Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. SKL VZHOD 18/19
  Zapisnik: 2. krog 25.08.18
   TEKMA: NK MB Tabor - Nafta 1903 1 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Maribor - Športni park Tabor Maribor    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Lončar Miha
   1. pomočnik: Golež Tomaž
   2. pomočnik: Mitrovič Marko
   Delegat: Petek Bogomir
   POSTAVI
   NK MB Tabor
Priimek in ime
  1  Vagner Rene (V)
  4  Kompan Lan Martin
  5  Barać Jakša
  6  Djurovič Žiga (K)
  7  Levačič Žan
  8  Polanič Luka
  9  Smolko Matjaž
  10  Korošec Jure
  11  Petrušić Siniša
  16  Janžič Jure
  21  Fesel Luka
   Nafta 1903
Priimek in ime
  1  Novak Miha (V,K)
  2  Plej Jan
  3  Flac Benjamin
  4  Imre Nino
  5  Murković Dino
  6  Žganec Josip
  7  Šimunković Bruno
  8  Maučec Blaž
  9  Sobočan Tine
  10  Lesar Martin Michael
  11  Gerič Alex
  Rezervni igralci
  2  Kokol Tai
  3  Bijelić Dejan
  13  Buhin Tanej
  14  Kocijan Blaž
  20  Draganić Vito
  22  Buhin Amadej
  92  Mihelak Nino
  Rezervni igralci
  12  Horvath David Jožef
  13  Zadravec Lovro
  14  Kuhar Nik
  15  Škraban Marsel
  16  Nementh Richard
   TRENER
   NK MB Tabor
   Planinc Matej
   Nafta 1903
   Hermán István
   STRELCI
   NK MB Tabor
   1 : 0 11 - Petrušić Siniša (68')11m
   Nafta 1903
   OPOMINJANI
   NK MB Tabor
    9 - Smolko Matjaž (37')
   Nafta 1903
   IZKLJUČENI
   NK MB Tabor
   Nafta 1903
   MENJAVE
   NK MB Tabor
  Minuta  Igralec
  64'     20 - Draganić Vito
       10 - Korošec Jure
  77'     13 - Buhin Tanej
       7 - Levačič Žan
  80'     3 - Bijelić Dejan
       9 - Smolko Matjaž
   Nafta 1903
  Minuta  Igralec
  57'     12 - Horvath David Jožef
       11 - Gerič Alex
  60'     13 - Zadravec Lovro
       9 - Sobočan Tine
  71'     15 - Škraban Marsel
       8 - Maučec Blaž
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga Golgeter 18/19
7. krog 13.10.18
NK AS System Šmarje pri Jelšah : NK Žalec 3 : 4
KNK Odred Kozje : NK Šoštanj 2 : 0
ND Mozirje : NK Ljubno ob Savinji 2 : 0
NK Vojnik : Fosilum Šentjur 2 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan