Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. SKL VZHOD 18/19
  Zapisnik: 11. krog 20.10.18
   TEKMA: Nafta 1903 - NK MB Tabor 5 : 3 (3 : 3)
   Kraj: Lendava - Športni park Lendava    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Misja Tjaša
   1. pomočnik: Pelcl Mitja
   2. pomočnik: Kocbek Tilen
   Delegat: Fartek Boštjan
   POSTAVI
   Nafta 1903
Priimek in ime
  2  Plej Jan
  3  Flac Benjamin
  5  Murković Dino
  8  Žganec Josip
  10  Nedeljko Kevin
  16  Maučec Blaž
  19  Toplek Dominik
  22  Novak Miha (V,K)
  25  Škraban Marsel
  44  Lesar Martin Michael
  95  Šimunković Bruno
   NK MB Tabor
Priimek in ime
  12  Janžič Jure
  14  Petrušić Siniša
  16  Filipović Luka
  17  Levačič Žan
  19  Smolko Matjaž
  21  Fesel Luka
  22  Buhin Amadej
  44  Kompan Lan Martin (K)
  55  Kokol Tai
  88  Polanič Luka
  92  Mihelak Nino (V)
  Rezervni igralci
  6  Horvath David Jožef
  7  Koščak Lovro
  9  Sobočan Tine
  14  Slavin Aljaž
  21  Kuhar Nik
  32  Imre Nino
  Rezervni igralci
  1  Vagner Rene (V)
  3  Bijelić Dejan
  73  Buhin Tanej
  80  Jonuzaj Florian
  81  Draganić Vito
   TRENER
   Nafta 1903
   Hermán István
   NK MB Tabor
   Planinc Matej
   STRELCI
   Nafta 1903
   1 : 0 19 - Toplek Dominik (2')
   2 : 1 10 - Nedeljko Kevin (12')
   3 : 3 8 - Žganec Josip (37')
   4 : 3 19 - Toplek Dominik (45')
   5 : 3 7 - Koščak Lovro (79')
   NK MB Tabor
   1 : 1   16 - Filipović Luka (4') 
   2 : 2   44 - Kompan Lan Martin (14') 
   2 : 3   19 - Smolko Matjaž (15') 
   OPOMINJANI
   Nafta 1903
    14 - Slavin Aljaž (80')
   NK MB Tabor
    3 - Bijelić Dejan (55')
   IZKLJUČENI
   Nafta 1903
   NK MB Tabor
   MENJAVE
   Nafta 1903
  Minuta  Igralec
  16'     7 - Koščak Lovro
       16 - Maučec Blaž
  32'     32 - Imre Nino
       25 - Škraban Marsel
  75'     6 - Horvath David Jožef
       19 - Toplek Dominik
  78'     14 - Slavin Aljaž
       10 - Nedeljko Kevin
  81'     9 - Sobočan Tine
       95 - Šimunković Bruno
   NK MB Tabor
  Minuta  Igralec
  50'     80 - Jonuzaj Florian
       19 - Smolko Matjaž
  54'     3 - Bijelić Dejan
       12 - Janžič Jure
  60'     73 - Buhin Tanej
       17 - Levačič Žan
  70'     81 - Draganić Vito
       22 - Buhin Amadej
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga Golgeter 18/19
11. krog 10.11.18
NK Šoštanj : NK Ljubno ob Savinji 4 : 3
KNK Odred Kozje : NK AS System Šmarje pri Jelšah 1 : 1
ND Mozirje : Fosilum Šentjur 6 : 1
NK Žalec : NK Vojnik 2 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan