Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  1. Liga starejši dečki  
/ Rezultati / Lista strelcev / Fair play lestvica / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
 LESTVICA
KLUB ŠT Z N P GR
1. Združena Savinjska A 13 12 1 0 56:6 37
2. Brežice 1919 12 8 3 1 46:8 27
3. NK Krško Posavje A 12 7 2 3 25:24 23
4. A2S Celje 13 7 1 5 29:17 22
5. Dravinja 13 7 1 5 41:18 22
6. NK Šampion EMO FRITE 12 4 1 7 18:37 13
7. NK Rogaška 12 3 1 8 16:32 10
8. NK Šoštanj 12 2 1 9 8:53 7
9. ND Mozirje 13 0 1 12 7:51 1
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - Število tekem   - Število točk
   REZULTATI
14. krog 12.04.24
Brežice 1919:Dravinja 3 : 2 (0 : 1) zapisnik
Združena Savinjska A:NK Rogaška 5 : 0 (2 : 0) zapisnik
NK Šoštanj:ND Mozirje 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
NK Šampion EMO FRITE:A2S Celje 0 : 2 (0 : 0) zapisnik
13. krog 05.04.24
Dravinja:NK Šampion EMO FRITE 5 : 0 (2 : 0) zapisnik
NK Krško Posavje A:Brežice 1919 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
NK Šoštanj:Združena Savinjska A 0 : 3 (0 : 0) zapisnik
ND Mozirje:A2S Celje 0 : 4 (0 : 1) zapisnik
12. krog 29.03.24
ND Mozirje:Dravinja 0 : 3 (0 : 3) zapisnik
Združena Savinjska A:A2S Celje 3 : 2 (2 : 2) zapisnik
NK Šampion EMO FRITE:NK Krško Posavje A 1 : 1 (0 : 1) zapisnik
NK Šoštanj:NK Rogaška 0:3 (u.d.) zapisnik
11. krog 22.03.24
A2S Celje:NK Rogaška 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
Dravinja:Združena Savinjska A 2 : 3 (1 : 2) zapisnik
Brežice 1919:NK Šampion EMO FRITE 4 : 0 (3 : 0) zapisnik
ND Mozirje:NK Krško Posavje A 2 : 4 (0 : 2) zapisnik
10. krog 15.03.24
Združena Savinjska A:NK Krško Posavje A 5 : 0 (2 : 0) zapisnik
NK Rogaška:Dravinja 2 : 3 (1 : 1) zapisnik
ND Mozirje:Brežice 1919 0 : 8 (0 : 2) zapisnik
NK Šoštanj:A2S Celje 1 : 2 (1 : 2) zapisnik
9. krog 03.11.23
Dravinja:NK Šoštanj 10 : 0 (4 : 0) zapisnik
NK Brežice 1919:Združena Savinjska A 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
NK Rogaška A:NK Krško Posavje A 1 : 2 (0 : 1) zapisnik
NK Šampion EMO FRITE:ND Mozirje 4 : 0 (2 : 0) zapisnik
8. krog 27.10.23
Dravinja:A2S Celje 1 : 2 (1 : 2) zapisnik
NK Krško Posavje A:NK Šoštanj 2 : 1 (2 : 0) zapisnik
NK Brežice 1919:NK Rogaška A 5 : 1 (1 : 1) zapisnik
Združena Savinjska A:NK Šampion EMO FRITE 3 : 0 (2 : 0) zapisnik
7. krog 20.10.23
A2S Celje:NK Krško Posavje A 1 : 2 (0 : 1) zapisnik
NK Rogaška A:NK Šampion EMO FRITE 3 : 2 (2 : 1) zapisnik
Združena Savinjska A:ND Mozirje 6 : 0 (3 : 0) zapisnik
NK Brežice 1919:NK Šoštanj 10 : 0 (2 : 0) zapisnik
6. krog 13.10.23
NK Rogaška A:ND Mozirje 3 : 1 (3 : 0) zapisnik
NK Brežice 1919:A2S Celje 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
NK Krško Posavje A:Dravinja 1 : 4 (1 : 1) zapisnik
NK Šampion EMO FRITE:NK Šoštanj 3 : 2 (1 : 1) zapisnik
5. krog 06.10.23
A2S Celje:NK Šampion EMO FRITE 1 : 5 (0 : 4) zapisnik
Dravinja:NK Brežice 1919 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
NK Rogaška A:Združena Savinjska A 0 : 6 (0 : 3) zapisnik
ND Mozirje:NK Šoštanj 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
4. krog 29.09.23
A2S Celje:ND Mozirje 4 : 0 (2 : 0) zapisnik
NK Brežice 1919:NK Krško Posavje A 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
NK Šampion EMO FRITE:Dravinja 2 : 1 (1 : 1) zapisnik
Združena Savinjska A:NK Šoštanj 11 : 0 (4 : 0) zapisnik
3. krog 22.09.23
A2S Celje:Združena Savinjska A 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Dravinja:ND Mozirje 6 : 1 (4 : 1) zapisnik
NK Krško Posavje A:NK Šampion EMO FRITE 8 : 1 (2 : 1) zapisnik
NK Rogaška A:NK Šoštanj 1 : 2 (1 : 1) zapisnik
2. krog 15.09.23
Združena Savinjska A:Dravinja 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
NK Rogaška A:A2S Celje 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
NK Šampion EMO FRITE:NK Brežice 1919 0 : 7 (0 : 1) zapisnik
NK Krško Posavje A:ND Mozirje 3 : 1 (1 : 1) zapisnik
1. krog 08.09.23
Dravinja:NK Rogaška A 3 : 1 (2 : 0) zapisnik
A2S Celje:NK Šoštanj 8 : 0 (3 : 0) zapisnik
NK Brežice 1919:ND Mozirje 4 : 2 (2 : 1) zapisnik
NK Krško Posavje A:Združena Savinjska A 1 : 7 (1 : 3) zapisnik
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan