Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska mladinska liga 22/23
  Zapisnik: 16. krog 17.05.23
   TEKMA: A2S Celje - NK Rogaška 3 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Celje - Stadion Olimp Celje    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Pirečnik Rok Jože
   1. pomočnik: Narat Filip
   2. pomočnik: Bytyqi Arlind
   Delegat:
   POSTAVI
   A2S Celje
Priimek in ime
  1  Zorko Tiijan (V)
  2  Dorić Anej
  3  Cvijetić Marko
  4  Križnik Tai
  6  Vukelić Dušan
  7  Kurtović Kenan
  8  Veselaj Alban
  10  Mladenović Luka
  11  Dassena Ček Timothy
  19  Žužek Žan Luka (K)
  20  Suhovršnik Dejan
   NK Rogaška
Priimek in ime
  1  Lorber Žan (V)
  2  Šturbej Luka
  4  Majer Nejc (K)
  6  Lipnik Niko
  7  Tomašinjak Denni
  8  Pongračić Filip
  10  Hernavs Miha
  11  Šakić Antonio
  14  Močnik Jure
  17  Križan Miha
  20  Humski Gal
  Rezervni igralci
  5  Sanorija Radovanović Stefan Alexander
  9  Šelih Hugo
  12  Golič Tilen (V)
  17  Štitić Lusiano
  18  Vezovišek Tit
  21  Vrečko Jakob
  Rezervni igralci
  5  Majcenovič Nino
  13  Cesarec Vid
  15  Kunštek Jaša
  19  Ledinek Marcel
  22  Gajšek Tristan (V)
  23  Kačičnik Miha
   TRENER
   A2S Celje
   Nadal Alen
   NK Rogaška
   Kačičnik Aleš
   STRELCI
   A2S Celje
   1 : 0 2 - Dorić Anej (53')
   2 : 0 9 - Šelih Hugo (63')
   3 : 0 8 - Veselaj Alban (85')
   NK Rogaška
   OPOMINJANI
   A2S Celje
   NK Rogaška
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   A2S Celje
   NK Rogaška
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   A2S Celje
  Minuta  Igralec
  34'     9 - Šelih Hugo
       20 - Suhovršnik Dejan
  56'     18 - Vezovišek Tit
       10 - Mladenović Luka
  64'     17 - Štitić Lusiano
       2 - Dorić Anej
  66'     5 - Sanorija Radovanović Stefan Alexander
       11 - Dassena Ček Timothy
   NK Rogaška
  Minuta  Igralec
  39'     5 - Majcenovič Nino
       8 - Pongračić Filip
  46'     23 - Kačičnik Miha
       7 - Tomašinjak Denni
  64'     19 - Ledinek Marcel
       11 - Šakić Antonio
  64'     22 - Gajšek Tristan
       1 - Lorber Žan
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan