuta  Igralec
   ND Dravinja
  Minuta  Igralec
  77'     10 - Janžič Lan
       4 - Mikša Tim
  79'     13 - Jezovšek Tim
       11 - Ciglarič Žiga
  82'     2 - Marguč Jan
       20 - Hren Žiga
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
14. krog 12.11.22
Premium Dobrovce : Zavrč 2 : 1
Bosch Bračič Videm : Rače 2 : 1
Šampion : Koroška Dravograd 8 : 0
Šmartno 1928 : Dravinja 1 : 3
Posavje Krško : Drava Ptuj 3 : 2
Podvinci : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 0
Cirkulane : Avto Rajh Ljutomer 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan