Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska mladinska liga 22/23
  Zapisnik: 20. krog 24.05.23
   TEKMA: A2S Celje - ND Dravinja 7 : 0 (3 : 0)
   Kraj: Celje - Stadion Olimp Celje    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Kragelj Žan
   1. pomočnik: Šeško Nik
   2. pomočnik: Pehar Jakob
   Delegat:
   POSTAVI
   A2S Celje
Priimek in ime
  2  Dorić Anej
  3  Cvijetić Marko
  6  Vukelić Dušan
  7  Kurtović Kenan
  10  Mladenović Luka
  11  Dassena Ček Timothy
  12  Zorko Tiijan (V)
  15  Šelih Hugo
  16  Vodopivec Aljaž
  19  Žužek Žan Luka (K)
  21  Vrečko Jakob
   ND Dravinja
Priimek in ime
  1  Pilih Maj (V)
  2  Mikša Tim
  4  Celcer Lan
  5  Moravec Benjamin
  7  Bezjak Nejc
  9  Hribernik Luka (K)
  10  Herman Enej
  11  Ciglarič Žiga
  15  Šipka Tian
  16  Tome Ciril
  17  Janžič Lan
  Rezervni igralci
  9  Veselaj Alban
  17  Štitić Lusiano
  18  Vezovišek Tit
  20  Jensterle Jaka
  Rezervni igralci
  3  Moravec Žiga
  6  Žnidarič Gal
  8  Hren Žiga
  12  Mavher Kristjan (V)
  13  Šelih Marko
  14  Hren Niko
   TRENER
   A2S Celje
   Nadal Alen
   ND Dravinja
   Matavž Uroš
   STRELCI
   A2S Celje
   1 : 0 15 - Šelih Hugo (26')
   2 : 0 7 - Kurtović Kenan (36')
   3 : 0 7 - Kurtović Kenan (41')
   4 : 0 2 - Dorić Anej (50')
   5 : 0 18 - Vezovišek Tit (60')
   6 : 0 6 - Vukelić Dušan (66')
   7 : 0 15 - Šelih Hugo (75')
   ND Dravinja
   OPOMINJANI
   A2S Celje
    6 - Vukelić Dušan (31')
   ND Dravinja
    7 - Bezjak Nejc (69')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   A2S Celje
   ND Dravinja
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   A2S Celje
  Minuta  Igralec
  53'     18 - Vezovišek Tit
       10 - Mladenović Luka
  56'     17 - Štitić Lusiano
       16 - Vodopivec Aljaž
   ND Dravinja
  Minuta  Igralec
  77'     3 - Moravec Žiga
       4 - Celcer Lan
  81'     13 - Šelih Marko
       11 - Ciglarič Žiga
  83'     6 - Žnidarič Gal
       2 - Mikša Tim
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan