Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga starejši dečki 23/24
  Zapisnik: 11. krog 22.03.24
   TEKMA: Dravinja - Združena Savinjska A 2 : 3 (1 : 2)
   Kraj: Slovenske Konjice - ŠRC Dobrava – igrišče z UT    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Arih Tomaž
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Dravinja
Priimek in ime
  1  Lakožič Iztok (V)
  4  Čerenak Jaš (K)
  5  Ercek Jure
  7  Ramšak Tin
  8  Lukovič Tjaš
  10  Riemer Alexei
  11  Gornik Jurij
  13  Lakožič Andrej
  15  Čelan Anej
  18  Černec Juš
  19  Kukovič Anže
   Združena Savinjska A
Priimek in ime
  6  Božič Jaka
  9  Lukman Jan
  10  Flis Miha
  11  Popović Alex
  12  Lesjak Ožbej (V)
  15  Vrbovšek Nikolas
  17  Kodrun Bor
  18  Hrboka Matevž
  19  Jelen Aljaž (K)
  25  Sitar Erik
  28  Krivec Maj
  Rezervni igralci
  2  Rozman Teo
  12  Bokal Darjan (V)
  14  Brglez Matic
  17  Juhart Korošec Gal
  20  Rečnik Miha
  Rezervni igralci
  14  Radulj Max
   TRENER
   Dravinja
   Rožmarič Črt
   Združena Savinjska A
   Bakarić Saša
   STRELCI
   Dravinja
   1 : 2 18 - Černec Juš (25')
   2 : 3 2 - Rozman Teo (80')
   Združena Savinjska A
   0 : 1   15 - Vrbovšek Nikolas (2') 
   0 : 2   9 - Lukman Jan (18') 
   1 : 3   10 - Flis Miha (45') 
   OPOMINJANI
   Dravinja
    1 - Lakožič Iztok (64')
   Združena Savinjska A
    11 - Popović Alex (55')
    9 - Lukman Jan (62')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Dravinja
   Združena Savinjska A
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Dravinja
  Minuta  Igralec
  50'     17 - Juhart Korošec Gal
       18 - Černec Juš
  67'     14 - Brglez Matic
       19 - Kukovič Anže
  67'     20 - Rečnik Miha
       8 - Lukovič Tjaš
  72'     2 - Rozman Teo
       7 - Ramšak Tin
   Združena Savinjska A
  Minuta  Igralec
  76'     14 - Radulj Max
       9 - Lukman Jan
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
21. krog 20.04.24
Krško : ZASE Videm 6 : 2
Brežice 1919 Terme Čatež : Korotan Prevalje 4 : 1
Premium Dobrovce : Avto Rajh Ljutomer 3 : 1
Hajdina : Drava Ptuj 3 : 2
Koroška Dravograd : Zavrč 0 : 2
IBLO Podvinci : Šampion 7 : 0
Šmartno 1928 : Rače 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan