Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. SKL VZHOD 18/19
  Zapisnik: 12. krog 28.10.18
   TEKMA: NK Brežice 1919 - Rudar Velenje 2 : 1 (0 : 1)
   Kraj: Čatež ob Savi - Igrišče Terme Čatež d.d.    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Krog Borut
   1. pomočnik: Knez Aljaž
   2. pomočnik: Turanović Armin
   Delegat: Kusič Gojko
   POSTAVI
   NK Brežice 1919
Priimek in ime
  1  Smerdej Lovro Gabriel (V)
  2  Lubšina Rašović Gregor
  4  Fetaj Andi
  5  Cerjak Nik
  6  Knežević Domagoj
  7  Črpič Jakob (K)
  8  Kukovica Luka
  10  Brinovec Mark
  11  Račič Tim
  13  Anić Luka
  17  Borošak Maj
   Rudar Velenje
Priimek in ime
  1  Daničić Nikola (V)
  4  Černivšek Matic
  6  Vezaj Sead
  7  Jovanović Sandro
  8  Mrkonjić Teo (K)
  10  Sojč Žiga
  11  Kahvedžić Armin
  14  Bračun Til
  18  Osmanaj Leotrim
  19  Hrastnik Kristjan
  21  Dogaris Jan
  Rezervni igralci
  12  Lovše Arne (V)
  Rezervni igralci
  3  Troger Jan
  5  Štravs Luka
  9  Blaj Marcel
  13  Marcen Adam
  15  Irmančnik Kristjan
  20  Kovačević Leon
   TRENER
   NK Brežice 1919
   Jelinčič Roko
   Rudar Velenje
   Žohar Urban
   STRELCI
   NK Brežice 1919
   1 : 1 7 - Črpič Jakob (44')
   2 : 1 6 - Knežević Domagoj (82')
   Rudar Velenje
   0 : 1   11 - Kahvedžić Armin (23') 
   OPOMINJANI
   NK Brežice 1919
   Rudar Velenje
   IZKLJUČENI
   NK Brežice 1919
   Rudar Velenje
   MENJAVE
   NK Brežice 1919
  Minuta  Igralec
   Rudar Velenje
  Minuta  Igralec
  45'     9 - Blaj Marcel
       18 - Osmanaj Leotrim
  57'     20 - Kovačević Leon
       10 - Sojč Žiga
  70'     5 - Štravs Luka
       6 - Vezaj Sead
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga Golgeter 18/19
11. krog 10.11.18
NK Šoštanj : NK Ljubno ob Savinji 4 : 3
KNK Odred Kozje : NK AS System Šmarje pri Jelšah 1 : 1
ND Mozirje : Fosilum Šentjur 6 : 1
NK Žalec : NK Vojnik 2 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan