Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. SKL VZHOD 18/19
  Zapisnik: 17. krog 16.03.19
   TEKMA: NK Jarenina - ONŠ Hajdina 2 : 1 (1 : 0)
   Kraj: Jarenina - Športni park Jarenina    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Kapun Matej
   1. pomočnik: Cifer Nina
   2. pomočnik: Kocbek Tilen
   Delegat: Cojhter Matjan
   POSTAVI
   NK Jarenina
Priimek in ime
  3  Rožič Anže
  4  Lukić Lucas (K)
  5  Toth Teo
  6  Gavez Nastja
  8  Bek Jan
  9  Košti Aljaž
  10  Pokeržnik Jakob
  11  Dolenc Nal
  12  Berzak Tim (V)
  14  Koman Andrej
  15  Ploj Alen
   ONŠ Hajdina
Priimek in ime
  1  Emeršič Žiga (V)
  2  Simić Anej
  4  Forštnarič Vid
  5  Jelen Timotej
  6  Ivančič Dario
  7  Krajnc Miha
  9  Košič Romando
  11  Sagadin Tomas (K)
  14  Car Klemen
  17  Šket Lan
  19  Kolar Patrik
  Rezervni igralci
  7  Fajs Luka
  16  Berzak Nejc
  17  Černelič Nino
  18  Horvat Brin
  19  Kraner Matej
  Rezervni igralci
  3  Toplak Urban
  10  Zupanič Nik
  12  Zupanič Tibor (V)
  16  Jevtovič Jure
   TRENER
   NK Jarenina
   Karmel Vidko
   ONŠ Hajdina
   Drosk Ladislav
   STRELCI
   NK Jarenina
   1 : 0 9 - Košti Aljaž (21')
   2 : 0 9 - Košti Aljaž (79')
   ONŠ Hajdina
   2 : 1   9 - Košič Romando (80') 
   OPOMINJANI
   NK Jarenina
    14 - Koman Andrej (46')
    8 - Bek Jan (47')
    11 - Dolenc Nal (75')
   ONŠ Hajdina
    11 - Sagadin Tomas (32')
    2 - Simić Anej (72')
   IZKLJUČENI
   NK Jarenina
   ONŠ Hajdina
   MENJAVE
   NK Jarenina
  Minuta  Igralec
  53'     18 - Horvat Brin
       15 - Ploj Alen
  74'     7 - Fajs Luka
       14 - Koman Andrej
   ONŠ Hajdina
  Minuta  Igralec
  65'     3 - Toplak Urban
       7 - Krajnc Miha
  73'     16 - Jevtovič Jure
       5 - Jelen Timotej
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga - Golgeter 19/20
11. krog 09.11.19
NK Žalec : NK Posavje Krško 1 : 3
Mons Claudius : NK Šoštanj 5 : 1
ND Mozirje : NK Ljubno ob Savinji 5 : 2
NK Šmarje pri Jelšah : NK Vojnik 4 : 1
NK Laško : KNK Odred Kozje 4 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan