Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska mladinska liga 22/23
  Zapisnik: 9. krog 21.10.22
   TEKMA: A2S Celje - NK Rogaška 0 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Celje - Stadion Olimp Celje    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Jarc Filip
   1. pomočnik: Šeško Nik
   2. pomočnik: Mastnak Patrik
   Delegat:
   POSTAVI
   A2S Celje
Priimek in ime
  2  Dorić Anej
  4  Križnik Tai (K)
  5  Štitić Lusiano
  6  Tajnšek Svit
  7  Bezjak Nejc
  8  Mazreku Denis
  9  Šelih Hugo
  12  Brecl Ojsteršek Urban (V)
  14  Skornšek Tian
  15  Pek Luka
  21  Vrečko Jakob
   NK Rogaška
Priimek in ime
  3  Močnik Jure
  4  Majer Nejc (K)
  5  Krivec Enej
  7  Tkavc Michell
  8  Drobne Maj
  9  Kačičnik Miha
  10  Hernavs Miha
  11  Urlep Blaž
  17  Križan Miha
  20  Humski Gal
  22  Lorber Žan (V)
  Rezervni igralci
  10  Mladenović Luka
  11  Jensterle Jaka
  19  Kerčmar Luka
  Rezervni igralci
  1  Krašovic Gašper (V)
  2  Šturbej Luka
  6  Lipnik Niko
  13  Kunštek Jaša
  14  Kecur Niko
  18  Pongračić Filip
  21  Tomašinjak Denni
   TRENER
   A2S Celje
   Sivko Aljoša
   NK Rogaška
   Kačičnik Aleš
   STRELCI
   A2S Celje
   NK Rogaška
   OPOMINJANI
   A2S Celje
    7 - Bezjak Nejc (30')
    14 - Skornšek Tian (44')
    10 - Mladenović Luka (83')
   NK Rogaška
    4 - Majer Nejc (75')
    22 - Lorber Žan (79')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   A2S Celje
   NK Rogaška
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   A2S Celje
  Minuta  Igralec
  46'     10 - Mladenović Luka
       14 - Skornšek Tian
  56'     11 - Jensterle Jaka
       15 - Pek Luka
  73'     19 - Kerčmar Luka
       2 - Dorić Anej
   NK Rogaška
  Minuta  Igralec
  63'     13 - Kunštek Jaša
       9 - Kačičnik Miha
  63'     18 - Pongračić Filip
       7 - Tkavc Michell
  71'     21 - Tomašinjak Denni
       5 - Krivec Enej
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
21. krog 20.04.24
Krško : ZASE Videm 6 : 2
Brežice 1919 Terme Čatež : Korotan Prevalje 4 : 1
Premium Dobrovce : Avto Rajh Ljutomer 3 : 1
Hajdina : Drava Ptuj 3 : 2
Koroška Dravograd : Zavrč 0 : 2
IBLO Podvinci : Šampion 7 : 0
Šmartno 1928 : Rače 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan