Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. SKL VZHOD 18/19
  Zapisnik: 10. krog 13.10.18
   TEKMA: Nafta 1903 - NK Šampion 2 : 1 (1 : 0)
   Kraj: Lendava - ŠC Lendava - igrišče z UT    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Pelcl Mitja
   1. pomočnik: Cifer Nina
   2. pomočnik: Žekš Aleš
   Delegat: Vučko Darko
   POSTAVI
   Nafta 1903
Priimek in ime
  2  Plej Jan
  3  Flac Benjamin
  5  Murković Dino
  7  Toplek Dominik
  8  Žganec Josip
  10  Nedeljko Kevin
  16  Maučec Blaž
  22  Novak Miha (V,K)
  32  Imre Nino
  44  Lesar Martin Michael
  95  Koščak Lovro
   NK Šampion
Priimek in ime
  1  Kolman Matija (V)
  2  Golob Grega
  3  Kolenc Zevnik Urh
  5  Majcenovič Urh Gaber
  6  Zupanc Andraž
  8  Rojnik Kristjan
  9  Kondić Mitrović Uroš
  16  Goronja Sven
  17  Guček Gal
  19  Veber Tilen
  24  Jelen Luka (K)
  Rezervni igralci
  1  Zadravec Luka (V)
  6  Horvath David Jožef
  9  Sobočan Tine
  14  Slavin Aljaž
  21  Kuhar Nik
  25  Škraban Marsel
  Rezervni igralci
  4  Žužek Žan Žak
  10  Žnidar Koprivnik Jan
  11  Zymeri Dardan
  14  Pesjak Gal
  15  Rakar Michael
  20  Veber Tim
   TRENER
   Nafta 1903
   Hermán István
   NK Šampion
   Marjanovič Marjan
   STRELCI
   Nafta 1903
   1 : 0 95 - Koščak Lovro (13')
   2 : 0 8 - Žganec Josip (80')
   NK Šampion
   2 : 1   20 - Veber Tim (80') 
   OPOMINJANI
   Nafta 1903
    44 - Lesar Martin Michael (66')
    16 - Maučec Blaž (66')
   NK Šampion
    17 - Guček Gal (38')
    9 - Kondić Mitrović Uroš (57')
   IZKLJUČENI
   Nafta 1903
   NK Šampion
   MENJAVE
   Nafta 1903
  Minuta  Igralec
  66'     6 - Horvath David Jožef
       16 - Maučec Blaž
  80'     14 - Slavin Aljaž
       7 - Toplek Dominik
  80'     9 - Sobočan Tine
       95 - Koščak Lovro
   NK Šampion
  Minuta  Igralec
  41'     20 - Veber Tim
       5 - Majcenovič Urh Gaber
  50'     4 - Žužek Žan Žak
       16 - Goronja Sven
  58'     14 - Pesjak Gal
       9 - Kondić Mitrović Uroš
  65'     10 - Žnidar Koprivnik Jan
       19 - Veber Tilen
  75'     11 - Zymeri Dardan
       24 - Jelen Luka
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga Golgeter 18/19
11. krog 10.11.18
NK Šoštanj : NK Ljubno ob Savinji 4 : 3
KNK Odred Kozje : NK AS System Šmarje pri Jelšah 1 : 1
ND Mozirje : Fosilum Šentjur 6 : 1
NK Žalec : NK Vojnik 2 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan