Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. SKL VZHOD 18/19
  Zapisnik: 7. krog 22.09.18
   TEKMA: Nafta 1903 - ONŠ Hajdina 2 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Hotiza - Športni park Hotiza    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Gabor Iva
   1. pomočnik: Casar Kaja
   2. pomočnik: Kovačič Darjan
   Delegat: Črnko Petra
   POSTAVI
   Nafta 1903
Priimek in ime
  1  Zadravec Luka (V)
  2  Plej Jan
  3  Flac Benjamin
  5  Murković Dino
  8  Žganec Josip
  10  Nedeljko Kevin
  14  Slavin Aljaž
  16  Maučec Blaž
  32  Imre Nino
  44  Lesar Martin Michael
  95  Šimunković Bruno (K)
   ONŠ Hajdina
Priimek in ime
  1  Emeršič Žiga (V)
  5  Glodež Jure (K)
  6  Jelen Timotej
  7  Kmetec Tai
  8  Vogrinec Valentin
  11  Sagadin Tomas
  13  Horvat Rok
  14  Car Klemen
  16  Kovačič Jaša
  17  Šket Lan
  19  Janžekovič Miha
  Rezervni igralci
  6  Horvath David Jožef
  7  Zadravec Lovro
  9  Sobočan Tine
  21  Škraban Marsel
  22  Novak Miha (V)
  Rezervni igralci
  3  Pavalec Nik
  9  Galun Miha
  10  Zupanič Nik
  12  Zupanič Tibor (V)
  15  Kaisersberger Lej
  18  Kolar Patrik
  20  Zlatoper Dobrijević Filip
   TRENER
   Nafta 1903
   Hermán István
   ONŠ Hajdina
   Mertelj Sandi
   STRELCI
   Nafta 1903
   1 : 0 3 - Flac Benjamin (40')
   2 : 0 95 - Šimunković Bruno (55')
   ONŠ Hajdina
   OPOMINJANI
   Nafta 1903
    3 - Flac Benjamin (59')
   ONŠ Hajdina
    7 - Kmetec Tai (46')
   IZKLJUČENI
   Nafta 1903
   ONŠ Hajdina
   MENJAVE
   Nafta 1903
  Minuta  Igralec
  68'     6 - Horvath David Jožef
       14 - Slavin Aljaž
  72'     7 - Zadravec Lovro
       10 - Nedeljko Kevin
  77'     9 - Sobočan Tine
       16 - Maučec Blaž
  79'     21 - Škraban Marsel
       32 - Imre Nino
   ONŠ Hajdina
  Minuta  Igralec
  21'     20 - Zlatoper Dobrijević Filip
       13 - Horvat Rok
  52'     9 - Galun Miha
       17 - Šket Lan
  57'     10 - Zupanič Nik
       5 - Glodež Jure
  63'     3 - Pavalec Nik
       8 - Vogrinec Valentin
  72'     18 - Kolar Patrik
       16 - Kovačič Jaša
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga Golgeter 18/19
7. krog 13.10.18
NK AS System Šmarje pri Jelšah : NK Žalec 3 : 4
KNK Odred Kozje : NK Šoštanj 2 : 0
ND Mozirje : NK Ljubno ob Savinji 2 : 0
NK Vojnik : Fosilum Šentjur 2 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan