Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. SKL VZHOD 18/19
  Zapisnik: 3. krog 02.09.18
   TEKMA: ONŠ Hajdina - NK MB Tabor 0 : 7 (0 : 3)
   Kraj: Spodnja Hajdina - Športni park Spodnja Hajdina    Gledalcev: 110
   Glavni sodnik Romih Marko
   1. pomočnik: Golež Tomaž
   2. pomočnik: Turanović Armin
   Delegat: Bezjak Zvonko
   POSTAVI
   ONŠ Hajdina
Priimek in ime
  1  Zorec Timotej (V)
  2  Kovačič Jaša
  3  Vidovič Filip
  4  Simić Anej
  5  Rajh Tilen
  6  Janžekovič Miha
  8  Glodež Jure (K)
  9  Košič Romando
  11  Sagadin Tomas
  14  Car Klemen
  17  Šket Lan
   NK MB Tabor
Priimek in ime
  1  Vagner Rene (V)
  3  Barać Jakša
  6  Djurovič Žiga (K)
  14  Petrušić Siniša
  16  Filipović Luka
  19  Smolko Matjaž
  21  Fesel Luka
  25  Janžič Jure
  44  Kompan Lan Martin
  73  Levačič Žan
  88  Polanič Luka
  Rezervni igralci
  10  Zupanič Nik
  12  Zupanič Tibor (V)
  13  Vogrinec Valentin
  15  Kaisersberger Lej
  16  Forštnarič Vid
  18  Jelen Timotej
  19  Horvat Rok
  Rezervni igralci
  17  Korošec Jure
  22  Buhin Tanej
  55  Kokol Tai
  81  Draganić Vito
   TRENER
   ONŠ Hajdina
   Verlak Aleksander
   NK MB Tabor
   Planinc Matej
   STRELCI
   ONŠ Hajdina
   NK MB Tabor
   0 : 1   44 - Kompan Lan Martin (4') 
   0 : 2   19 - Smolko Matjaž (11') 
   0 : 3   19 - Smolko Matjaž (28') 
   0 : 4   17 - Korošec Jure (51') 
   0 : 5   88 - Polanič Luka (60') 
   0 : 6   21 - Fesel Luka (68') 
   0 : 7   17 - Korošec Jure (80') 
   OPOMINJANI
   ONŠ Hajdina
    5 - Rajh Tilen (29')
    3 - Vidovič Filip (58')
    16 - Forštnarič Vid (62')
   NK MB Tabor
    16 - Filipović Luka (16')
    25 - Janžič Jure (24')
   IZKLJUČENI
   ONŠ Hajdina
   NK MB Tabor
   MENJAVE
   ONŠ Hajdina
  Minuta  Igralec
  41'     16 - Forštnarič Vid
       2 - Kovačič Jaša
  41'     13 - Vogrinec Valentin
       17 - Šket Lan
  41'     10 - Zupanič Nik
       5 - Rajh Tilen
  41'     19 - Horvat Rok
       4 - Simić Anej
  51'     18 - Jelen Timotej
       9 - Košič Romando
   NK MB Tabor
  Minuta  Igralec
  41'     17 - Korošec Jure
       16 - Filipović Luka
  41'     22 - Buhin Tanej
       25 - Janžič Jure
  61'     55 - Kokol Tai
       73 - Levačič Žan
  61'     81 - Draganić Vito
       14 - Petrušić Siniša
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga Golgeter 18/19
11. krog 10.11.18
NK Šoštanj : NK Ljubno ob Savinji 4 : 3
KNK Odred Kozje : NK AS System Šmarje pri Jelšah 1 : 1
ND Mozirje : Fosilum Šentjur 6 : 1
NK Žalec : NK Vojnik 2 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan