Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. SKL VZHOD 18/19
  Zapisnik: 18. krog 23.03.19
   TEKMA: NK MB Tabor - NK Šampion 1 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Maribor - Športni park Tabor Maribor    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Kovač Anton
   1. pomočnik: Pozderec Dejan
   2. pomočnik: Gregorinčič Lukas
   Delegat: Fartek Boštjan
   POSTAVI
   NK MB Tabor
Priimek in ime
  1  Drolc Dominik (V)
  2  Kokol Tai
  4  Kompan Lan Martin (K)
  6  Janžič Jure
  7  Levačič Žan
  8  Polanič Luka
  9  Smolko Matjaž
  11  Petrušić Siniša
  14  Mumanović Mahir
  20  Filipović Luka
  22  Buhin Amadej
   NK Šampion
Priimek in ime
  2  Golob Grega
  3  Kolenc Zevnik Urh
  5  Guček Gal
  6  Zupanc Andraž (K)
  8  Veber Tim
  9  Jelen Luka
  11  Pušnik Nik
  15  Kamburov Valeri
  17  Rakar Michael
  19  Veber Tilen
  71  Jug Žan (V)
  Rezervni igralci
  3  Bijelić Dejan
  5  Barać Jakša
  10  Korošec Jure
  13  Buhin Tanej
  15  Draganić Vito
  21  Polanec Anei
  92  Vagner Rene (V)
  Rezervni igralci
  1  Kolman Matija (V)
  4  Žužek Žan Žak
  10  Žnidar Koprivnik Jan
  13  Blatnjak Žiga
  14  Majcenovič Urh Gaber
  16  Kocijan Blaž
  18  Kužner Rok
   TRENER
   NK MB Tabor
   Planinc Matej
   NK Šampion
   Marjanovič Marjan
   STRELCI
   NK MB Tabor
   1 : 0 9 - Smolko Matjaž (9')
   NK Šampion
   OPOMINJANI
   NK MB Tabor
    9 - Smolko Matjaž (35')
    22 - Buhin Amadej (56')
    20 - Filipović Luka (58')
    15 - Draganić Vito (60')
   NK Šampion
    3 - Kolenc Zevnik Urh (56')
   IZKLJUČENI
   NK MB Tabor
   NK Šampion
   MENJAVE
   NK MB Tabor
  Minuta  Igralec
  45'     13 - Buhin Tanej
       2 - Kokol Tai
  55'     3 - Bijelić Dejan
       6 - Janžič Jure
  58'     21 - Polanec Anei
       9 - Smolko Matjaž
  62'     15 - Draganić Vito
       20 - Filipović Luka
  66'     10 - Korošec Jure
       11 - Petrušić Siniša
   NK Šampion
  Minuta  Igralec
  50'     13 - Blatnjak Žiga
       15 - Kamburov Valeri
  50'     16 - Kocijan Blaž
       9 - Jelen Luka
  58'     18 - Kužner Rok
       17 - Rakar Michael
  66'     14 - Majcenovič Urh Gaber
       8 - Veber Tim
  70'     4 - Žužek Žan Žak
       11 - Pušnik Nik
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga - Golgeter 19/20
11. krog 09.11.19
NK Žalec : NK Posavje Krško 1 : 3
Mons Claudius : NK Šoštanj 5 : 1
ND Mozirje : NK Ljubno ob Savinji 5 : 2
NK Šmarje pri Jelšah : NK Vojnik 4 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan