Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. SKL VZHOD 18/19
  Zapisnik: 26. krog 19.05.19
   TEKMA: Nafta 1903 - NK Jarenina 0 : 5 (0 : 1)
   Kraj: Lendava - Športni park Lendava    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Žekš Aleš
   1. pomočnik: Gjureč Uroš
   2. pomočnik: Kapun Matej
   Delegat: Svetko Klemen
   POSTAVI
   Nafta 1903
Priimek in ime
  3  Nikolič Santino
  4  Lovenjak Luka
  5  Murković Dino
  7  Koščak Lovro
  8  Žganec Josip
  10  Nedeljko Kevin (K)
  17  Toplek Dominik
  19  Utroša Aljaž
  20  Škraban Marsel
  22  Novak Miha (V)
  24  Plej Jan
   NK Jarenina
Priimek in ime
  1  Tivadar Jacques (V)
  2  Dolšak Jan
  3  Rožič Anže
  4  Lukić Lucas (K)
  5  Toth Teo
  6  Gavez Nastja
  7  Horvat Brin
  8  Bek Jan
  9  Košti Aljaž
  10  Pokeržnik Jakob
  11  Dolenc Nal
  Rezervni igralci
  23  Zadravec Lovro
  69  Kuhar Nik
  Rezervni igralci
  12  Berzak Tim (V)
  14  Koman Andrej
  15  Kraner Matej
  16  Černelič Nino
   TRENER
   Nafta 1903
   Hermán István
   NK Jarenina
   Karmel Vidko
   STRELCI
   Nafta 1903
   NK Jarenina
   0 : 1   9 - Košti Aljaž (18') 
   0 : 2   9 - Košti Aljaž (43') 
   0 : 3   7 - Horvat Brin (45') 
   0 : 4   8 - Bek Jan (50') 
   0 : 5   5 - Toth Teo (68') 
   OPOMINJANI
   Nafta 1903
   NK Jarenina
   IZKLJUČENI
   Nafta 1903
   NK Jarenina
   MENJAVE
   Nafta 1903
  Minuta  Igralec
  30'     69 - Kuhar Nik
       20 - Škraban Marsel
  46'     23 - Zadravec Lovro
       4 - Lovenjak Luka
   NK Jarenina
  Minuta  Igralec
  54'     15 - Kraner Matej
       2 - Dolšak Jan
  56'     16 - Černelič Nino
       9 - Košti Aljaž
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga - Golgeter 19/20
11. krog 09.11.19
NK Žalec : NK Posavje Krško 1 : 3
Mons Claudius : NK Šoštanj 5 : 1
ND Mozirje : NK Ljubno ob Savinji 5 : 2
NK Šmarje pri Jelšah : NK Vojnik 4 : 1
NK Laško : KNK Odred Kozje 4 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan