Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. SKL VZHOD 18/19
  Zapisnik: 6. krog 16.09.18
   TEKMA: ONŠ Hajdina - NK Šampion 0 : 3 (0 : 1)
   Kraj: Spodnja Hajdina - Športni park Spodnja Hajdina    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Žurman Aljaž
   1. pomočnik: Gligorić Lan
   2. pomočnik: Smodej Žan
   Delegat: Fartek Boštjan
   POSTAVI
   ONŠ Hajdina
Priimek in ime
  1  Emeršič Žiga (V)
  2  Kovačič Jaša
  4  Janžekovič Miha
  5  Rajh Tilen
  6  Sagadin Tomas
  7  Zlatoper Dobrijević Filip
  8  Glodež Jure (K)
  10  Zupanič Nik
  11  Kmetec Tai
  14  Car Klemen
  17  Šket Lan
   NK Šampion
Priimek in ime
  1  Kolman Matija (V)
  2  Golob Grega
  3  Kolenc Zevnik Urh
  5  Majcenovič Urh Gaber
  6  Zupanc Andraž
  7  Jelen Luka (K)
  8  Rojnik Kristjan
  9  Kondić Mitrović Uroš
  10  Žnidar Koprivnik Jan
  15  Rakar Michael
  17  Guček Gal
  Rezervni igralci
  3  Simić Anej
  9  Košič Romando
  12  Zupanič Tibor (V)
  13  Galun Miha
  15  Kaisersberger Lej
  16  Vogrinec Valentin
  18  Žirovnik Gal
  Rezervni igralci
  4  Veber Tilen
  11  Veber Tim
  13  Rajšter Krištof (V)
  14  Pečovnik Lovro
  16  Goronja Sven
  18  Kužner Rok
   TRENER
   ONŠ Hajdina
   Mertelj Sandi
   NK Šampion
   Marjanovič Marjan
   STRELCI
   ONŠ Hajdina
   NK Šampion
   0 : 1   10 - Žnidar Koprivnik Jan (31') 
   0 : 2   15 - Rakar Michael (48') 
   0 : 3   9 - Kondić Mitrović Uroš (78') 
   OPOMINJANI
   ONŠ Hajdina
    11 - Kmetec Tai (60')
   NK Šampion
   IZKLJUČENI
   ONŠ Hajdina
   NK Šampion
   MENJAVE
   ONŠ Hajdina
  Minuta  Igralec
  33'     16 - Vogrinec Valentin
       5 - Rajh Tilen
  51'     9 - Košič Romando
       10 - Zupanič Nik
  58'     15 - Kaisersberger Lej
       2 - Kovačič Jaša
  60'     3 - Simić Anej
       11 - Kmetec Tai
  72'     13 - Galun Miha
       7 - Zlatoper Dobrijević Filip
   NK Šampion
  Minuta  Igralec
  46'     16 - Goronja Sven
       10 - Žnidar Koprivnik Jan
  60'     14 - Pečovnik Lovro
       15 - Rakar Michael
  63'     4 - Veber Tilen
       17 - Guček Gal
  72'     11 - Veber Tim
       6 - Zupanc Andraž
  77'     18 - Kužner Rok
       7 - Jelen Luka
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga Golgeter 18/19
7. krog 13.10.18
NK AS System Šmarje pri Jelšah : NK Žalec 3 : 4
KNK Odred Kozje : NK Šoštanj 2 : 0
ND Mozirje : NK Ljubno ob Savinji 2 : 0
NK Vojnik : Fosilum Šentjur 2 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan