Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. SKL VZHOD 18/19
  Zapisnik: 26. krog 18.05.19
   TEKMA: NK MB Tabor - Rudar Velenje 0 : 3 (0 : 2)
   Kraj: Maribor - Športni park Tabor Maribor    Gledalcev: 90
   Glavni sodnik Glažar Teo
   1. pomočnik: Teran Jernej
   2. pomočnik: Zelenik Matic
   Delegat: Fartek Boštjan
   POSTAVI
   NK MB Tabor
Priimek in ime
  1  Drolc Dominik (V)
  3  Bijelić Dejan
  4  Kompan Lan Martin (K)
  7  Levačič Žan
  8  Polanič Luka
  9  Smolko Matjaž
  10  Korošec Jure
  11  Petrušić Siniša
  13  Buhin Tanej
  14  Mumanović Mahir
  22  Buhin Amadej
   Rudar Velenje
Priimek in ime
  1  Daničić Nikola (V)
  2  Hrastnik Kristjan
  4  Černivšek Matic
  7  Jovanović Sandro
  9  Blaj Marcel
  11  Kahvedžić Armin
  14  Bračun Til
  15  Veronik Soldo Anže
  16  Vižintin Pavel
  19  Dogaris Jan
  22  Mrkonjić Teo (K)
  Rezervni igralci
  2  Kokol Tai
  5  Barać Jakša
  6  Janžič Jure
  15  Draganić Vito
  16  Demiri Aldin
  21  Polanec Anei
  92  Vagner Rene (V)
  Rezervni igralci
  3  Irmančnik Kristjan
  5  Mežnar Matjaž
  8  Vezaj Sead
  10  Sojč Žiga
  13  Rojnik Kristjan
  20  Kovačević Leon
   TRENER
   NK MB Tabor
   Planinc Matej
   Rudar Velenje
   Žohar Urban
   STRELCI
   NK MB Tabor
   Rudar Velenje
   0 : 1   9 - Blaj Marcel (32') 
   0 : 2   9 - Blaj Marcel (39') 
   0 : 3   11 - Kahvedžić Armin (78') 
   OPOMINJANI
   NK MB Tabor
    13 - Buhin Tanej (46')
   Rudar Velenje
    11 - Kahvedžić Armin (78')
    10 - Sojč Žiga (80')
   IZKLJUČENI
   NK MB Tabor
   Rudar Velenje
   MENJAVE
   NK MB Tabor
  Minuta  Igralec
  50'     2 - Kokol Tai
       13 - Buhin Tanej
  58'     15 - Draganić Vito
       9 - Smolko Matjaž
  63'     16 - Demiri Aldin
       14 - Mumanović Mahir
  63'     21 - Polanec Anei
       10 - Korošec Jure
   Rudar Velenje
  Minuta  Igralec
  33'     10 - Sojč Žiga
       15 - Veronik Soldo Anže
  58'     8 - Vezaj Sead
       16 - Vižintin Pavel
  66'     20 - Kovačević Leon
       9 - Blaj Marcel
  70'     13 - Rojnik Kristjan
       2 - Hrastnik Kristjan
  80'     3 - Irmančnik Kristjan
       11 - Kahvedžić Armin
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga - Golgeter 19/20
11. krog 09.11.19
NK Žalec : NK Posavje Krško 1 : 3
Mons Claudius : NK Šoštanj 5 : 1
ND Mozirje : NK Ljubno ob Savinji 5 : 2
NK Šmarje pri Jelšah : NK Vojnik 4 : 1
NK Laško : KNK Odred Kozje 4 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan