Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  2SKL – vzhod  
/ Rezultati / Lista strelcev / Fair play lestvica / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
   LISTA STRELCEV 27. krog
IGRALEC KLUB ŠZ 11m AG
Jovanović Sandro Rudar Velenje 21 2 0
Sojč Žiga Rudar Velenje 14 0 0
Donko Matic NK Vipoll Veržej 14 0 0
Jelen Luka NK Šampion 14 1 0
Čavnik Nejc NŠ Dravograd 13 0 0
Blaj Marcel Rudar Velenje 13 1 1
Kahvedžić Armin Rudar Velenje 12 0 0
Založnik Aljaž NŠ Dravograd 12 1 0
Košti Aljaž NK Jarenina 11 0 0
Kondić Mitrović Uroš NK Šampion 11 0 0
Toth Teo NK Jarenina 10 0 0
Toplek Dominik Nafta 1903 10 0 0
Petrušić Siniša NK MB Tabor 10 2 0
Filipović Luka NK MB Tabor 9 0 0
Koščak Lovro Nafta 1903 9 0 0
Veber Tilen NK Šampion 9 0 0
Smolko Matjaž NK MB Tabor 8 0 0
Nedeljko Kevin Nafta 1903 8 0 0
Dvoršak Gal NK Kety emmi Bistrica 8 1 0
Medved Žak NK Kety emmi Bistrica 8 1 0
Roj Tibor NK Kety emmi Bistrica 7 0 0
Hozjan Gašper NK Vipoll Veržej 7 0 0
Kozjak Klemen NŠ Dravograd 7 0 0
Črpič Jakob NK Brežice 1919 7 2 0
Kovač Kristijan NŠ Dravograd 7 3 0
Žganec Josip Nafta 1903 6 0 0
Koman Andrej NK Jarenina 6 0 0
Horvat Denis NK Vipoll Veržej 6 0 0
Šimunković Bruno Nafta 1903 6 2 0
Stanojlovič Ognjen NŠ Dravograd 5 0 0
Korošec Jure NK MB Tabor 5 0 0
Kovačević Leon Rudar Velenje 5 0 0
Obretan Nejc NŠ Dravograd 5 0 0
Smajlović Damir Rudar Velenje 5 1 0
Bek Jan NK Jarenina 5 1 0
Veber Tim NK Šampion 5 2 0
Izak Anže NŠ Dravograd 4 0 0
Žnidar Koprivnik Jan NK Šampion 4 0 0
Šarkezi Jan NK Kety emmi Bistrica 4 0 0
Jelen Timotej ONŠ Hajdina 4 0 0
Lesar Martin Michael Nafta 1903 4 0 0
Košič Romando ONŠ Hajdina 4 0 0
Ahmetović Salkan Rudar Velenje 4 0 0
Kmetec Tai ONŠ Hajdina 4 1 0
Đapo Jan NK Brežice 1919 4 1 0
Levačič Žan NK MB Tabor 3 0 0
Radin Jan NK Kety emmi Bistrica 3 0 0
Skralovnik Anže NŠ Dravograd 3 0 0
Horvat Brin NK Jarenina 3 0 0
Flac Benjamin Nafta 1903 3 0 0
Slaček Rožle NK Kety emmi Bistrica 3 0 0
Pečovnik Matija NK Kety emmi Bistrica 3 0 0
Goronja Sven NK Šampion 3 0 0
Kužner Rok NK Šampion 3 0 0
Žužek Žan Žak NK Šampion 3 0 0
Lah Domen NK Vipoll Veržej 3 2 0
Kompan Lan Martin NK MB Tabor 3 0 1
Osmanaj Leotrim Rudar Velenje 2 0 0
Maučec Blaž Nafta 1903 2 0 0
Dolenc Nal NK Jarenina 2 0 0
Murković Dino Nafta 1903 2 0 0
Zupanič Nik ONŠ Hajdina 2 0 0
Fesel Luka NK MB Tabor 2 0 0
Brinovec Mark NK Brežice 1919 2 0 0
Ploj Alen NK Jarenina 2 0 0
Dogaris Jan Rudar Velenje 2 0 0
Pori Tine NŠ Dravograd 2 0 0
Jezernik Matija NŠ Dravograd 2 0 0
Jevšnik Dejan NŠ Dravograd 2 0 0
Knežević Domagoj NK Brežice 1919 2 0 0
Pučko Nastja NK Vipoll Veržej 2 0 0
Šantl Jan NK Vipoll Veržej 2 0 0
Trajbarič Tristan NK Vipoll Veržej 2 0 0
Račič Tim NK Brežice 1919 2 0 0
Sagadin Tomas ONŠ Hajdina 2 0 0
Simić Anej ONŠ Hajdina 2 0 0
Glinšek Mišel NK Kety emmi Bistrica 2 0 0
Hočevar Aljaž NK Brežice 1919 2 0 0
Hrastnik Kristjan Rudar Velenje 2 0 0
Dolšak Jan NK Jarenina 2 0 0
Krebs Žiga NŠ Dravograd 2 0 0
Lukić Lucas NK Jarenina 2 0 0
Gavez Nastja NK Jarenina 2 1 0
Kamburov Valeri NK Šampion 1 0 0
Anić Luka NK Brežice 1919 1 0 0
Klarić Jan NK Brežice 1919 1 0 0
Kobe Klemen NK Brežice 1919 1 0 0
Rakar Michael NK Šampion 1 0 0
Borošak Maj NK Brežice 1919 1 0 0
Oder Svit NŠ Dravograd 1 0 0
Kolenc Zevnik Urh NK Šampion 1 0 0
Novak Nikola NK Vipoll Veržej 1 0 0
Lukač Žiga NK Vipoll Veržej 1 0 0
Kolar Patrik ONŠ Hajdina 1 0 0
Janžekovič Miha ONŠ Hajdina 1 0 0
Baligač Blaž NK Vipoll Veržej 1 0 0
Škalič David NK Vipoll Veržej 1 0 0
Majcenovič Urh Gaber NK Šampion 1 0 0
Janžič Jure NK MB Tabor 1 0 0
Rojnik Kristjan NK Šampion 1 0 0
Forštnarič Vid ONŠ Hajdina 1 0 0
Šket Lan ONŠ Hajdina 1 0 0
Vidovič Filip ONŠ Hajdina 1 0 0
Rajh Tilen ONŠ Hajdina 1 0 0
Vezaj Sead Rudar Velenje 1 0 0
Kocijan Blaž NK Šampion 1 0 0
Mlakar Staš NK Kety emmi Bistrica 1 0 0
Černivšek Matic Rudar Velenje 1 0 0
Vrbnjak Nik ONŠ Hajdina 1 0 0
Polanič Luka NK MB Tabor 1 0 0
Verko Žak NK Kety emmi Bistrica 1 0 0
Maček Jaka NK Kety emmi Bistrica 1 0 0
Vreže Žan NK Šampion 1 0 0
Irmančnik Kristjan Rudar Velenje 1 0 0
Veronik Soldo Anže Rudar Velenje 1 0 0
Grešovnik Žiga NŠ Dravograd 1 0 0
Novak Alen NK Vipoll Veržej 1 0 0
Štravs Luka Rudar Velenje 1 0 0
Pušnik Nik NK Šampion 1 0 0
Ivančič Dario ONŠ Hajdina 1 0 0
Černelič Nino NK Jarenina 1 0 0
Pesjak Gal NK Šampion 1 0 0
Mrkonjić Teo Rudar Velenje 1 0 0
Buhin Amadej NK MB Tabor 1 0 0
Buhin Tanej NK MB Tabor 1 0 0
Horvat Kristjan NK Vipoll Veržej 1 0 0
Lovše Arne NK Brežice 1919 1 0 1
ŠZ - Število zadetkov 11m - gol iz 11m AG - avtogol
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga Golgeter 18/19
21. krog 25.05.19
NK AS System Šmarje pri Jelšah : NK Žalec 2 : 2
ND Mozirje : NK Ljubno ob Savinji 0 : 0
KNK Odred Kozje : NK Šoštanj 3 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan