Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. SKL VZHOD 18/19
  Zapisnik: 15. krog 11.11.18
   TEKMA: NŠ Dravograd - NK MB Tabor 3 : 4 (1 : 4)
   Kraj: Dravograd - Športni center Dravograd-igrišče z UT    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Romih Marko
   1. pomočnik: Sedlarevič Nikodin
   2. pomočnik: Kozole Klemen
   Delegat: Perko Robert
   POSTAVI
   NŠ Dravograd
Priimek in ime
  1  Šturm Nik (V)
  2  Šmon Tim
  3  Vrabič Martin
  4  Skralovnik Anže
  5  Izak Anže (K)
  8  Kovač Kristijan
  9  Ahmetović Salkan
  11  Kozjak Klemen
  14  Krebs Žiga
  15  Pori Tine
  17  Grešovnik Žiga
   NK MB Tabor
Priimek in ime
  1  Vagner Rene (V)
  3  Bijelić Dejan
  4  Kompan Lan Martin
  7  Levačič Žan (K)
  8  Polanič Luka
  9  Smolko Matjaž
  11  Petrušić Siniša
  13  Buhin Tanej
  16  Janžič Jure
  20  Filipović Luka
  21  Fesel Luka
  Rezervni igralci
  6  Pšeničnik David
  7  Jevšnik Dejan
  12  Savelli Valente David (V)
  18  Čavnik Nejc
  Rezervni igralci
  2  Kokol Tai
  5  Barać Jakša
  6  Djurovič Žiga
  10  Korošec Jure
  14  Jonuzaj Florian
  22  Polanec Anei
  92  Kump Ian (V)
   TRENER
   NŠ Dravograd
   Račnik Oskar
   NK MB Tabor
   Planinc Matej
   STRELCI
   NŠ Dravograd
   1 : 0 5 - Izak Anže (3')
   2 : 4 7 - Jevšnik Dejan (45')
   3 : 4 5 - Izak Anže (76')
   NK MB Tabor
   1 : 1   20 - Filipović Luka (7') 
   1 : 2   11 - Petrušić Siniša (10') 
   1 : 3   11 - Petrušić Siniša (15')  11m
   1 : 4   16 - Janžič Jure (24') 
   OPOMINJANI
   NŠ Dravograd
    18 - Čavnik Nejc (69')
   NK MB Tabor
    20 - Filipović Luka (29')
    2 - Kokol Tai (80')
   IZKLJUČENI
   NŠ Dravograd
   NK MB Tabor
   MENJAVE
   NŠ Dravograd
  Minuta  Igralec
  44'     7 - Jevšnik Dejan
       11 - Kozjak Klemen
  51'     18 - Čavnik Nejc
       15 - Pori Tine
  54'     6 - Pšeničnik David
       3 - Vrabič Martin
   NK MB Tabor
  Minuta  Igralec
  51'     22 - Polanec Anei
       13 - Buhin Tanej
  54'     14 - Jonuzaj Florian
       20 - Filipović Luka
  62'     10 - Korošec Jure
       9 - Smolko Matjaž
  71'     5 - Barać Jakša
       11 - Petrušić Siniša
  75'     2 - Kokol Tai
       7 - Levačič Žan
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga Golgeter 18/19
11. krog 10.11.18
NK Šoštanj : NK Ljubno ob Savinji 4 : 3
KNK Odred Kozje : NK AS System Šmarje pri Jelšah 1 : 1
ND Mozirje : Fosilum Šentjur 6 : 1
NK Žalec : NK Vojnik 2 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan