Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  2SKL – vzhod  
/ Rezultati / Lista strelcev / Fair play lestvica / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
 LESTVICA
KLUB ŠT Z N P GR
1. Rudar Velenje 27 17 5 5 84:26 56
2. NŠ Dravograd 27 17 3 7 68:39 54
3. NK Šampion 27 14 8 5 61:26 50
4. NK MB Tabor 27 13 3 11 47:37 42
5. NK Jarenina 27 11 7 9 47:46 40
6. NK Vipoll Veržej 27 11 4 12 42:44 37
7. NK Kety emmi Bistrica 27 10 6 11 43:30 36
8. Nafta 1903 27 11 2 14 50:77 35
9. ONŠ Hajdina 27 5 3 19 28:78 18
10. NK Brežice 1919 27 4 3 20 23:90 15
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - Število tekem   - Število točk
   REZULTATI
27. krog 26.05.19
ONŠ Hajdina:NŠ Dravograd 2 : 4 (1 : 1) zapisnik
NK Jarenina:NK MB Tabor 2 : 1 (2 : 0) zapisnik
Rudar Velenje:NK Šampion 2 : 2 (2 : 1) zapisnik
NK Brežice 1919:Nafta 1903 4 : 0 (0 : 0) zapisnik
NK Vipoll Veržej:NK Kety emmi Bistrica 1 : 1 (1 : 1) zapisnik
26. krog 19.05.19
NK Kety emmi Bistrica:NK Brežice 1919 3:0 (u.d.) zapisnik
NŠ Dravograd:NK Vipoll Veržej 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
Nafta 1903:NK Jarenina 0 : 5 (0 : 1) zapisnik
NK MB Tabor:Rudar Velenje 0 : 3 (0 : 2) zapisnik
NK Šampion:ONŠ Hajdina 1 : 1 (1 : 1) zapisnik
25. krog 12.05.19
NK Brežice 1919:NŠ Dravograd 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
NK Jarenina:NK Kety emmi Bistrica 3 : 2 (1 : 1) zapisnik
NK Šampion:NK MB Tabor 1 : 2 (1 : 1) zapisnik
Rudar Velenje:Nafta 1903 8 : 2 (5 : 0) zapisnik
ONŠ Hajdina:NK Vipoll Veržej 0 : 2 (0 : 0) zapisnik
24. krog 05.05.19
NK MB Tabor:ONŠ Hajdina 5 : 1 (4 : 0) zapisnik
Nafta 1903:NK Šampion 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
NK Kety emmi Bistrica:Rudar Velenje 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
NK Vipoll Veržej:NK Brežice 1919 3 : 1 (1 : 1) zapisnik
NŠ Dravograd:NK Jarenina 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
23. krog 28.04.19
NK MB Tabor:Nafta 1903 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
ONŠ Hajdina:NK Brežice 1919 2 : 1 (1 : 1) zapisnik
NK Jarenina:NK Vipoll Veržej 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
NK Šampion:NK Kety emmi Bistrica 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
Rudar Velenje:NŠ Dravograd 4 : 1 (2 : 0) zapisnik
22. krog 20.04.19
NK Kety emmi Bistrica:NK MB Tabor 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
NŠ Dravograd:NK Šampion 1 : 2 (0 : 2) zapisnik
Nafta 1903:ONŠ Hajdina 2 : 2 (1 : 1) zapisnik
NK Vipoll Veržej:Rudar Velenje 0 : 4 (0 : 3) zapisnik
NK Brežice 1919:NK Jarenina 0 : 3 (0 : 2) zapisnik
21. krog 14.04.19
ONŠ Hajdina:NK Jarenina 2 : 1 (1 : 1) zapisnik
Rudar Velenje:NK Brežice 1919 10 : 0 (5 : 0) zapisnik
Nafta 1903:NK Kety emmi Bistrica 4 : 1 (1 : 0) zapisnik
NK Šampion:NK Vipoll Veržej 2 : 2 (0 : 1) zapisnik
NK MB Tabor:NŠ Dravograd 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
20. krog 07.04.19
NK Brežice 1919:NK Šampion 1 : 4 (0 : 1) zapisnik
NK Jarenina:Rudar Velenje 2 : 1 (1 : 1) zapisnik
NK Kety emmi Bistrica:ONŠ Hajdina 2 : 1 (2 : 0) zapisnik
NŠ Dravograd:Nafta 1903 5 : 0 (1 : 0) zapisnik
NK Vipoll Veržej:NK MB Tabor 2 : 1 (2 : 0) zapisnik
19. krog 31.03.19
NK MB Tabor:NK Brežice 1919 3 : 3 (2 : 0) zapisnik
NK Šampion:NK Jarenina 2 : 1 (2 : 0) zapisnik
Nafta 1903:NK Vipoll Veržej 3 : 2 (1 : 1) zapisnik
Rudar Velenje:ONŠ Hajdina 6 : 0 (4 : 0) zapisnik
NK Kety emmi Bistrica:NŠ Dravograd 6 : 0 (4 : 0) zapisnik
18. krog 24.03.19
NK MB Tabor:NK Šampion 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
NK Vipoll Veržej:NK Jarenina 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
ONŠ Hajdina:NŠ Dravograd 0 : 4 (0 : 1) zapisnik
Rudar Velenje:Nafta 1903 5 : 0 (3 : 0) zapisnik
NK Kety emmi Bistrica:NK Brežice 1919 2 : 0 (0 : 0) zapisnik
17. krog 17.03.19
Nafta 1903:NK Vipoll Veržej 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
NK Jarenina:ONŠ Hajdina 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
NK Brežice 1919:NK MB Tabor 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
NK Šampion:Rudar Velenje 2 : 2 (2 : 0) zapisnik
NŠ Dravograd:NK Kety emmi Bistrica 3 : 1 (2 : 1) zapisnik
16. krog 18.11.18
NK MB Tabor:Rudar Velenje 1 : 2 (0 : 1) zapisnik
NK Vipoll Veržej:NK Šampion 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
NK Brežice 1919:NŠ Dravograd 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
ONŠ Hajdina:Nafta 1903 2 : 5 (1 : 2) zapisnik
NK Kety Emmi Bistrica:NK Jarenina 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
15. krog 11.11.18
NK Šampion:ONŠ Hajdina 6 : 0 (0 : 0) zapisnik
Rudar Velenje:NK Vipoll Veržej 3 : 2 (2 : 1) zapisnik
Nafta 1903:NK Kety Emmi Bistrica 4 : 0 (2 : 0) zapisnik
NŠ Dravograd:NK MB Tabor 3 : 4 (1 : 4) zapisnik
NK Jarenina:NK Brežice 1919 5 : 0 (2 : 0) zapisnik
14. krog 04.11.18
NK MB Tabor:NK Vipoll Veržej 2 : 1 (0 : 0) zapisnik
ONŠ Hajdina:Rudar Velenje 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
NK Kety Emmi Bistrica:NK Šampion 2 : 2 (2 : 1) zapisnik
NK Brežice 1919:Nafta 1903 2 : 5 (0 : 2) zapisnik
NŠ Dravograd:NK Jarenina 7 : 2 (4 : 0) zapisnik
13. krog 31.10.18
NK Vipoll Veržej:ONŠ Hajdina 3 : 3 (1 : 1) zapisnik
NK Jarenina:NK MB Tabor 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
NK Šampion:NK Brežice 1919 3 : 0 (0 : 0) zapisnik
Nafta 1903:NŠ Dravograd 4 : 1 (2 : 0) zapisnik
Rudar Velenje:NK Kety Emmi Bistrica 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
12. krog 28.10.18
NK Jarenina:Nafta 1903 2 : 0 (2 : 0) zapisnik
NK MB Tabor:ONŠ Hajdina 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
NK Kety Emmi Bistrica:NK Vipoll Veržej 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
NK Brežice 1919:Rudar Velenje 2 : 1 (0 : 1) zapisnik
NŠ Dravograd:NK Šampion 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
11. krog 21.10.18
Rudar Velenje:NŠ Dravograd 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
Nafta 1903:NK MB Tabor 5 : 3 (3 : 3) zapisnik
ONŠ Hajdina:NK Kety Emmi Bistrica 0 : 4 (0 : 2) zapisnik
NK Šampion:NK Jarenina 2 : 2 (1 : 0) zapisnik
NK Vipoll Veržej:NK Brežice 1919 2 : 0 (0 : 0) zapisnik
10. krog 14.10.18
NK Jarenina:Rudar Velenje 1 : 1 (1 : 1) zapisnik
NK MB Tabor:NK Kety Emmi Bistrica 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Nafta 1903:NK Šampion 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
NK Brežice 1919:ONŠ Hajdina 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
NŠ Dravograd:NK Vipoll Veržej 3 : 2 (2 : 1) zapisnik
9. krog 07.10.18
NK Šampion:NK MB Tabor 2 : 1 (2 : 0) zapisnik
Nafta 1903:Rudar Velenje 2 : 1 (0 : 0) zapisnik
NK Jarenina:NK Vipoll Veržej 1 : 3 (1 : 2) zapisnik
NK Brežice 1919:NK Kety Emmi Bistrica 0 : 4 (0 : 1) zapisnik
NŠ Dravograd:ONŠ Hajdina 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
8. krog 30.09.18
NK MB Tabor:NK Brežice 1919 3:0 (u.d.) zapisnik
NK Kety Emmi Bistrica:NŠ Dravograd 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
NK Vipoll Veržej:Nafta 1903 2 : 1 (1 : 1) zapisnik
Rudar Velenje:NK Šampion 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
ONŠ Hajdina:NK Jarenina 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
7. krog 23.09.18
NK Šampion:NK Vipoll Veržej 6 : 0 (0 : 0) zapisnik
Nafta 1903:ONŠ Hajdina 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
NŠ Dravograd:NK Brežice 1919 9 : 1 (6 : 0) zapisnik
NK Jarenina:NK Kety Emmi Bistrica 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Rudar Velenje:NK MB Tabor 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
6. krog 16.09.18
NK MB Tabor:NŠ Dravograd 1 : 2 (0 : 2) zapisnik
NK Brežice 1919:NK Jarenina 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
NK Kety Emmi Bistrica:Nafta 1903 5 : 0 (0 : 0) zapisnik
ONŠ Hajdina:NK Šampion 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
NK Vipoll Veržej:Rudar Velenje 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
5. krog 09.09.18
Rudar Velenje:ONŠ Hajdina 2 : 3 (2 : 3) zapisnik
Nafta 1903:NK Brežice 1919 5 : 3 (4 : 0) zapisnik
NK Jarenina:NŠ Dravograd 1 : 1 (1 : 1) zapisnik
NK Vipoll Veržej:NK MB Tabor 1 : 3 (1 : 2) zapisnik
NK Šampion:NK Kety Emmi Bistrica 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
4. krog 05.09.18
ONŠ Hajdina:NK Vipoll Veržej 1 : 4 (0 : 2) zapisnik
NK Kety Emmi Bistrica:Rudar Velenje 1 : 3 (1 : 1) zapisnik
NK MB Tabor:NK Jarenina 2 : 0 (2 : 0) zapisnik
NŠ Dravograd:Nafta 1903 6 : 1 (3 : 0) zapisnik
NK Brežice 1919:NK Šampion 0 : 5 (0 : 1) zapisnik
3. krog 02.09.18
Rudar Velenje:NK Brežice 1919 8 : 0 (3 : 0) zapisnik
Nafta 1903:NK Jarenina 3 : 3 (3 : 1) zapisnik
NK Vipoll Veržej:NK Kety Emmi Bistrica 2 : 1 (1 : 1) zapisnik
ONŠ Hajdina:NK MB Tabor 0 : 7 (0 : 3) zapisnik
NK Šampion:NŠ Dravograd 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
2. krog 26.08.18
NK Jarenina:NK Šampion 3 : 3 (2 : 1) zapisnik
NK MB Tabor:Nafta 1903 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
NK Brežice 1919:NK Vipoll Veržej 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
NK Kety Emmi Bistrica:ONŠ Hajdina 6 : 0 (2 : 0) zapisnik
NŠ Dravograd:Rudar Velenje 2 : 2 (2 : 0) zapisnik
1. krog 19.08.18
Rudar Velenje:NK Jarenina 8 : 2 (4 : 0) zapisnik
NK Šampion:Nafta 1903 7 : 0 (3 : 0) zapisnik
NK Vipoll Veržej:NŠ Dravograd 1 : 2 (0 : 1) zapisnik
NK Kety Emmi Bistrica:NK MB Tabor 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
ONŠ Hajdina:NK Brežice 1919 5 : 1 (1 : 1) zapisnik
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga - Golgeter 19/20
11. krog 09.11.19
NK Žalec : NK Posavje Krško 1 : 3
Mons Claudius : NK Šoštanj 5 : 1
ND Mozirje : NK Ljubno ob Savinji 5 : 2
NK Šmarje pri Jelšah : NK Vojnik 4 : 1
NK Laško : KNK Odred Kozje 4 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan