Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. SKL VZHOD 18/19
  Zapisnik: 6. krog 16.09.18
   TEKMA: NK Brežice 1919 - NK Jarenina 0 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Brežice - Stadion Brežice    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Kurnik Aleks
   1. pomočnik: Bratuša Patrik
   2. pomočnik: Herga Gregor
   Delegat: Bezjak Zvonko
   POSTAVI
   NK Brežice 1919
Priimek in ime
  2  Lubšina Rašović Gregor
  3  Borošak Maj
  4  Zupan Marko
  5  Cerjak Nik
  6  Fetaj Andi
  7  Črpič Jakob
  8  Kukovica Luka
  11  Račič Tim
  12  Lovše Arne (V,K)
  13  Brinovec Mark
  14  Kobe Klemen
   NK Jarenina
Priimek in ime
  2  Pokeržnik Jakob
  3  Dolšak Jan
  4  Lukić Lucas (K)
  5  Rožič Anže
  6  Fajs Luka
  7  Ploj Alen
  8  Toth Teo
  9  Košti Aljaž
  10  Bek Jan
  11  Dolenc Nal
  13  Fras Niko (V)
  Rezervni igralci
  1  Smerdej Lovro Gabriel (V)
  16  Pevec Nejc
  18  Petan Gašper
  Rezervni igralci
  14  Gavez Nastja
  15  Černelič Nino
  16  Jančič Jan
  17  Koman Andrej
  18  Rec Angelo Timotej
   TRENER
   NK Brežice 1919
   Jelinčič Roko
   NK Jarenina
   Sajko Jani Ivan
   STRELCI
   NK Brežice 1919
   NK Jarenina
   0 : 1   9 - Košti Aljaž (64') 
   OPOMINJANI
   NK Brežice 1919
    14 - Kobe Klemen (46')
    4 - Zupan Marko (55')
   NK Jarenina
   IZKLJUČENI
   NK Brežice 1919
   NK Jarenina
   MENJAVE
   NK Brežice 1919
  Minuta  Igralec
  41'     18 - Petan Gašper
       8 - Kukovica Luka
  60'     16 - Pevec Nejc
       4 - Zupan Marko
   NK Jarenina
  Minuta  Igralec
  41'     17 - Koman Andrej
       7 - Ploj Alen
  75'     16 - Jančič Jan
       10 - Bek Jan
  79'     15 - Černelič Nino
       9 - Košti Aljaž
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga Golgeter 18/19
7. krog 13.10.18
NK AS System Šmarje pri Jelšah : NK Žalec 3 : 4
KNK Odred Kozje : NK Šoštanj 2 : 0
ND Mozirje : NK Ljubno ob Savinji 2 : 0
NK Vojnik : Fosilum Šentjur 2 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan