Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. SKL VZHOD 18/19
  Zapisnik: 21. krog 13.04.19
   TEKMA: Nafta 1903 - NK Kety emmi Bistrica 4 : 1 (1 : 0)
   Kraj: Lendava - ŠC Lendava - igrišče z UT    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Kapun Matej
   1. pomočnik: Matjaš Alen
   2. pomočnik: Kocbek Tilen
   Delegat: Fartek Boštjan
   POSTAVI
   Nafta 1903
Priimek in ime
  3  Flac Benjamin
  4  Lesar Martin Michael
  5  Murković Dino
  6  Horvath David Jožef
  7  Koščak Lovro
  8  Žganec Josip
  11  Šimunković Bruno
  17  Toplek Dominik
  22  Novak Miha (V,K)
  24  Plej Jan
  32  Imre Nino
   NK Kety emmi Bistrica
Priimek in ime
  8  Slaček Rožle
  11  Šuntner Jan
  22  Bužo Edin (V)
  24  Košir Žan
  26  Šarkezi Jan
  30  Pušnik Matic
  32  Glinšek Mišel
  33  Petek Andraž
  37  Dvoršak Gal (K)
  77  Roj Tibor
  Rezervni igralci
  9  Sobočan Tine
  20  Škraban Marsel
  23  Zadravec Lovro
  69  Kuhar Nik
  Rezervni igralci
   TRENER
   Nafta 1903
   Hermán István
   NK Kety emmi Bistrica
   Dvoršak Simon
   STRELCI
   Nafta 1903
   1 : 0 11 - Šimunković Bruno (15')
   2 : 0 3 - Flac Benjamin (52')
   3 : 0 8 - Žganec Josip (68')
   4 : 0 7 - Koščak Lovro (79')
   NK Kety emmi Bistrica
   4 : 1   26 - Šarkezi Jan (80') 
   OPOMINJANI
   Nafta 1903
    4 - Lesar Martin Michael (35')
   NK Kety emmi Bistrica
   IZKLJUČENI
   Nafta 1903
   NK Kety emmi Bistrica
   MENJAVE
   Nafta 1903
  Minuta  Igralec
  64'     9 - Sobočan Tine
       3 - Flac Benjamin
  70'     69 - Kuhar Nik
       11 - Šimunković Bruno
  74'     23 - Zadravec Lovro
       17 - Toplek Dominik
   NK Kety emmi Bistrica
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga - Golgeter 19/20
11. krog 09.11.19
NK Žalec : NK Posavje Krško 1 : 3
Mons Claudius : NK Šoštanj 5 : 1
ND Mozirje : NK Ljubno ob Savinji 5 : 2
NK Šmarje pri Jelšah : NK Vojnik 4 : 1
NK Laško : KNK Odred Kozje 4 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan