Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska mladinska liga 22/23
  Zapisnik: 13. krog 05.04.23
   TEKMA: ND Dravinja - A2S Celje 1 : 8 (0 : 3)
   Kraj: Slovenske Konjice - ŠRC Dobrava – igrišče z UT    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Romih Marko
   1. pomočnik: Kolman Mark
   2. pomočnik: Močnik Dejan
   Delegat:
   POSTAVI
   ND Dravinja
Priimek in ime
  1  Pilih Maj (V)
  2  Mikša Tim
  4  Celcer Lan
  5  Moravec Benjamin
  6  Kotar Tim
  7  Bezjak Nejc
  10  Herman Enej
  11  Ciglarič Žiga
  14  Hren Niko
  17  Janžič Lan (K)
  19  Jager Tilen
   A2S Celje
Priimek in ime
  1  Golič Tilen (V)
  2  Vrečko Jakob
  4  Križnik Tai (K)
  7  Dorić Anej
  8  Mladenović Luka
  9  Šelih Hugo
  11  Vodopivec Aljaž
  14  Perković Luka
  17  Karapandža Timotej
  20  Arlič Nik
  21  Petrak Janin
  Rezervni igralci
  3  Moravec Žiga
  8  Jelenko Žiga
  9  Hribernik Luka
  12  Mavher Kristjan
  16  Hren Žiga
  18  Filipič Kristjan
  20  Brglez Benjamin
  Rezervni igralci
  3  Cvijetić Marko
  5  Štitić Lusiano
  15  Veselaj Alban
  16  Kurtović Kenan
  18  Vezovišek Tit
  19  Kerčmar Luka
   TRENER
   ND Dravinja
   Matavž Uroš
   A2S Celje
   Nadal Alen
   STRELCI
   ND Dravinja
   1 : 7 7 - Bezjak Nejc (87')
   A2S Celje
   0 : 1   11 - Vodopivec Aljaž (12') 
   0 : 2   8 - Mladenović Luka (14') 
   0 : 3   9 - Šelih Hugo (34') 
   0 : 4   15 - Veselaj Alban (62') 
   0 : 5   16 - Kurtović Kenan (64') 
   0 : 6   14 - Perković Luka (66') 
   0 : 7   14 - Perković Luka (76') 
   1 : 8   8 - Mladenović Luka (89') 
   OPOMINJANI
   ND Dravinja
    7 - Bezjak Nejc (37')
   A2S Celje
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   ND Dravinja
   A2S Celje
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   ND Dravinja
  Minuta  Igralec
  38'     16 - Hren Žiga
       17 - Janžič Lan
  60'     18 - Filipič Kristjan
       6 - Kotar Tim
  73'     8 - Jelenko Žiga
       14 - Hren Niko
  82'     3 - Moravec Žiga
       4 - Celcer Lan
   A2S Celje
  Minuta  Igralec
  53'     3 - Cvijetić Marko
       2 - Vrečko Jakob
  53'     15 - Veselaj Alban
       9 - Šelih Hugo
  54'     16 - Kurtović Kenan
       7 - Dorić Anej
  59'     18 - Vezovišek Tit
       21 - Petrak Janin
  62'     19 - Kerčmar Luka
       20 - Arlič Nik
  67'     5 - Štitić Lusiano
       17 - Karapandža Timotej
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan