Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. SKL VZHOD 18/19
  Zapisnik: 22. krog 20.04.19
   TEKMA: NK Kety emmi Bistrica - NK MB Tabor 1 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Slovenska Bistrica - Športni park Slovenska Bistrica    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Vozlič David
   1. pomočnik: Golež Tomaž
   2. pomočnik: Kozole Klemen
   Delegat: Cojhter Matjan
   POSTAVI
   NK Kety emmi Bistrica
Priimek in ime
  8  Slaček Rožle
  11  Šuntner Jan
  14  Verko Žak
  22  Bužo Edin (V)
  24  Košir Žan
  26  Šarkezi Jan
  27  Kapun Dan
  32  Glinšek Mišel
  33  Petek Andraž
  37  Dvoršak Gal (K)
  77  Roj Tibor
   NK MB Tabor
Priimek in ime
  1  Drolc Dominik (V)
  3  Bijelić Dejan
  4  Kompan Lan Martin (K)
  5  Barać Jakša
  7  Levačič Žan
  8  Polanič Luka
  9  Smolko Matjaž
  10  Korošec Jure
  11  Petrušić Siniša
  13  Buhin Tanej
  14  Mumanović Mahir
  Rezervni igralci
  9  Zanič Zal
  20  Pečovnik Matija
  30  Pušnik Matic
  Rezervni igralci
  15  Draganić Vito
  16  Demiri Aldin
  22  Buhin Amadej
  92  Vagner Rene (V)
   TRENER
   NK Kety emmi Bistrica
   Dvoršak Simon
   NK MB Tabor
   Planinc Matej
   STRELCI
   NK Kety emmi Bistrica
   1 : 0 77 - Roj Tibor (31')
   NK MB Tabor
   OPOMINJANI
   NK Kety emmi Bistrica
   NK MB Tabor
   IZKLJUČENI
   NK Kety emmi Bistrica
   NK MB Tabor
   MENJAVE
   NK Kety emmi Bistrica
  Minuta  Igralec
  54'     20 - Pečovnik Matija
       14 - Verko Žak
  75'     30 - Pušnik Matic
       24 - Košir Žan
   NK MB Tabor
  Minuta  Igralec
  54'     15 - Draganić Vito
       9 - Smolko Matjaž
  66'     16 - Demiri Aldin
       13 - Buhin Tanej
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga - Golgeter 19/20
11. krog 09.11.19
NK Žalec : NK Posavje Krško 1 : 3
Mons Claudius : NK Šoštanj 5 : 1
ND Mozirje : NK Ljubno ob Savinji 5 : 2
NK Šmarje pri Jelšah : NK Vojnik 4 : 1
NK Laško : KNK Odred Kozje 4 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan