Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska mladinska liga 22/23
  Zapisnik: 2. krog 04.09.22
   TEKMA: NK Rogaška - A2S Celje 1 : 3 (0 : 2)
   Kraj: Rogaška Slatina - ŠC Rogaška Slatina - pomožno igrišče UT    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Lončar Gašper
   1. pomočnik: Vozlič David
   2. pomočnik: Knez Aljaž
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Rogaška
Priimek in ime
  1  Gajšek Tristan (V)
  2  Šturbej Luka
  3  Močnik Jure
  4  Majer Nejc (K)
  5  Krivec Enej
  6  Lipnik Niko
  7  Tkavc Michell
  8  Drobne Maj
  11  Urlep Blaž
  15  Prevolšek Jaka
  20  Humski Gal
   A2S Celje
Priimek in ime
  1  Janković Luka (V)
  4  Križnik Tai
  5  Pek Luka
  6  Tajnšek Svit
  7  Bezjak Nejc
  8  Mazreku Denis
  9  Šelih Hugo
  10  Mladenović Luka (K)
  11  Jensterle Jaka
  17  Štitić Lusiano
  18  Vezovišek Tit
  Rezervni igralci
  10  Pongračić Filip
  14  Tomašinjak Denni
  16  Kunštek Jaša
  18  Kecur Niko
  19  Križan Miha
  22  Krašovic Gašper
  Rezervni igralci
  3  Kerčmar Luka
  16  Sanorija Radovanović Stefan Alexander
  21  Vrečko Jakob
   TRENER
   NK Rogaška
   Kačičnik Aleš
   A2S Celje
   Nadal Alen
   STRELCI
   NK Rogaška
   1 : 3 8 - Drobne Maj (87')
   A2S Celje
   0 : 1   9 - Šelih Hugo (14') 
   0 : 2   9 - Šelih Hugo (31') 
   0 : 3   18 - Vezovišek Tit (82') 
   OPOMINJANI
   NK Rogaška
    11 - Urlep Blaž (60')
    4 - Majer Nejc (89')
   A2S Celje
   IZKLJUČENI
   NK Rogaška
   A2S Celje
   MENJAVE
   NK Rogaška
  Minuta  Igralec
  36'     18 - Kecur Niko
       2 - Šturbej Luka
  46'     10 - Pongračić Filip
       15 - Prevolšek Jaka
  46'     14 - Tomašinjak Denni
       6 - Lipnik Niko
  46'     19 - Križan Miha
       7 - Tkavc Michell
  78'     16 - Kunštek Jaša
       11 - Urlep Blaž
   A2S Celje
  Minuta  Igralec
  42'     21 - Vrečko Jakob
       7 - Bezjak Nejc
  68'     16 - Sanorija Radovanović Stefan Alexander
       8 - Mazreku Denis
  76'     3 - Kerčmar Luka
       11 - Jensterle Jaka
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
7. krog 24.09.22
Rače : Šampion 2 : 2
Podvinci : Dravinja 2 : 0
Premium Dobrovce : Šmartno 1928 4 : 1
Zavrč : Drava Ptuj 1 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Koroška Dravograd 5 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan